مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در پشت فرماندار ایلینویز پریتزکر برای ‘شکایت در همه زمان ها در طول Coronavirus جلسه: ‘او نیست انجام و’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج در دموکرات ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر به اتهام “شکایت تمام وقت” در روز یکشنبه coronavirus کاخ سفید در نشست خبری گفت: “نه خوب انجام شده” در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“وجود دارد یک فرماندار, من می شنوم او شکایت تمام وقت پریتزکر. او همیشه شکایت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از گرفتن روی سکو. “من فقط گفت:” به من یک لیست از یک زن و شوهر از چیزهایی که ما انجام داده ایم در ایالت ایلینوی است.’ ما در حال ساخت یک 2,500 تخت بیمارستان در مک کورمیک محل این مرکز کنوانسیون در شیکاگو است. ما در حال کمک به کارکنان آن و احتمالا تا پایان نیروی انسانی آن است چرا که او قادر به انجام آنچه او تصور می شود قادر به انجام به عنوان فرماندار.”

“او نه خوب انجام شده” رئیس جمهور اضافه شده است.

نیوزویک رسیده به کاخ سفید برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از پریتزکر آمد ساعت پس از فرماندار ایلینوی به نام رئیس جمهور در سی ان ان دولت از اتحادیه نشان می دهد که متحده باید آمادگی خود را در انبارهای تجهیزات پزشکی.

“رئیس جمهور را درک نمی کند کلمه فدرال. سازمان مدیریت اضطراری فدرال. ما یک دولت سازمان مدیریت اضطراری, اما اگر او حق داشتند چرا ما همیشه نیاز به یک سازمان مدیریت اضطراری فدرال?” پریتزکر گفت. “این دلیل است که فردی متحده احتمالا نمی تواند انجام آنچه که دولت فدرال می تواند انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از ایالات آمریکا شد “کاملا آمادگی” برای این بیماری همه گیر کوروناویروس در کاخ سفید’ COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. “ما یک فدرال ذخیره و آنها را به دولت ذخایر و رک و پوست کنده آنها بسیاری از کشورهای آنها کاملا آماده برای این” رئیس جمهور گفت:. “بنابراین ما تا به حال برای رفتن به فدرال ذخایر اما ما نه یک سفارش کارمند. آنها باید آن را برای خود.”

در پاسخ Pritzner سی ان ان گفت که فردی متحده آیا قدرت ندارد به استناد دفاع تولید عمل می کنند که اجازه داده اند آنها را به آماده شدن برای چنین یک بیماری همه گیر اما اشاره کرد که برگ برنده دولت انجام داد.

“هیچ راهی وجود دارد که ما می توانیم ذخایر در پیش بینی از یک بیماری همه گیر است که هیچ کس پیش بینی و در عین حال دولت فدرال مسئول است برای انجام دقیقا همان است که” ایلینوی فرماندار گفت. “و ما در حال حاضر می دانیم که منابع اطلاعاتی و بهترین توصیه ای که داده شد, داده شد و در ژانویه و اوایل فوریه به رئیس جمهور و کاخ سفید و به نظر می رسید به نه عمل کرده اند و در همه بر آن است.”

Prizker همچنین گفت که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال و دولت تا به حال به استناد این قانون به ساخت هواکش از قبل و سپس “ما را به همان مشکلات امروز ما و رک و پوست کنده بسیار بسیاری از مردم کمتر می میرند.”

Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در 4 آوریل سال 2020 در واشنگتن, DC.
سارا Silbiger/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im