مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا اصرار دیوان عالی کشور به سپر سوابق مالی

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — وکیل به نمایندگی از رئیس جمهور تهمت خواسته دیوان عالی کشور به سپر مالیاتی خود را و سوابق کسب و کار از محققان در جمعه استدلال در یک جفت از موارد بالا مشخصات که احضاریه از کنگره و مقامات دولتی باید نقض داده مسئولیت خود به عنوان رئیس قوه مجریه.

دادگاه شنیده شفاهی در موارد بیش تلفنی به عنوان قضات همچنان به کار از راه دور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. اختلافات تمرکز بر درخواست برای اسناد از آقای تهمت شرکت حسابداری و چندین موسسه مالی به عنوان بخشی از تحقیقات توسط سه خانه کمیته ها و دادستان منطقه منهتن سایرس ونس به رئیس جمهور معاملات کسب و کار.

در دور اول بازجویی در روز سه شنبه رئیس جمهور شخصی وکیل و وکیل برای وزارت دادگستری است که در حمایت از رئیس جمهور اظهار داشت که کنگره احضاریه خدمت هیچ قانونی هدف و در نتیجه نامعتبر است. آنها هشدار داد که حفظ احضاریه از خانه کمیته ها موثر خواهد به کنگره چراغ سبز به بررسی زندگی خصوصی خود را مخالفان سیاسی.

“من فکر می کنم آن است که بسیار سخت به تصور کنید که در آن خانه است که همیشه رفتن به قدرت … به حکم سوابق رئیس جمهور” پاتریک Strawbridge ظاهر می شود به نمایندگی از رئیس جمهور گفت: در پاسخ به یک سوال از قاضی جان رابرتز. “خانه دارای قدرت محدودی برای تنظیم ریاست جمهوری خود را,” او اضافه شده است.

Strawbridge اظهار داشت در بازجویی از عدالت برت Kavanaugh که کنگره احضاریه قرار بود به کمک در قانونگذاری اما به عنوان یک “تور یا دام” به کشف اتهام تخلف از رئیس جمهور. جفری دیوار اصلی معاون وکیل طور کلی موافقت کرد و گفت: این احضاریه “مطابقت ندارد با آنچه این کمیته می گویند که آنها در حال انجام است.”

چهار لیبرال قضات بودند عمیقا تردید از این استدلال مطرح شده توسط رئیس جمهور و وکلای مدافع. عدالت النا کاگان اشاره کرد که قبلی اختلافات بین قوه مقننه و مجریه به طور معمول حل و فصل توسط هر دو طرف ساخت و امکانات رفاهی و سوال که چرا دادگاه باید قانون است که رئیس جمهور سوابق شخصی می تواند محافظت از کنگره احضاریه.

“آنچه به نظر من شما درخواست ما انجام دهید این است برای قرار دادن یک نوع از 10 تن وزن در مقیاس بین رئیس جمهور و کنگره” کاگان گفت. اما دیوار استدلال خطر نمی آمد از دادگاه دخالت بلکه از بیش از حد گسترده ای کنگره احضاریه که “برساند و تضعیف ریاست جمهوری ایالات متحده است.”

“نه فقط این رئیس جمهور. نهاد ریاست جمهوری برای رفتن به جلو” دیوار گفت.

داگلاس نامه, مشاوره عمومی برای خانه تحت فشار قرار دادند در این ادعا که احضاریه بودند هدف قرار دادن رئیس جمهور به آسیب های سیاسی و اجتماعی. او استدلال وجود دارد هیچ چیز رمان در مورد احضاریه به دنبال آقای تهمت سوابق و گفت: کنگره در حال انجام آن مسئولیت نظارت برای تعیین اینکه آیا قانون جدید در مورد مالی آشکار و دولت اخلاق مورد نیاز است.

“وجود دارد هیچ مسئول ادعا می کنند در اینجا است که همه که در جریان است آزار و اذیت” نامه گفت: قضات گفت: خانه کمیته ها به دنبال پرونده به اطلاع وظایف قانونی خود.

محافظه کار قضات فلفلی نامه و سوالات در مورد, چه, اگر هر گونه محدودیت وجود دارد در کنگره احضاریه و نامه تلاش برای رسیدگی به چند فرضی حالات. عدالت ساموئل Alito گفت که او “گیج” توسط برخی از نامه پاسخ گفت: “نمی توانم فکر می کنم از یک مثال از یک حکم است که نمی خواهد در دیدار با” الزامات این خانه تا به حال برای مجموعه خود را.

نامه ای در تلاش برای کاستن از نگرانی های دیگری از دادگاه محافظه کاران عدالت کلارنس توماس که نگران است که کنگره احضاریه قدرت ممکن است انتخاب نشده است. “تنها چیزی که مورد نیاز است از رئیس جمهور و یا کاخ سفید” نامه گفت که توماس نحو نامشخصی پاسخ داد: “من فکر می کنم همه ما می دانیم که آن را در مورد رئیس جمهور.”

یک حکم از دیوان عالی کشور است که انتظار می رود در اواخر ماه ژوئن در قلب مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, و مفاهیم برای جدایی از قدرت. آقای ترامپ مبارزه کرده است به شدت برای محافظت از اظهارنامه مالیاتی خود را با وجود وعده به آنها عمومی در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. از دست دادن و در دیوان عالی کشور می تواند به پایان دادن به آن تلاش.

قضات برای اولین بار شنیده می شود بحث در مورد که تلفیقی مناسب بیش کنگره احضاریه صادر شده برای آقای تهمت حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا و دو بانک, دویچه بانک و یک سرمایه است.

