مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید بزرگتر از Coronavirus ایران می گوید که آمریکا از مسدود کردن وام صندوق بین المللی پول

یک مقام ارشد نظامی ایران اعلام کرده است که مارک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید بزرگتر برای کشور از coronavirus این ادعا که ایالات متحده مسدود شده تهران در تلاش برای تضمین یک صندوق بین المللی پول وام برای حمایت از آن ضد ویروسی تلاش.

دریادار نیمه بالایی علی شمخانی است که دبیر امنیت ملی ایران, شورای یکشنبه گفت که آمریکا فشار بر رژیم تهران برابر است با یک “جنایت علیه بشریت” به گزارش خبرگزاری تسنیم.

ایران کاربردی برای 5 میلیارد دلار وام صندوق بین المللی پول در ماه مارس اولین بار از سال 1962 آن را درخواست کرده است پول از سازمان است که در واشنگتن دی سی است و نظارت سازمان ملل متحد. صندوق بین المللی پول اعلام کرده است یک سری از وام اضطراری به کشورها از جمله هند و پاکستان و افغانستان و نه ایران.

Decrying تصمیم حالی است که ایالات متحده مخالف به صندوق بین المللی پول اعطای وام “است که یک نمونه از جنایت علیه بشریت است.” او افزود: “مغلوب ساختن پیشی جستن است خطرناک تر از coronavirus” پیشنهاد ادعایی حرکت بود شواهدی از رئیس جمهور را “روشن شدن دشمنی نسبت به ملت ایران.”

با توجه به Radio Farda, آن است که هنوز روشن نیست که آیا درخواست وام مسدود شده است و یا اینکه آیا صندوق بین المللی پول به سادگی تصمیم نگرفته است که آیا یا نه اجازه می دهد که بودجه برای رفتن به ایران. نیوزویک در تماس است هر دو صندوق بین المللی پول و وزارت امور خارجه برای اظهار نظر در حالی این ادعا.

ایران شده است در لیست سیاه توسط Financial Action Task Force بین المللی مبارزه با پولشویی و مبارزه با تروریسم و تامین مالی سازمان است. تهران به مدت طولانی بودجه آموزش و کارگردانی شبه نظامیان و گروه های تروریستی در سراسر خاورمیانه و نگرانی وجود دارد که هر گونه وجوه اضافی و یا شل شدن تحریم های مالی اجازه می دهد که رژیم به قیف پول بیشتر به این عملیات است.

با اینحال اتحادیه اروپا—که گرفته شده بیشتر رویکرد دیپلماتیک به ایران از مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب باقی مانده به طرح جامع اقدام مشترک—گفت: آن را حمایت ایران از صندوق بین المللی پول نرم افزار. اتحادیه اروپا همچنین اعلام کرد که ونزوئلا صندوق بین المللی پول درخواست وام با وجود افزایش متحده فشار بر رئیس جمهور نیکولاس مادورو رژیم و کیفرخواست در برابر رهبر.

ایران بارها نام در واشنگتن برای لغو تحریم ها در تهران برای کمک به آن در مبارزه با کروناویروس. ایران همچنان یکی از بدترین آسیب دیده ملل ثبت شده داشتن 60,500 موارد 3,739 مرگ و میر و 24,236 بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مقامات ایالات متحده را رد کرد و اشاره کرد که این تحریم ها شامل راه اندازی نرم افزار رایگان برای تجهیزات پزشکی. اما ایران معتقد است که تحریم های مالی معنی چند شرکت در حال حاضر به ریسک انجام هر نوع کسب و کار با تهران برای ترس از در حال اجرا گرفتار ایالات متحده آمریکا

مقامات ایرانی بارها و بارها بدخیم آمریکا coronavirus پاسخ و گسترش دروغ در مورد این بیماری همه گیر در حالی که حمایت چین در آن جنگ از کلمات با واشنگتن به عنوان کسی که مسئول آمریکایی شیوع—در حال حاضر بزرگترین در 337,933 موارد 9,653 مرگ و میر و 17,582 بهبود.

Ali Shamkhani, Iran, US, coronavirus, IMF, loan
این عکس نشان می دهد که علی شمخانی دبیر عالی شورای امنیت ملی ایران و حضور در یک جلسه در پایتخت ایران تهران, در جولای 10, 2019.
ATTA KENARE/AFP via Getty Images/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im