مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی بازرس کل جامعه اطلاعاتی که رفتار خلاف کاران شکایت که منجر به استیضاح

در نامه ای به رئیس و نایب رئیس مجلس سنای آمریکا انتخاب کمیته اطلاعاتی روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او شلیک بازرس کل جامعه اطلاعاتی, مایکل اتکینسون موثر در 30 روز.

اتکینسون یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب که در زمان و موقعیت در سال 2018 اطلاع کنگره موسس شکایت در مورد اتهام ناشایستگی در طول یک مکالمه تلفنی بین تهمت و اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در ماه جولای سال 2019 است که در نهایت منجر به استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از اینکه تبرئه از اتهام و اتهامات ناروا نیز اخراج سفیر سابق گوردون Sondland و reassigned سرهنگ الکساندر Vindman هر دو از آنها را شهادت در برابر رئیس جمهور در طول جلسات.

“این بسیار مهم است که ما ترویج اقتصاد و بهره وری و اثربخشی برنامه های فدرال و فعالیت های ناروا” نوشت. “بازرسان به طور کلی باید نقش مهمی در دستیابی به این اهداف است. به عنوان مورد با توجه به موقعیت های دیگر که در آن من به عنوان رئیس جمهور قدرت انتصاب و با مشاوره و موافقت مجلس سنا حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان به طور کلی.”

“این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

بازرسان به طور کلی در عمل نظارت و موقعیت از جمله “تشخیص تقلب اتلاف و سوء مدیریت در سراسر دولت فدرال” با توجه به وب سایت از مدیر اطلاعات ملی.

رئیس خانه هوش کمیته آدام شیف به نام اتکینسون شلیک “یکی دیگر از تلاش آشکار از سوی رئیس جمهور به روده استقلال جامعه اطلاعاتی و مقابله به مثل در برابر کسانی که جرات به افشای ریاست جمهوری تخلف” در بیانیه ای در شب جمعه.

“در زمانی که کشور ما در برخورد با یک ملی اضطراری و نیازهای مردم در جامعه اطلاعاتی به حقیقت گویی به قدرت” شیف ادامه داد: “رئیس جمهور مرده شب تصمیم گیری قرار می دهد کشور ما و امنیت ملی در خطر حتی بیشتر.”

michael atkinson
بازرس کل جامعه اطلاعاتی مایکل اتکینسون اخراج شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه.
برنده McNamee/گتی

ویرجینیا سناتور دموکرات مارک وارنر در بیانیه ای گفت جمعه که “این نامعقول است که رئیس جمهور یک بار دیگر در تلاش برای تضعیف یکپارچگی جامعه اطلاعاتی با شلیک دیگری یک مقام اطلاعاتی به سادگی برای انجام کار خود را.”

“همه ما باید عمیقا آشفته حال تلاش برای سیاسی این کشور سازمان های اطلاعاتی” وارنر اضافه شده است.

اتکینسون شهادت در پشت درهای بسته در اکتبر 2019 قبل از خانه هوش کمیته معلوم اتکینسون یقین که خلاف کاران شکایت شد قابل توجه است.

“در حالی که ما نمی توانیم به این ماده گفت:” شیف در یک بیانیه در آن زمان “ما به کاوش با IG از طریق اسناد و مدارک و شهادت دلایلی که او در بر داشت whistleblower شکایت به هر دو فوری و معتبر.”

از خلاف کاران شکایت آمد که اطلاعات نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود Zelenskiy اعلام رسیدگی به امور کسب و کار از تهمت سیاسی رقیب جو بایدن و پسرش شکارچی که در خدمت در هیئت مدیره انرژی اوکراین شرکت Burisma منابع در حالی که پدرش در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور در اوباما در کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها با اشاره به استیضاح به عنوان یک “جعل” و “شکار ساحره.” در نامه ای به دموکرات مجلس نانسی پلوسی در دسامبر 2019 تهمت به نام استیضاح “نامعتبر است.”

“با اقدام خود را با نامعتبر استیضاح,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: “شما خود را نقض سوگند از شما در حال شکستن وفاداری خود را به قانون اساسی و به شما اعلام جنگ باز در آمریکا دموکراسی است.”

با توجه به اطلاعات ارسال شده به نیوزویک توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی توماس Monheim تبدیل خواهد شد و این اقدام جامعه اطلاعاتی بازرس کل.

بازنشسته به عنوان یک سرهنگ از نیروی هوایی ایالات متحده ذخایر Monheim است که در حال حاضر مشاور عمومی از National Geospatial-Intelligence Agency. قبلا Monheim خدمت به عنوان معاون مشاور رئیس جمهور و معاون مشاور عمومی در دفتر مدیر اطلاعات ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de