مغلوب ساختن پیشی جستن امید به “عظیم” تظاهرات “25,000” مردم در این سال

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او امیدوار به نگه داشتن بیشتر از “عظیم” “25,000 شخص تظاهرات” در نه چندان دور در آینده است. رئیس جمهور ارائه نمی دهد یک تاریخ هدف اما گفت که او امیدوار است که این اتفاق می افتد قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری است که به احتمال زیاد به محل قبل از گسترده واکسن در دسترس است.

“امیدوارم در آینده ای نه چندان دور ما به برخی از تظاهرات گسترده و مردم را نشسته در کنار یکدیگر است. من نمی توانم تصور کنید که یک تجمع که در آن شما باید به هر چهارم صندلی کامل هر شش صندلی خالی برای هر کس که شما باید کامل است که نمی خواهد نگاه بیش از حد خوب است. من امیدوارم که ما در حال رفتن به قادر به انجام برخی از خوب قدیمی از مد افتاده 25,000 شخص تظاهرات که در آن هر کس را دارم زیرا آنها با عشق به کشور ما” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در طول یک کسب و کار میزگرد بحث و گفتگو.

رئیس جمهور همچنین گفت که او برنامه ای برای سفر به آریزونا و اوهایو به زودی ظاهرا برای مجالس رسمی. آقای ترامپ گفت: او را مشتاق به خارج از کاخ سفید با وجود چه زیبا آن است.

کارشناسان بهداشت عمومی انتظار نداریم که یک واکسن به صورت آماده برای 12-18 ماه اما دولت و محققان در حال تلاش برای سرعت بخشیدن به که جدول زمانی. رئیس جمهور فعلی اجتماعی فاصله دستورالعمل که از لحاظ فنی منقضی پنج توصیه می کنند که تجمعات محدود شود به بیش از 10 نفر.

رئیس جمهور همچنین با تکرار زودتر ادعا که coronavirus را “از بین برود.” ایسنا کاخ سفید خبرنگار بن تریسی فشرده رئیس جمهور در به همین دلیل او معتقد است که این ویروس از بین خواهد رفت بدون یک واکسن.

“جاوا” برو آن جاوا’ ترک آن خواهی بود’ از بین رفته اند. این قراره’ ریشه کن” رئیس جمهور پاسخ داد. “این ممکن است بیشتر طول بکشد ممکن است آن را در بخش های کوچکتر است. آن نخواهد بود که ما تا به حال. و ما نیز چیزهای زیادی یاد گرفتم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de