فشار ساختمان در دادستان کل لایحه Barr به استعفا شد و پس از هزاران سابق وزارت دادگستری و مقامات و اعضای فدرال قضات’ Association ابراز نگرانی در مورد رفتار خود.

توسط دوشنبه, بیش از 2000 سابق DOJ کارکنان از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکراتیک احزاب تا به حال امضای نامه ای خواستار آن است که بر استعفا در حالی که فدرال قضات’ Association موافقت کرده بود برای تشکیل یک جلسه اضطراری برای بحث در مورد دادستان کل رفتار است.

نگرانی های خود را در مرکز Barr را از دست داده و راجر سنگ مورد. سنگ—زمان مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جانباز ایران از عمل به علت محکوم اواخر این ماه برای جرایم کشف شده در طول تحقیق و تفحص از روسیه به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

هفته گذشته دادستان توصیه می شود یک حبس از هفت تا نه سال برای سنگ. اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد پیشنهاد DOJ گفت: این امر مسئله بیشتر ملایم صدور حکم ضبط خبرنگاری. چهار دادستان که مشغول به کار بر روی سنگ مورد پس از آن استعفا داد و در اعتراض.

هر چند بار علنا در مورد شکایت از رئیس جمهور توييتها در این موضوع منتقدان را متهم به دادستان کل تضعیف حاکمیت قانون برای حفاظت از رئیس جمهور و متحدان خود را.

باز نامه ای امضا شده توسط سابق DOJ کارکنان ادعا می کند که بر “آشکارا و بارها و بارها مسخره” اصل عدالت مساوی تحت حکومت قانون است.

در این نامه همچنین هشدار داد و آن را “بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان که به دنبال تاسیس سیاست به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور به عنوان دادستان کل بر, آیا در سنگ مورد.”

جان Flannery—سابق دادستان فدرال—در میان کسانی که امضا این نامه است. او گفت: MSNBC شنبه که بر “هیچ کسب و کار که در کار” نامیده می شود و در DOJ مقامات به “انجام کار درست است.” او در توصیف بار به عنوان رئیس جمهور “consigliere” و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “رئیس جنایی که در حال اجرا یک سندیکای جرم و جنایت از غرب گرا.”

دیگر وکلای مدافع سابق در واکنش به نامه سرگشاده و فدرال قضات’ جلسه انجمن در توییتر. هری Litman برای مثال گفت که ایالات متحده در حال حاضر در “کامل در حالت بحران,” توصیف تحولات اخیر به عنوان “ذهن باد.”

دانشیار سابق کاخ سفید مشاور ایان Bassin اشاره کرد: “ما موسسات صدایی هشدار دهنده” در حالی که سابق دادستان فدرال میمی Rocah گفت: این نامه سرگشاده بود “فوق العاده حزبی نشان از وحدت است.”

سابق آمریکا وکیل بارب McQuade—در حال حاضر یک استاد حقوق در دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق—گفت: او در میان کسانی که امضا این نامه هشدار “حتی ظاهر تعصب در هیچ جایی در این نمایشگاه دولت عدالت است.”

لورنس قبیله—حقوقی محقق در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد که به توصیه رئیس جمهور باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008—توصیف فدرال قضات’ جلسه انجمن در مورد بار به عنوان “نورد تندر.”

“یکی از پر غاز به نام Barr پخته شده است,” او اضافه شده است. “2000 DOJ فارغ التحصیلان او می تواند چشم پوشی است. 1000 فدرال قضات ؟ که کاملا متفاوت کتری از ماهی است.”

Donald Trump, Bill Barr, crime, syndicate, DOJ
این ترکیب از تصاویر ایجاد شده در فوریه 14 سال 2020 نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در جنوب چمن کاخ سفید در واشنگتن در ژانویه 29, 2020, و دادستان کل لایحه بار در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن در ژانویه 13 سال 2020 است.
SAUL لوئب اندرو CABALLERO-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de