مغلوب ساختن پیشی جستن است “فعال کردن ویروس” کومو می گوید

فرماندار نیویورک اندرو کومو روز دوشنبه در زمان هدف رئیس جمهور تهمت متهم جمهور “فعال کردن ویروس” ساخت غلط و گمراه کننده در مورد اظهارات COVID-19 و تاثیر آن بر ملت است. فرماندار ساخته شده و از نظر متناوب 40 از 50 ایالت در حال دیدن عفونت کروناویروس در حال افزایش است.

تماس با ویروس “عمده” مشکل کومو التماس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “شرکت conspirator” از COVID-19 درک شدت بیماری همه گیر. “او را تسهیل ویروس” کومو گفت. “او این ویروس را قادر می سازد.”

آقای ترامپ همچنان ادامه دارد به تطهیر خطر coronavirus به افراد آلوده به عنوان بیشتر و بیشتر آلوده در ایالات متحده آمریکا در یک سخنرانی در جولای 4, آقای ترامپ اعلام کرد که 99 درصد از موارد COVID-19 بی ضرر هستند. که مگس در مواجهه با علم و واقعیت های گرفته شده توسط ایالات متحده تلفات حدود 130,000.

روز شنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ما فوق العاده تست موفقیت می دهد جعلی رسانه های خبری همه آنها می خواهند موارد. در این میان مرگ و میر و از همه مهم مرگ و میر پایین می رود. … هر کسی نیاز به هر گونه هواکش-?”

افزایش آزمایش می کند نه به طور کامل به حساب افزایش موارد است. مردم نیز آلوده کردن هر یک از دیگر بیشتر از قبل به فاصله قوانین عقب رفتن و “جامعه گسترش” بر میدارد. و به عنوان موارد افزایش است تقاضا برای فن های یک بار دیگر در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

“او باعث می شود تا حقایق” کومو گفت: از رئیس جمهور. “او باعث می شود تا علم.”

در حالی که اکثر کشورهای در حال گزارش افزایش COVID-19 موارد کومو در دوشنبه تبلیغ نیویورک پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. فرماندار گفت: فقط وجود دارد و نه زندگی از دست رفته یک شبه با توجه به COVID-19.

کومو گفت: دولت مرحله به مرحله بازگشایی رویکرد کار کرده است.

“ما در واقع از جایی که ما هنگامی که ما آغاز شده بازگشایی,” او گفت:.

فرماندار گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده در مورد بازگشایی مدرسه در پاییز. کومو موظف است که تمام مدارس در سراسر کشور می آیند تا با یک سقوط برنامه.

“ما در حال رفتن به می گویند که کودکان باید به مدرسه بروند تا زمانی که ما می دانیم آن را امن درست است ؟ ما باید برخی از زمان این است که بسیار سیال وضعیت. ما به داده ها. ما را به تصمیم گیری. در ضمن من گفتن همه مدارس به آمده تا با یک طرح برنامه ریزی. اما ما هنوز نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به بازگشایی” کومو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de