رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر و سناتور رند پل پیشرو جمهوریخواهان اتهام سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به عنوان بیشتر محکم کتاب نشت در ادامه به تعطیلات آخر هفته.

کوشنر با سی ان ان گفت شنبه که بولتون و چندین سابق ارشد مقامات دولت از جمله سابق وزیر دفاع جیمز Mattis و رئیس ستاد جان کلی “نیست که آنچه در آن زمان به موفقیت” پدر و پسر در کاخ سفید. کوشنر که خود امنیت ترخیص شده است تحت موشکافی شدید به گفته سی ان ان روز شنبه که اکثر آمریکایی ها “نه توجه” به کل استیضاح روند. او سپس در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در بولتون و دیگر مقامات دولت سابق که رفت به نوشتن کتاب گفت: آنها به سادگی نمی تواند نگه دارید تا با مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح موفقیت.

“آنچه که من را دیده اند است که کرم افزایش یافته است — و من قصد ندارم بگویم چه کلمه است — اما که غرق شد” کوشنر گفت: از بولتون و دیگران که در سمت چپ. “[تهمت است] حدودا از بسیاری از افرادی که ندارد آنچه در آن زمان برای موفق شدن در اینجا و بسیاری از افرادی که می آیند و بسیار عالی هستند و نه در خارج وجود دارد شکایت و نوشتن کتاب از آنجا که آنها بیش از حد مشغول کار است.”

در ضمن پل خواست رئیس جمهور در توییتر به لغو بولتون امنیت ترخیص کالا از گمرک. او همچنین لعنتی بولتون برای تلاش به “سود” به عنوان اوکراین استیضاح ادعا می کند ادامه نشت از کتاب آینده خود را. “هیچ کس به خصوص جان بولتون باید قادر به استفاده از خود کنترل امنیتی برای سود! من می گویم خود را لغو ترخیص کالا از گمرک شرکت realDonaldTrump,” سناتور پل توییتی صبح روز شنبه.

سابق کاخ سفید ارتباطات مدیر آنتونی Scaramucci حتی ارائه بولتون برخی از مشاوره در مورد چگونه به مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر حملات خود را اعتبار.

Pro-برگ برنده جمهوری خواهان شروع انفجار بولتون پس از خود را داوطلبانه ارائه به شهادت علیه رئیس جمهور در استیضاح محاکمه و شایعات بوده و عمدا نشت مقاله اطلاعات به مطبوعات. بولتون بارها و بارها رد کرده و هر قسمت را در نشت.

در روز جمعه همان روز از مجلس سنا رای دادند 51-49 به تماس شاهدان مانند بولتون در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس جمهور و منجر به استیضاح وکیل مدافع پت Cipollone دستور بولتون در مه شروع به اعمال فشار و اوکراین است. آخرین نشت از بولتون منتشر نشده نسخه خطی ادعا تهمت به کارگردانی بولتون به برنامه ریزی سفر با هدف استخراج آسیب رساندن به اطلاعات در مورد دموکرات ها از مقامات اوکراین.

رئیس جمهور خود را به طور خاص هدف قرار بولتون در رسانه های اجتماعی: “برای یک مرد که نمی تواند مورد تایید برای سفیر ایران در سازمان ملل سال پیش نمی تواند دریافت تایید برای هر چیزی پس از, ‘التماس من برای یک غیر سنا تصویب شده که من به او با وجود بسیاری از گفت: “آیا آن آقا’ طول می کشد و این کار به اشتباه می گوید: “مدل لیبی” در T. V., و بسیاری از اشتباهات داوری اخراج می شود به دلیل رک و پوست کنده اگر من به گوش او ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر و می رود و بلافاصله می نویسد تند و زننده & نادرست کتاب. همه طبقه بندی شده امنیت ملی است. که انجام این کار؟”

علاوه بر حملات خود را از اعتبار pro-برگ برنده جمهوری خواهان بولتون نیز کشیده خشم دموکرات و معتدل و محافظه کاران است.

“تیک تاک, Bolton. بار میخوام تکه تکه کتاب خود را به گرد و غبار و مغلوب ساختن پیشی جستن شما دشمن شما خارج از زمان. بیا به سمت تاریک. این کیک خرچنگ جمعه ایم” استراتژیست جمهوری خواه و دانشمند ریک ویلسون. نیویورک تایمز هیئت تحریریه نیز گذراند جمعه قطعه اصرار مجلس نمایندگان به “بلافاصله پس از صدور حکم به جان بولتون.”

john bolton jared kushner leaks
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, Jared کوشنر و رند پل شروع به شلاق در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به عنوان محکم اوکراین کتاب نشت ادامه خواهد داد.
مندل فا نگن /خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im