رئیس جمهور تهمت برگزاری یک کنفرانس خبری در کاخ سفید پس از انتشار برخی از بدترین چهره های اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است. محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش در نرخ سالانه از 32.9 درصد در سه ماهه دوم سال به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابود swaths گسترده ای از فعالیت های اقتصادی.

در همین حال مجلس سنا موکول شنبه با جمهوری خواهان و دموکرات ها دور از هم در مورد نحوه گسترش گسترش مزایای بیکاری برای کسانی که از کار به دلیل ویروس. که به معنی گسترش مزایای بیکاری — اضافی 600 $در هر هفته از دولت فدرال — منقضی خواهد شد. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نام برای تمدید موقت از گسترش مزایای بیکاری برنامه ای برای توقف اخراج و $105 میلیارد دلار برای کمک به مدارس با خیال راحت بازگشایی شده است.

آقای ترامپ که قبلا دوخته خود را از انتخاب مجدد امیدوار است در یک اقتصاد پررونق می پردازد و با توجه به شاخص های اقتصادی ساخته شده هیچ اشاره ای به اخبار در توییت خود پنج شنبه. او این سوال که آیا آمریکا می تواند به تاخیر افتادچیزی است که رئیس جمهور ندارد قدرت را انجام دهد.

“با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است. از آن خواهد شد یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???” رئيس جمهور مطرح شده در توییتر پنج شنبه.

در کاپیتول هیل بسیاری از جمهوری خواهان کنار خار رئيس جمهور در سخنان و یا تخفیف آنها را به عنوان یک شوخیو اصرار انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در نوامبر 3.

آقای ترامپ ساخته شده است جارو اتهامات بی اساس که رای گیری توسط ایمیل اجازه می دهد تا گسترده تقلب انتخابات حتی اگر او و بسیاری از دستیاران رای داده اند غایب و یا از طریق پست.

از رئیس جمهور خواست تا توضیح دهد که خود را صدای جیر جیر پنج شنبه, کمک تا چاپ مقالات و روزنامه ها, صحبت از نگرانی های خود را در مورد رای گیری از طریق پست و سوال مشروعیت چنین رای. آقای ترامپ گفت: او نمی خواهید برای به تاخیر انداختن انتخابات اما گفت که او نیز نمی خواهید برای دیدن آرا به نوبه خود uncounted پس از انتخابات یا مسائل دیگر.

“اگر آنها این کار را در کشور ما خواهد بود سهام خنده در سراسر جهان” آقای ترامپ گفت این خواهد بود که از تقلب در انتخابات در تاریخ این کشور رای توسط ایمیل و مسائل وجود دارد.

دیروز ایالات متحده ضربه دیگری گریم نقطه عطف در این بیماری همه گیر کوروناویروس با 150,000 مرگ و میر — با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز که بیشتر تایید مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de