مغلوب ساختن پیشی جستن نکات در لغو Coronavirus جلسات مطبوعاتی: ‘چه منظور است؟’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت شنبه که روزانه coronavirus جلسات بودند “ارزش زمان و تلاش” پس از اظهارات خود در تزریق مواد ضد عفونی کننده به خود جلب کرد انتقاد اوایل این هفته.

در غیاب او در روز گذشته کاخ سفید coronavirus کنفرانس مطبوعاتی commander-in-chief نوشته شده در دو توییتهایی حمله به رسانه ها برای درخواست “خصمانه سوال” که روزانه در جلسات و گسترش “خبر جعلی.”

ارسال در توییتر شب گذشته رئیس جمهور نوشت: “آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق با دقت.

“آنها ثبت و رتبه بندی و مردم آمریکا چیزی جز خبر جعلی. ارزش زمان و تلاش!”

یک ساعت بعد رئیس جمهور برافراشته در برابر “جریان اصلی رسانه ای” برای بار دوم در نوشتن: “من هرگز نگفتم همه گیر شد جعل! که می گویند چنین چیزی ؟ من گفت که هیچ چیز دموکرات ها همراه با رسانه های جریان اصلی شرکای در حال جعل.

President Donald Trump at Coronavirus Briefing
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus در آوریل 24, 2020, در واشنگتن, DC.
اولیویه Douliery/خبرگزاری گتی ایماژ

“آنها نامیده شده اند و خجالت بر این حتی اعتراف به آنها در اشتباه بودند اما همچنان به گسترش دروغ!”

رئیس جمهور تهمت اشاره کرد که روزانه coronavirus جلسات مطبوعاتی می تواند لغو شود دو روز پس از او به نظر می رسد به منظور بالا بردن ایده درمان coronavirus بیماران با تزریق آنها را با مواد ضد عفونی کننده.

“سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن ؟ توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه. “آن جالب خواهد بود به بررسی کنید که بنابراین شما در حال رفتن به مجبور به استفاده از پزشکی, پزشکان, اما آن را برای تلفن های موبایل برای من جالب است.”

او همچنین به نظر می رسد نشان می دهد یک شکل از درمان که شامل هدف قرار دادن بیماران مبتلا به “فوق العاده ای” نور ماوراء بنفش برای مبارزه با COVID-19 عفونت است.

صحبت با خبرنگاران در جمعه تهمت و ادعا کرد که او در حال تبادل نظر در زمانی که او این اظهارات را روز پنج شنبه بود “البته که نه” جدی در مورد تزریق کروناویروس مبتلا به مواد ضد عفونی کننده.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany نیز منتشر پیشتر در بیانیه ای ادعا می کنند که رسانه ها تا به حال “غیر مسئولانه” گرفته شده و نظرات خارج از چهار چوب.

“رئیس جمهور تهمت بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان یک نقطه است که او تاکید دوباره در طول روز گذشته جلسه” McEnany گفت. “ترک آن را به رسانه ها به غیر مسئولانه را به رئیس جمهور تهمت خارج از متن و اجرا با منفی میدانم.”

Axios روز جمعه گزارش داد که تهمت می خواستم به عقب روزانه coronavirus جلسات مطبوعاتی با منابع گفتن خروجی که رئیس جمهور می تواند به جلوگیری از ظاهر شدن هر روز و صرف زمان کمتر در تریبون. سیاسی به گزارش روز شنبه که فرمانده مشاوران نگران بودند در مورد تاثیر روزانه جلسات می تواند در خود امیدوار بودن رای در نوامبر است.

نیوزویک در تماس است کاخ سفید برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد این مقاله با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de