مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت می گوید عربستان سعودی “به اندازه کافی به اندازه کافی است’ به عنوان قیمت نفت جنگ ویران ایالات متحده تولید کنندگان بازارهای


Donald Trump Oil Prices Economy Saudi Coronavirus
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه با انرژی بخش اجرائی در کابینه در کاخ سفید آوریل 3 سال 2020 در واشنگتن, DC. شرکت های نفتی شده اند و منفی نهفته در هر دو اثر از coronavirus و از فشارهای خارجی ناشی از روسیه و عربستان سعودی در بازار نفت است.
داگ میلز-استخر/گتی ایماژ

ایالات متحده صنعت نفت در تماس با آن بوده است به شدت امیدوار در نهایت در مارس 2. که زمانی که برای اولین بار در نزدیک به یک ماه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلفن را برداشت در کاخ سفید صحبت کرد و به محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی و کشور را عملا حاکم است. برای قبل سه هفته سعودی ها و روس ها دو سه تا از بزرگترین تولید کنندگان نفت در جهان مشغول شده بود در یک ویرانگر جنگ قیمت, پس از ناکامی در رسیدن به توافق بر کاهش تولید در اوایل ماه مارس.

که تصمیم گیری ساخته شده توسط ولیعهد که رد خود را از برادر بزرگتر ریاض وزیر انرژی مجموعه ای خاموش ویرانگر واکنش زنجیره ای در بازارهای جهانی است. در زمان غوطه وری تقاضای جهانی به دلیل coronavirus دو تولید کنندگان افزایش تولید آنها: قیمت نفت سقوط wreaking ویران در ایالات متحده در صنعت نفت. قیمت جنگ بود غیر منطقی, اقتصادی زبان, با توجه به این که عربستان سعودی نیاز به 70 دلار در هر بشکه به صندوق ملت خود را استادانه درست شده شبکه امنیت اجتماعی. روسها فقط نیاز به $40 برای دیدار با تعهدات بودجه. بی خردی شدت عصبانیت در سهام آمریکا و به ویژه بازارهای اعتباری. شیل تولید کنندگان است که نیاز به حدود 40 دلار در هر بشکه به سودآور هستند در قلاب برای 68 میلیارد دلار در بدهی که در آینده به دلیل بیش از 30 سال.

در طی ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متقاعد شده بود که روسیه در عربستان سعودی تنها هدف است. مقامات بر این باورند ریاض همچنین می خواستم برای از بین بردن بسیاری از شیل تولید کنندگان که ظهور در دهه گذشته تبدیل شده بود ایالات متحده به عنوان از سال گذشته به پیشرو تولید کننده نفت در جهان است. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب افتخار در مورد ایالات متحده در حال تبدیل شدن به یک انرژی “ابرقدرت.” که در حال حاضر بسیار در خطر است. مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته یک مقام کاخ سفید آشنا با تماس بود مودبانه اما محکم با بن سلمان گفتن او را “به اندازه کافی به اندازه کافی بود.”

ایالات متحده فوق العاده ای به اهرم فشار بر عربستان شده است. واشنگتن پادشاهی نهایی ضامن امنیت و به طور موثر نگه داشته و آل سعود در قدرت برای چند دهه. بیشتر ولیعهد است و رو به کاهش تعدادی از متحدان در واشنگتن است. 2018 قتل واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi و پادشاهی را منفور جنگ علیه ایران پروکسی در یمن بیگانه متحدان سنتی در کاپیتول هیل. “آن را مانند او می تواند بسیاری از خرما شام در شهر این روزها می گوید:” جان هانا دیرین عربستان watcher و یک مشاور ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی در واشنگتن فکر می کنم تانک.

روز بعد به عنوان برگ برنده شد و جلسه با مدیران اجرائی از بخش نفت عربستان سعودی پاسخ داد. آنها حمایت از تولید کاهش حداقل شش میلیون بشکه در روز می گفتند و می خواهم در مورد کسانی که بالقوه کاهش با بقیه اوپک و روسیه در روز دوشنبه. (مسکو است نه یک عضو رسمی اوپک.) پوتین با صدور بیانیه ای گفت که او می تواند زندگی می کنند با یک روغن با قیمت $42 در هر بشکه رسید. قیمت نفت افزایش یافت, به عنوان یک نتیجه افزایش 15 درصد در روز جمعه به بیش از $34.00 در هر بشکه رسید. در شروع سال خام بود 65 $در هر بشکه قبل از سقوط به عنوان کم به عنوان $20 در اوایل این هفته.

وجود رشته های متصل به چشم انداز عربستان و روسیه, کاهش, اما, به عنوان تهمت و روغن مدیران مورد بحث در روز جمعه. سعودی ها و روس ها می خواهند ایالات متحده تولید کنندگان به شرکت در مدیریت بازار است. عربستان-اوپک-روسی داد می خواهد آمریکا و همچنین کوچکتر تولید کنندگان از جمله کانادا و برزیل برای پیوستن به در برش تولید در مجموع 10 میلیون بشکه در روز در مسکو گفت. با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت برخی از شیل تولید کنندگان در حال حاضر به منظور سعی کنید برای دریافت قیمت ها ،

نفتی ایالات متحده در رشته های اکسون شورون, Conoco فیلیپس—مردد هستند. هماهنگی تولید کاهش و افزایش آشکار ضد تراست مسائل به خصوص پس از هر تلاش جهانی برای بریده بریده تولید خواهد نیاز به شامل اروپا شرکت های بزرگ و همچنین: BP Royal Dutch Shell و غول پیکر در کل. وزارت دادگستری نیاز به تعهد به دنبال راه های دیگر قبل از رشته های اصلی خواهد بازی به همراه انرژی تحلیلگران می گویند. علاوه بر این با جامد ترازنامه آنها بدون شک به دنبال انتخاب کنید تا دارایی های مضطرب از بیش از حد قوی تر شیل تولید کنندگان.

همه چیز روی میز بود در کاخ سفید در روز جمعه. مدیران مورد بحث و بررسی امکان ایالات متحده تولید کاهش و بحث که آیا تهمت باید اعمال تعرفه به عربستان واردات نفت باید پادشاهی نه به دنبال از طریق با آن خود را کاهش. “هر کس می داند که این یک بحران وجود دارد را بدست آورد که گفت:” هارولد هام سابق قاره منابع مدیر عامل و غیر رسمی مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن.

سقوط تقاضای جهانی گفت: Daniel Yergin, معاون رئیس در IHT Markit و دیرین نفت تحلیلگر بی سابقه است در دوران مدرن. اما برخی از زمان بحران آینه یک صنعت اضطراری از گذشته است.

در اوایل این هفته دو تا تگزاس مبتنی بر شیل تولید کنندگان پیشگام منابع طبیعی و جعفری, انرژی, با ارسال نامه ای به راه آهن تگزاس کمیسیون که تنظیم صنعت نفت در دولت, درخواست آن را به برگزاری یک جلسه در این امید از تعیین سهمیه تولید در دولت است.

آن را انجام داده قبل از. در دوران سقوط تقاضا و گسترده تولید بیش از حد فرماندار دولت در واقع فرستاده شده در هزاران مسلح ملی نگهبانان و تگزاس رنجرز به تعطیل کردن تولید در شرق تگزاس. راه آهن کمیسیون صادر شده “نرم افزار-سهمیه بندی سفارشات” که اجرا شد توسط سربازان دولت. سال 1931 دو سال به آنچه که به عنوان رکود بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de