مغلوب ساختن پیشی جستن است کشیدن گارد ملی از سی پس از تظاهرات مسالمت آمیز

 

میت رامنی می گوید “Black Lives Matter” در سی اعتراض

سناتور میت رامنی از یوتا با حضور در یک راهپیمایی در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه گفتن خبرنگار واشنگتن پست که او راهپیمایی “به مطمئن شوید که مردم درک سیاه زندگی مهم است.”

رامنی گرفته نشده است اما سخنگوی توییتی تصویری از او در اعتراض.

 

شهردار شیکاگو اعلام پایان حکومت نظامی

شهردار شیکاگو لری Lightfoot یکشنبه اعلام کرد که سراسر شهر بود حکومت نظامی برداشته شده است بلافاصله موثر. حکومت نظامی قرار داده بود و به اثر پس از خشونت و غارت فوران پس از تظاهرات در اوایل این هفته.

“من می دانم که این زمان در شهر ما و کشور ما مشکل است برای همه ما و ممنون میشم به ما ساکنان برای همکاری با یکدیگر برای حرکت این چالش در زمان” Lightfoot توییتی.

هزاران نفر از معترضان انتظار می رود روز شنبه پس از تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه, CBS Chicago گزارش شده است.

Anti-Racism Protests Held In U.S. Cities Nationwide
معترضان شعار و موج علائم در CPD در طول یک تظاهرات در ژوئن 06, 2020 در شیکاگو, ایلینوی. این 12th بعد از اعتراضات پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. ناتاشا سبیل / گتی ایماژ
 

شهردار نیویورک اعلام حکومت نظامی به پایان رسیده یک روز جلوتر از برنامه

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio یکشنبه اعلام کرد که سراسر شهر بود حکومت نظامی به پایان رسیده است موثر بلافاصله پس از وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از بازداشت و احضار صادر شده پس از یک روز تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه. منع رفت و آمد در ابتدا برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در 5 صبح جمعه همان روز که این شهر آغاز خواهد شد بازگشایی پس از coronavirus shutdown.

“New York شهرستان: ما از لغو مقررات منع رفت و آمد موثر بلافاصله. دیروز و شب گذشته ما شاهد بهترین شهر ما” د Blasio توییتی. “فردا ما را اولین گام بزرگ به راه اندازی مجدد. حفظ و ایمن ماندن. نگه داشتن به دنبال هر یک از دیگر.”

جزئیات بیشتر در اینجا.

Anti-Racism Protests Held In U.S. Cities Nationwide
تظاهرکنندگان با محکوم کردن نژادپرستی نظاممند و پلیس قتل سیاه آمریکایی ها را به خیابان ها در محله بروکلین در 6 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است. این 12th بعد از اعتراضات پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. اسکات Heins / گتی ایماژ

 

بایدن برای دیدار با فلوید خانواده در هوستون

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد برای سفر به هوستون در روز دوشنبه برای دیدار با خانواده جورج فلوید امید بستن برای یک جلسه خصوصی به جای به طور بالقوه اخلال در جمعه مراسم تشییع جنازه خدمات با اقدامات امنیتی اضافی.

“معاون رئیس جمهور بایدن سفر خواهد کرد به هوستون شنبه برای ابراز تسلیت خود را در شخص به فلوید ، او همچنین ضبط یک پیام ویدئویی برای تشییع جنازه خدمات” سخنگوی گفت.

یک مشاور آشنا با برنامه گفت که بایدن نمی خواهند خود را در سرویس مخفی حفاظت به پیچیده خدمات مراسم تشییع جنازه اما می خواستم به او تسلیت در فرد است.

هفته گذشته بنیامین Crump یک وکیل به نمایندگی از فلوید خانواده گفت: رادیو فردا که بایدن خوش بود به حضور اما گفت که او نمی باید تایید نهایی از معاون سابق رئیس جمهور را حضور و غیاب.

 

گوتلیب هشدار سنبله در coronavirus موارد پس از تظاهرات

گوتلیب می گوید وجود دارد “هیچ سوال” تظاهرات افزایش خواهد یافت coronavirus گسترش

دکتر اسکات Gottlieb, رئیس سابق سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در یکشنبه وجود دارد “هیچ سوال” تظاهرات منجر به افزایش عفونت کروناویروس.

“ما مطمئنا به دیدن انتقال بیرون آمدن از این تجمعات. هیچ سوالی وجود دارد که در مورد” گوتلیب گفت: “چهره ملت” و اضافه کرد که در ایالات متحده شيوع عفونت کرونا ويروسی است که در حدود یک در هر 200 نفر است. “من فکر می کنم این ایده از کاهش خطر از این اعتراضات یک مسئولیت مشترک است. وجود مراحل است که معترضان می توانید و شما می بینید بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک در این اعتراضات و درک خطرات.”

این تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ماه گذشته آمده در زمینه این بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده به زندگی نزدیک 110,000 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است در بسیاری از مناطق و ایالات متحده را آغاز کرده اند که مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد خود را, اجازه می دهد تا خرده فروشان و رستوران ها و سالن شروع به پذیرش مشتریان یک بار دیگر. اما Gottlieb گفت: در مکان هایی مانند شهر نیویورک است که گزارش کاهش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان وجود دارد به احتمال زیاد خواهد بود سنبله در coronavirus موارد برانگیخته توسط تظاهرات.

“ما به احتمال زیاد برای دیدن موارد بالا برود. من فکر می کنم تلاش برای اذیت کردن چه سهم است از تظاهرات در مقابل سهم فقط کلی بازگشایی رفتن به سخت خواهد بود,” او گفت: با توجه به آن خواهد شد چند هفته قبل از اثرات روشن شده.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

بر دفاع دست زدن از پاسخ به اعتراضات

Barr می گوید سربازان وظیفه فعال تنها باید مستقر در داخل ایالات متحده “به عنوان آخرین چاره”

دادستان کل ویلیام Barr روز یکشنبه در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به فعال-سربازان وظیفه در آماده به پاسخ به تظاهرات در واشنگتن گفت: نظامی تنها باید اعزام به ایالات متحده و شهرستانها به عنوان “آخرین راه چاره است.”

“موضع ما مشترک بود که این بود که آنها تنها باید مستقر به عنوان آخرین چاره” بر ” روز “چهره ملت” با اشاره به موضع او وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley در زمان مورد استفاده از active-سربازان وظیفه در آمریکا برای سرکوب معترضان در پایتخت کشور است.

در اوایل این هفته به عنوان هزاران نفر نشان داد در منطقه و در شهرستانها عمده ایالات متحده در سراسر کشور رئیس جمهور تهمت و تهدید به بسیج نظامی اگر مقامات محلی انجام نداده و بیشتر به توقف خشونت است که تا به حال رخ داده است در بعضی از نقاط.

ایسنا گزارش داد که در ستیز دفتر بیضی نشست روز دوشنبه رئیس جمهور خواستار استقرار نظامی 10,000 سربازان وظیفه فعال به آمریکا در خیابان ها پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس در گرفت از ساحل به ساحل. اما برخی از آقای تهمت مقامات بالا از جمله Barr, Esper و Milley, اعتراض به رئیس جمهور تقاضای یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به اخبار CBS. در تلاش برای رسیدگی به آقای تهمت درخواست Esper و Milley خواست ملت حکام که روز به فعال کردن گارد ملی در کشورهای خود را.

Barr مورد مناقشه است که خواص از دفتر بیضی جلسه به عنوان “کاملا نادرست” در روز یکشنبه انکار رئیس جمهور خواستار فعال-سربازان وظیفه در خیابان بلافاصله به جای داشتن آنها را در حالت آماده به کار. “رئیس جمهور هرگز خواسته یا پیشنهاد کرد که ما نیاز به استقرار منظم نیروهای نظامی که در آن نقطه,” او گفت:.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

تهمت می کشد گارد ملی از سی زیر راه پیمایی آخر هفته

رئیس جمهور تهمت یکشنبه گفت که او دستور داد گارد ملی شروع به بیرون کشیدن از پایتخت کشور پس از تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه.

“من فقط سفارش داده برای ما گارد ملی به شروع روند خروج از واشنگتن دی سی در حال حاضر که همه چیز را تحت کنترل کامل. آنها در جریان خواهد بود اما می تواند به سرعت بازگشت در صورت نیاز. به مراتب کمتر معترضان نشان داد تا شب گذشته بیش از پیش بینی!” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

این سی گارد ملی فعال شد در اوایل این هفته و فرمانداران از حداقل 10 متحده فرستاده خود را سربازان گارد ملی و نیروی هوایی برای کمک به پاسخ به تظاهرات در واشنگتن است.

 

آتلانتا آسانسور مقررات منع رفت و آمد

آتلانتا در روز شنبه برداشته آن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی بود که در جای خود قرار داده و در پاسخ به اعتراضات مداوم. “شهر آتلانتا نمی خواهد که یک حکومت نظامی, امشب, شنبه, ژوئن 6 از طلوع آفتاب صبح روز یکشنبه” این شهرستان گفت: در توییتر.

حکومت نظامی بود و برای اولین بار تصویب آخر هفته گذشته آغاز شد و در 9 بعد از ظهر حکومت نظامی منتقل شد تا یک ساعت در روز جمعه و در ابتدا مجموعه به اجرا از طریق مانده از این آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im