مغلوب ساختن پیشی جستن فقط تهدید به خروج از سازمان تجارت جهانی, مگر این که ما را نگه می دارد برنده موارد


Donald Trump at White House briefing
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به یک پرسش در طول جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در جیمز بردی جلسه اتاق مارس 10, 2020, در کاخ سفید در واشنگتن ،
الکس ونگ/گتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خروج ایالات متحده از سازمان تجارت جهانی, مگر اینکه این سازمان بین المللی را به دادگاه استیناف برطرف موارد به نفع ایالات متحده آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که ایالات متحده اغلب موارد را از دست داده تا او را به عهده گرفت در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2017, اما این کشور با ثروت وجود داشته معکوس با توجه به تاثیر و نفوذ او. نظرات خود آمد در حالی که پرداختن به خبرنگاران در طول روزانه کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه جمعه.

“ما به سازمان تجارت جهانی و تا زمانی که من آمد و همراه ما شد از دست دادن موارد—در بسیاری از موارد—آن را مسخره بود ما همیشه از دست دادن این موارد تقریبا در هر مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و در حال حاضر ما در حال برنده شدن موارد…چرا که آنها می دانند که من نمی خواهید برای قرار دادن با آن.”

او افزود که به همین دلیل ایالات متحده برنده موارد قبل از تجارت جهانی را استیناف بدن است “از آنجا که آنها می دانند که اگر ما درمان نمی شود نسبتا, من قصد دارم به بیرون بکشد.”

تهمت نیز تهدید به خروج آمریکا از تجارت جهانی در سال 2018 و 2019 در حساب از بدن قوانین است که از نظر جمهوری مردم چین این کشور را دومین اقتصاد به عنوان یک کشور در حال توسعه.

تحت قوانین سازمان تجارت جهانی و توسعه کشور وضعیت می توانیم یک کشور خاص حقوق مانند دیگر دوره های بین پیوستن به این سازمان و نیاز به تطابق با مقررات منع اعمال برخی تعرفه های کالاهای خارجی.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن غالبا ادعا ادعا می کنند که آمریکا قبلا از دست رفته بسیاری از اختلافات آن را آورده قبل از تجارت جهانی را به داوری نهادهای آمار گردآوری شده توسط پترسون موسسه اقتصاد بین الملل نشان می دهد که ایالات متحده برنده بیشتر از آن موارد در برابر چین از چین در برابر آمریکا

با وجود این موفقیت در تجارت موارد در برابر چین مغلوب ساختن پیشی جستن و تجارت بین المللی نماینده او منصوب سفیر رابرت Lightheizer در ماه های اخیر کاهش یافته است به تصویب انتصاب قضات جدید به سازمان تجارت جهانی را استیناف بدن.

عدم انتصاب قضات جدید باعث شده است که استیناف بدن به عدم حد نصاب آن نیاز به عملکرد که بدان معنی است که اکثر ردیف دوم اختلافات دیگر نمی تواند حرکت رو به جلو است.

“از آنجا که همه این کشورها با استفاده از ایالات متحده در حال حاضر در [سازمان تجارت جهانی] دادگاه و دادگاه سیستم ما در حال تصویب جدید قضات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از آنجایی که ایالات متحده نه کنترل اکثریت قرار ملاقات به سازمان استیناف بدن.

“ما تا به حال همیشه یک اقلیت موقعیت معنی در تعداد قضات — ما می خواهم که یک اقلیت تعداد قضات” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “چگونه می توانم به شما با یک اقلیت تعدادی از قضات؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im