مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده است برای coronavirus

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور تهمت تست شده است برای coronavirus مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام گفت: دوشنبه شب در بیانیه ای.

“رئیس جمهور دریافت کرده است COVID-19 تست چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم” گریشام گفت. او افزود که آقای ترامپ “باقی می ماند در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او را.”

گریشام همچنین با اشاره به دستورالعمل CDC که می گویند تست گیری باید بر اساس علائم و سابقه قرار گرفتن در معرض.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

چهار دلاری اعضای کنگره — سناتور تد کروز و کنگره مت Gaetz پل Gosar و Doug Collins — در حال quarantining خود را پس از یادگیری آنها تا به حال تماس با یک فرد که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 یا coronavirus در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در خارج از واشنگتن در ماه گذشته.

دو نفر از آنها تا به حال برخی از قرار گرفتن در معرض به آقای ترامپ پس از این کنفرانس است. Gaetz سفر در نیروی هوایی یک رئیس جمهور به واشنگتن از فلوریدا دوشنبه. خود کرده را تجربه نمی هر گونه علائم و انتظار برای دریافت نتایج از یک COVID-19 آزمون به زودی.

کالینز دست تکان داد با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته و در بازدید از مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا با او.

لری Kudlow رئیس جمهور در شورای مشاوران اقتصادی و استیون Mnuchin, وزیر خزانه داری خواهد بود رفتن به کاپیتول هیل در روز سه شنبه برای دیدار با قانونگذاران جمهوری خواه در مورد اقدامات اقتصادی دولت می تواند به ارائه کمک به کسانی که تحت تاثیر coronavirus. آنها انتظار می رود به بحث در مورد حقوق و دستمزد, مالیات بر قطع کمک ها به صورت ساعتی دستمزد بگیران برای کمک به جلوگیری از آنها را از دست داده حقوق و دستمزد کسب و کار کوچک وام و کمک های اولیه برای شرکت هواپیمایی کروز هتل و صنایع که در حال درد و رنج و زیان بیش از ترس در مورد گسترش coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با توافق نمایندگان پیشنهاد مالیات بر حقوق برش در میان coronavirus نگرانی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>