رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به تبرئه او در استیضاح دادگاه پس از سناتورهای رای دادند در برابر تماس شاهدان و یا اعتراف به شواهد جدید.

دموکرات امیدوار چهار نوسان جمهوری خواهان برای رای دادن شاهدان که تمدید محاکمه در تمام احتمال تغییر نتیجه آن است.

در پایان فقط دو تا از چهار جمهوری خواهان با دموکرات ها رای دادند.

محاکمه در حال حاضر حرکت به جلو به رای گیری در مورد اینکه آیا برای تبرئه رئیس جمهور تهمت که او تمام است اما برخی را به نفع خود.

اعضای ارشد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوریخواه تحت فشار قرار دادند از ابتدا برای یک محاکمه سریع با هیچ شاهد یا شواهد جدید. بالاتر از همه آنها می خواستند برای جلوگیری از سناتورهای شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی John Bolton.

  • دنبال آخرین واکنش

با توجه به گزارش نیویورک تایمز آقای بولتون می نویسد: در آینده کتاب که رئیس جمهور به طور مستقیم به او دستور به خودداری از کمک نظامی از اوکراین در ازای خاک بر دموکراتیک سیاسی رقیب جو بایدن.

شهادت از آقای بولتون در مورد دخالت او در امر اوکراین تهدید به میزان قابل توجهی تضعیف این مورد ساخته شده توسط رئیس جمهور وکلا در دادگاه خود را.

تهمت بود استیضاح در دو اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. اولین شارژ ناشی از اتهام که او تحت فشار اوکراین به آسیب های آقای بایدن برای خود سیاسی بهره مند شوند. دوم از اتهام که او هدفمند مسدود کنگره استیضاح بررسی است.

چه اتفاقی می افتد ؟

سنا به احتمال زیاد رای گیری هفته آینده در مورد اینکه آیا برای محکوم یا تبرئه رئیس جمهور در دو مقاله از اعلام جرم علیه او. میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان در بیانیه ای گفت: “سناتور در حال حاضر مشورت در میان خودمان با خانه مديران و با رئیس جمهور مشورت برای تعیین گام های بعدی که در حال آماده شدن برای به نتیجه دادگاه در روزهای آینده.”

دو سوم اکثریت در اتاق 67 رای لازم است به حذف او را از دفتر. جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا با 53-47 اکثریت بیش از دموکرات و جمهوری خواه سناتور دهکدهای حاکی است که آنها برنامه ریزی برای رای برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف.

چشم را به جای سقوط در چندین دموکرات ها در جمهوری تکیه متحده که نشان داده اند آنها ممکن است رای به تبرئه. هر دموکراتیک defections خواهد بود یک پیروزی نمادین برای رئیس جمهور است که او به احتمال زیاد به استفاده از مزیت خود را در مبارزات انتخاباتی در ماه های آینده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در این نبرد بیش از شاهدان تشدید یک هفته پیش پس از گزارش آمده است که آقای بولتون ممکن است بسیار مخرب در مورد شهادت رئیس جمهور دخالت ادعایی در عوض با اوکراین است.

آقای بولتون آینده کتاب گزارش مدعی است که رئیس جمهور شخصا کارگردانی این طرح به خاک از اوکراین در, آقای بایدن سابق آمریکا معاون رئیس جمهور. آیات تهدید به لغو جمهوریخواه استدلال که هیچ استیضاح تا به حال شاهد دست اول شهادت رئیس جمهور دخالت.

اما شانس آقای بولتون که به نام برای دادن شهادت به سنا تضعیف دور از دموکرات ها در روز جمعه پس از دو تا از این چهار سناتور جمهوریخواه آنها امیدوار بود نقص تایید کرد که آنها نمی خواهد.

  • همه شما نیاز به دانستن در مورد تهمت را استیضاح
  • می تواند بولتون بود بازی را تغییر ؟

سناتور لامار الکساندر تنسی گفت: در بیانیه ای که اواخر روز پنج شنبه در حالی که دموکرات ها بود به وضوح نشان داده رئیس جمهور اقدامات “نامناسب” آنها تا به حال ثابت نشده به impeachable جرائم.

“سوال آن است که آیا رئیس جمهور آن را انجام داد اما اینکه آیا این کشور ایالات متحده آمریکا و یا مردم آمریکا باید تصمیم بگیرید که چه باید بکنید در مورد آنچه که او بود,” او گفت:.

“من باور دارم که قانون اساسی را فراهم می کند که مردم باید تصمیم گیری را که در انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود که در آیووا در روز دوشنبه.”

سناتور لیزا Murkowski از آلاسکا یکی دیگر از نسیم گفت: در بیانیه ای در روز جمعه بعد از ظهر: “این خانه تصمیم به ارسال مقالات از استیضاح که با عجله و ناقص. من به دقت در نظر گرفته شود نیاز به اضافی شهود و اسناد و مدارک برای درمان کاستی های آن روند اما در نهایت تصمیم گرفت که من را برابر رای با توجه به حرکت به حکم.”

جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا تصمیم به رای دادن به تماس شاهدان, اما آنها به تنهایی در میان 53-قوی جمهوریخواه حزبی.

دموکراتیک خانه استیضاح مدیران گفت: در طول این فرایند است که دادگاه بدون شاهد به مبلغ یک محاکمه شم. آنها پیوست و روز جمعه توسط رئیس جمهور تهمت سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی که گفته نیوجرسی نشریه که آقای ترامپ شده بود در معرض تنها “نیم محاکمه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im