مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد قدرت برای استفاده نظامی بودجه برای مرز دیوار: دادگاه

رئیس جمهور تهمت فاقد قانون اساسی قدرت به repurpose $2.5 میلیارد دلار در بودجه به ساخت موانع در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک یک دادگاه استیناف فدرال حکومت جمعه. در 2-1 تصمیم یک قاضی پانل در سان فرانسیسکو اعلام کرد انتقال وجوه غیرقانونی و گفت که قانون اساسی قدرت به مناسب فدرال پول صرفا با کنگره است.

تصمیم 9th مدار دادگاه تجدید نظر یک شکست برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که آوازی در تعهد خود به دنبال از طریق یک کمپین تعهد از احداث دیوار در مرز جنوبی برای جلوگیری از گذرگاه های غیر مجاز و قاچاق مواد مخدر.

“در اینجا قوه مجریه فاقد مستقل در قانون اساسی قدرت به اجازه انتقال وجوه” قاضی سیدنی توماس نوشت: در نظر او. “این کمک های مالی اختصاص داده شده برای مقاصد دیگر و انتقال به مبلغ ‘نقاشی وجوه از خزانه بدون مجوز توسط قانون و در نتیجه نقض تخصیص بند.'”

قاضی کیم McLane Wardlaw یک شخص منصوب از رئیس جمهور سابق بیل کلینتون پیوست توماس در نظر اکثریت. قاضی دنیل کالینز که منصوب به نیمکت سال گذشته توسط آقای ترامپ عقیده داشت.

آقای ترامپ ساخته شده ساخت و ساز از یک مرز دیوار یک موضوع عمده ای از اولین انتخابات ریاست جمهوری تبدیل آن به یک وحدت گریه برای رای دهندگان که پشتیبانی از طرح خود برای سرکوب مهاجرت غیر قانونی و محدود کردن مهاجرت قانونی. هر چند او وعده داده شده در کمپین بلیزرز که دولت مکزیک را تامین مالی پروژه جاه طلبانه رئیس جمهور بارها از کنگره خواسته برای بودجه با موفقیت کمی.

هر دو اصرار و مخالفت دموکرات کنگره منجر به طولانی ترین تعطیلی دولت فدرال در تاریخ آمریکا یک بن بست است که آغاز شده و در دسامبر سال 2018 به پایان رسید و در ژانویه 2019.

دولت اختصاص داده است یک استخر از بیش از 15 میلیارد دلار در بودجه و استفاده از آن برای ساخت بیش از 200 مایل از bollard-نوع مرز موانع بسیاری است که باید جایگزین ویران و پایین سازه های طراحی شده برای جلوگیری از ورود وسایل نقلیه موتوری. بسیاری از این پول حدود 10 میلیارد دلار بوده است منحرف از پنتاگون چند میلیارد دلار بودجه است. کنگره مجاز است بقیه بودجه.

مقامات دولت قول داده اند که برای تکمیل 450 کیلومتر مرز موانع در ماه نوامبر.

دموکرات کنگره رائول M. Grijalva که نشان دهنده یک منطقه مرزی در ایالت آریزونا در بوق و کرنا 9th تصمیم مدار برجسته نگرانی در مورد اثرات زیست محیطی ساخت و ساز در زمین های فدرال و ذخایر حیات وحش.

“این حکم دادگاه مجددا آنچه ما در حال حاضر می دانستند: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست قانون هنگامی که آن را به سرقت برده congressionally-اختصاص بودجه از وزارت دفاع برای ساخت خود را مسخره غرور دیوار” Grijalva گفت. “من خوشحال هستم که دادگاه در نهایت گوش به صدای مرز جوامع که به مدت طولانی تقبیح نظامی تخریب و زباله است که به همراه مرز دیوار ساخت و ساز در جوامع خود.”

وزارت دادگستری است که به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر جمعه حکم به محافظه کار-تکیه دیوان عالی کشور که برداشته پایین تر حکم دادگاه در تابستان گذشته که مسدود شده بود یکی دیگر از $2.5 میلیارد و انتقال نظامی بودجه برای ساخت دیوار مرزی.

الکسی Woltornist یک سخنگوی وزارت امنیت داخلی ایالات متحده — که نظارت بر مرز مانع ساخت و ساز — گفت: بخش “بشدت نا امید در این تصمیم است.”