مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین آمریکایی ‘گشت’ در کنگره سخنرانی


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد شده “بزرگ به آمریکا باز گشت” در یک سخنرانی به کنگره در آستانه انتظار تبرئه خود را در استیضاح محاکمه.

در دولت سالانه خود را از اتحادیه, آدرس Mr تهمت مجموعه یک پرونده برای چهار سال دیگر در دفتر.

رئیس جمهور خودداری از شلاق به طور مستقیم در مجلس که اقدام به حذف او از هر چند او jab در دموکرات.

مجلس نانسی پلوسی پاره پاره کردن یک کپی از سخنرانی خود در dias.

خواه رئیس جمهور تحویل داده سهشنبه شب در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی در دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان آمریکا که در آن او بود استیضاح در ماه دسامبر.

در طرف دیگر از کنگره جمهوری خواه به رهبری سنا تمام شده است اما برخی از روز چهارشنبه برای روشن شدن رئیس جمهور به اتهام فساد مالی در خط یک حزب رای می دهند.

  • آن را به عنوان اتفاق افتاده است – تجزیه و تحلیل از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره شعار “چهار سال دیگر” به عنوان آقای ترامپ آماده به صحبت می کنند و اصرار او در ماه نوامبر به کاخ سفید در انتخابات.

چگونه تهمت و Pelosi برخورد?

قبل از آقای ترامپ شروع به صحبت در تریبون را در چاه خانه او ظاهر شد و به حمله دست دراز از خانم پلوسی امریکا قدرتمند ترین منتخب دموکرات.

مجلس با منتقدان متوجه قلم سنتی مقدمه استقبال از رئیس جمهور به عنوان یک “متمایز افتخار”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این اولین بار بود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آمده بود چهره به چهره با او کینه توز سیاسی دشمن از او یورش برده و در خارج از کاخ سفید نشست چهار ماه پیش.

زمانی که رئیس جمهور را متهم به دموکرات ها از برنامه ریزی برای نیروی مالیات دهندگان آمریکایی به ارائه رایگان نامحدود, بهداشت و درمان, به مهاجران مستند نشده خانم پلوسی مشاهده شد دو بار دهیم: “درست نیست.”

او حیرت زده تماشاچیان با خرد یک کپی از رئيس جمهور در سخنان او به این نتیجه رسیدند.

خانم پلوسی به خبرنگاران گفت: پس از آن او حرکت بود که “ادب چیزی که به انجام”.

او افزایش به تحسین رئیس جمهور بیش از یک بار از زمانی که او را ترویج حیوان خانگی خود پروژه های زیربنایی سرمایه گذاری در یک منطقه ممکن است از هر دو حزب همکاری است.

چه چیز دیگری را به رئیس جمهور می گویند ؟

Mr تهمت زده خوش بین توجه داشته باشید در یک سخنرانی ماندگار یک ساعت و 18 دقیقه است که به شدت در تضاد با ضجه و زاری از “آمریکا قتل عام” در سال 2017 مراسم تحلیف ریاست جمهوری آدرس.

در ضمنی و ملامت به سلف خود باراک اوباما رئیس جمهور گفت: مخاطبان: “تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت.

“ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت!”

آقای ترامپ بارها و بارها دامنگیر در دموکرات ها از جمله جناح چپ نامزدها مانند برنی ساندرز که در حال رقابت برای به چالش کشیدن او را برای ریاست جمهوری.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان گفت:” رئیس جمهور که منتقدان اشاره می کنند که او را به جلو طرح بهداشت و درمان خود را.

که مهمان ؟

رئیس جمهور با دعوت از چند مهمان ویژه به آدرس, از جمله líder ژوئن Guaidó جانبازان نظامی و برادر از یک مرد کشته شده توسط یک مهاجر مستند نشده.

در یک حرکت خاص به بسیار خشمگین لیبرال منتقدان آقای ترامپ اعلام کرد او می خواهد جایزه مدال آزادی ریاست جمهوری امریکا و بالاترین غیرنظامی افتخار به firebrand مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh که نشان داد این هفته او دارای سرطان ریه است.

بانوی اول Melania Trump عطا افتخار عاطفی, Mr Limbaugh به عنوان رئیس جمهور صحبت کرد.

یک معترض بود و همراهی از اتاق در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از حقوق تفنگ. آن فرد گوتنبرگ پدر جیمی گوتنبرگ یک دانش آموز کشته در یک توده مدرسه تیراندازی در پارک فلوریدا در ماه فوریه 2018.

آقای گوتنبرگ بود مهمان از خانم پلوسی.

آیا دموکرات ها پاسخ دهند ؟

دموکراتیک عمل متقابل به آقای ترامپ سخنرانی تحویل داده شد و پس از آن توسط فرماندار میشیگان گرچن Whitmer.

او متهم به رئيس جمهور از عدم رفع امریکا مشکلات. “قلدری مردم در توییتر نمی تعمیر پل ها – آن آنها را می سوزاند,” او گفت:.

به عنوان آنها در سال گذشته بسیاری از زنان دموکرات – از جمله خانم پلوسی – عینک سفید به عنوان ادای احترام به suffragettes که موفق به کسب رای برای ما زنان در یک قرن پیش.

چند لیبرال دموکرات به قانونگذاران از جمله اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و ماکسین واترز کالیفرنیا تحریم Mr مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس.

Ms Ocasio-کورتز توییتی که او را “نه با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی”.

دیگر جناح چپ دموکرات از جمله رشیدا Tlaib میشیگان رفت و در طول Mr تهمت سخنرانی.

که تعیین شده بازمانده?

به عنوان مرسوم است که در طول دولت از, اتحادیه اروپا, یک عضو از رئيس جمهور در کابینه حضور نداشت آدرس.

او باقی می ماند در یک محل مخفی به مطمئن شوید که دولت می تواند همچنان باید فاجعه رخ دادن این کشور, رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و دیگر رهبران.

که کسی که شناخته شده به عنوان تعیین شده بازمانده بود وزیر کشور دیوید برنارد در سه شنبه شب.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر