پلوسی را منتشر کرده است گزیده ای از دموکراتیک زنان ارائه پاسخ به دولت از اتحادیه — میشیگان به لیبریا گرچن Whitmore و تشکر.
ورونیکا Escobar. Whitmore ارائه خواهد شد به زبان انگلیسی آدرس در حالی که Escobar ارائه خواهد شد یک آدرس در اسپانیایی. سخنرانی بدیهی است که نوشته شده بود جلوتر از رئیس جمهور آدرس.

Whitmore آدرس شخصی است دست زدن و حال کردن در مراقبت های بهداشتی با توجه به گزیده ای منتشر شد.

“من در پایین نگه داشتن یک کار جدید مراقبت از دختر نوزاد من به عنوان به خوبی به عنوان مادر من در پایان او سرطان مغز نبرد” Whitmore است که انتظار می رود می گویند. “من تمام شب را با کودک و در طول روز من تا به حال به مبارزه با مادرم شرکت بیمه زمانی که آنها به اشتباه او را تکذیب کرده پوشش برای شیمی درمانی. آن سخت بود. آن را در معرض واقعیت های خشن از محل کار ما ما سیستم مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودکان ما سیستم. و آن را به من. من از دست رفته من صبر برای افرادی که بازی به جای حل مشکلات. بنابراین به عنوان یک سناتور من مشغول به کار با یک جمهوری خواه فرماندار و نماینده مجلس برای گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی به بیش از 680,000 Michiganders تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه. … این خیلی ساده است. دموکرات ها در حال تلاش برای ایجاد مراقبت های بهداشتی خود را بهتر است. جمهوری خواهان در واشنگتن در حال تلاش برای آن را دور.”

اسکوبار در آدرس برجسته مهاجرت انتخابات صداقت و تفنگ و خشونت.

“از حملات علیه خیال, خانواده, جدایی, مرگ کودکان مهاجر به باقی می ماند در مکزیک سیاست می فرستد که پناهجویان را به موقعیت های خطرناک. این سیاست هیچ یک از ما تا به حال تصور اتفاق می افتد در امریکا در طول عمر ما,” او می رود می گویند.
 
“من به یاد داشته باشید از دیدن مجسمه آزادی در جزیره الیس برای اولین بار. من در ترس از آزادی” په اسکوبر همچنان ادامه دارد. “او می ایستد به عنوان نگهبان آرمان های ما – که همه مردم برابر خلق شده اند که آسیب پذیر هستند و به مراقبت و دوری و امریکا است و نمونه خوبی است. آن است تا همه ما در مواجهه با یکی از چالش برانگیزترین زمان ها در تاریخ – به منعکس کننده کرامت لطف بانوی آزادی و ارزش های آمریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de