همه چشم به در چهار سناتور جمهوریخواه جلوتر از جمعه به دیدن اگر آنها را به رای دادن به تماس شاهدان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

اگر چهار جمهوریخواهان میانه تصمیم به رای دادن با دموکرات ها آن است که به احتمال زیاد محاکمه را از شنیدن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون.

ارشد جمهوری خواهان تحت فشار قرار دادند برای یک محاکمه سریع با هیچ شاهد یا شواهد جدید ارائه شده به سناتورهای.

اما گزارش می دهد که آقای بولتون ممکن است شهادتها شهادت منتقل حساب دیفرانسیل و انتگرال.

سناتور شنبه در جلسه روز پنج شنبه برای دومین روز از سوال دموکراتیک استیضاح مدیران و تهمت دفاع وکلا. سناتور انتظار می رود که برای رای شاهد روز جمعه است.

چرا چهار بنابراین مهم است ؟

چهار جمهوریخواهان میانه – سناتور, میت رامنی, لیزا Murkowski سوزان کالینز و لامار الکساندر – را به همه نشان داد آنها بلاتکلیف باقی می ماند در مورد نحوه رای دادن.

همه چهار مورد نیاز خواهد بود برای رای دادن با یک اتفاق دموکراتیک بلوک به منظور دستیابی به لازم اکثریت سنا.

سناتور الکساندر به نظر می رسد آماده در روز پنج شنبه برای اعلام تصمیم خود گفتن واشنگتن پست است که او را به ذهن خود را تا پس از نهایی سوالات در سنا مجلسی.

به گزارش ایسنا خبرنگار Ryan Reilly, آقای الکساندر حال سنا صفحه ارائه یک توجه داشته باشید به سناتور میچ مک کانل – بیشترین ارشد جمهوریخواه در سنای آمریکا که رهبری برای شارژ سریع تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مک کانل اجازه دهید آن را روی زانوی خود نشسته برای چند دقیقه و سپس آن را بخوانید و پر آن را در جیب ژاکت کت و شلوار خود را. مک کانل صورت دشوار است به خواندن. اما او به نظر نمی آید در اسکندر جهت” آقای رایلی در توییتر نوشت.

اگر دموکرات ها از دست دادن آرا و بدون شاهد و می به نام رئیس جمهور می تواند تبرئه از استیضاح اتهامات به عنوان به زودی به عنوان جمعه. دو سوم اکثریت در سنا مورد نیاز است برای حذف او از و خواهان برگزاری یک 53-47 اکثریت در سنا است.

اگر تمام چهار خواهان تصمیم به رای دادن با دموکرات محاکمه خواهد شد به هفته بعد. رئیس جمهور باقی خواهد ماند بسیار به احتمال زیاد به تبرئه شد.

چرا بولتون اینقدر مهم است ؟

یک بمب در گزارش نیویورک تایمز در اوایل این هفته گفت که آقای بولتون نوشته بود در کتاب آینده خود را که رئیس جمهور به او گفت که به طور مستقیم کمک های نظامی بود که نکردن از اوکراین در ازای خاک در یک دموکرات رقیب سیاسی – کلید استیضاح اتهام علیه رئیس جمهور.

گزارش reinvigorated دموکراتها تلاش برای تماس جدید شاهد محاکمه و به طور همزمان انرژی جمهوری خواه تلاش به فشار از طریق فرایند بدون هر کسی که به نام.

اگر گزارش در مورد آقای بولتون واقعی بودند و او شهادت داد که اثر او خواهد بود که برای اولین بار شاهد در این روند به طور مستقیم لینک به رئیس جمهور به اتهام در عوض با اوکراین و سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری.

آقای ترامپ را وکیل خود را گسترش دفاع در مجلس سنا در اوایل این هفته نشان می دهد که هر چیزی که یک رئیس جمهور در خدمات خود را دوباره انتخابات اعتقاد داشتند که باید در راستای منافع عمومی را نمی توان impeachable. تاکتیک شوکه جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان.

چگونه کاخ سفید واکنش نشان می دهند?

کاخ سفید تحت فشار قرار دادند در برابر انتشار آقاي بولتون کتاب با استناد به نگرانی های امنیتی. شورای امنیت ملی گفته که این کتاب تا به حال “راز بالا” جزئیات است که باید برداشته شود ادعای آقای بولتون را رد کرد.

آقای بولتون وکیل چارلز کوپر در پاسخ به شورای امنیت ملی نامه هفته گذشته گفت: این کتاب شامل هیچ چیز طبقه بندی شده محرمانه.

“ما باور نمی کنیم که هر یک از این اطلاعات می تواند منطقی در نظر گرفته شود طبقه بندی شده” آقای کوپر نوشت: در یک ایمیل به کاخ سفید در ژانویه 24 واشنگتن پست گزارش شده است.

آقای کوپر همچنین گفت که او خواسته بود برای تسریع بررسی یک فصل در مورد اوکراین اضافه کرد که آقای بولتون بود که “آماده” برای امکان او می تواند به نام شهادت در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im