از حزب دموکرات به رهبری خانه نظارت کمیته با صدور احضاریه به Ncmec در مارس 2019 درخواست هشت سال از سوابق مالی مربوط به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نهادهای کسب و کار به عنوان بخشی از یک تحقیق که آیا ممکن است رئیس جمهور باید درگیر در رفتار غیر قانونی قبل و در طول ریاست جمهوری خود را به عنوان به خوبی به عنوان اینکه او را نامعلومی تضاد منافع است و مطابق با قانون اساسی Emoluments بند.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال جلوگیری Ncmec از مطابق با حکم و شکایت دیرین خود شرکت حسابداری در دادگاه منطقه ای فدرال در واشنگتن است. دادگاه منطقه اما طرفه با کنگره محققان. یک تقسیم پانل از قضات در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار تایید این حکم به عنوان قانون اساسی حاکم آن را به حال “مشروع و قانونی هدف است.”

دوم مشابه اختلاف شامل سه احضاریه صادر شده توسط حزب دموکرات به رهبری خانه خدمات مالی و هوش کمیته به دویچه بانک و یک سرمایه است.

خدمات مالی کمیته subpoenaed سرمایه یکی برای حساب سوابق آقای تهمت نهادهای کسب و کار به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به پول شویی و نفوذ خارجی. همان پنل و هوش کمیته نیز با صدور احضاریه به دویچه بانک برای سوابق مالی برای آقای تهمت نهادهای کسب و کار و همچنین برای رئیس جمهور و سه فرزند و قدمت آن به ژانویه 2010.

رئیس جمهور و خانواده اش شکایت کرد بانک ها در ماه آوریل 2019 به چالش اجرای احضاریه ادعا آنها بیش کنگره قانون اساسی و اقتدار قانونی. در دادگاه منطقه ای فدرال در نیویورک, اما, رد درخواست برای جلوگیری نمایند…. در ماه دسامبر یک تقسیم پانل از قضات در تاریخ 2 متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد که بانک ها می توانند به نوبه خود بیش از آقای تهمت اطلاعات مالی و کمیته تا به حال مشروع و قانونی اهداف برای صدور احضاریه.

مورد سوم شامل grand-هیئت منصفه حکم صادر شده توسط Vance منهتن دا به Ncmec به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی را به آقای تهمت معاملات کسب و کار و hush-پول پرداخت شده به دو زن که گفته می شود امور با رئیس جمهور سال قبل از انتخابات 2016. ونس است که به دنبال کسب و کار و سوابق مالیاتی قدمت آن به سال 2011 است.

آقای ترامپ شکایت در دادگاه فدرال در ماه سپتامبر استدلال او این است که سیستم ایمنی بدن به پرونده کیفری در حالی که در منطقه حکم دادگاه علیه او. 2 مدار حکومت رئیس جمهور ادعا می کند از ایمنی “نه بار اجرای یک دولت هیئت منصفه حکم کارگردانی یک شخص ثالث برای تولید غیر ممتاز مواد حتی زمانی که موضوع تحت بررسی مربوط به رئیس جمهور است.” وزارت دادگستری است که حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سه نفر از موارد.

در طول روز با استدلال آقای تهمت شخصی وکیل جی Sekulow گفت: قانون اساسی کمک های مالی به رئیس جمهور مصونیت از خواسته های به سوابق و شهادت توسط مقامات محلی است.

“موقت ریاست جمهوری ایمنی است که قانون اساسی نیاز” Sekulow گفت: این استدلال که اعتبار ونس را احضاریه را “تسلیحاتی 2,300 محلی دس” و اجازه می دهد آنها را به “آزار و اذیت منحرف و با دخالت یک رئیس جمهور نشسته.” در مختصر خود را برای دادگاه رئیس جمهور قانونی تیم نوشت که “با انگیزه های سیاسی احضاریه مثل این هستند که یک تصویر کامل از چرا نشسته جمهور باید قاطعانه ایمنی بدن را از دولت میپردازند.”

محافظه کار و لیبرال قضات سوال رئیس جمهور ادعای “مطلق ایمنی” از دولت تحقیقات به ظاهر تردید از یک پتو حاکم محافظ رئیس جمهور در غیر فدرال موارد است. “شما درخواست برای گسترده تر مصونیت از هر کس دیگری می شود,” عدالت Sonia Sotomayor گفت.

کری دان مشاور عمومی برای دادستان منطقه منهتن را پیشنهاد کرد که رئیس جمهور ادعا ایمنی به شمار خطر بزرگ را به قدرت و فرآیندهای دولت grand داوران گفتن عدالت کلارنس توماس که چنین تفسیر “به طور کامل upends راه یک هیئت منصفه در روند قرار است به کار می کنند.”

عدالت ساموئل Alito که به نظر می رسید بیشتر متمایل به رئیس جمهور استدلال پرسید که آیا آزادی از رئیس جمهور را ثبت می تواند تهدید حریم خصوصی خود را. “دادستان ها وجود دارد که نشت تمام انواع اطلاعات” Alito اضافه شده است. دان توضیح داد که محرمانه بودن قوانین جلوگیری از افشای اطلاعات محرمانه و گفت: “نه آگاه از هر نوع واقعی از الگوی” نشت.

اختلافات آزمون دیوان عالی کشور جدید محافظه کار اکثریت برای منتقدان که مورد مداقه قرار دادن استقلال آن است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام دو قاضیان دادگاه عالی نیل Gorsuch و Kavanaugh که تایید در اکتبر 2018 منتقل دادگاه راست. تا حدودی هر دو قضات ابراز سطوح مختلف از شک و تردید از رئیس جمهور بحث در سوال خود را در روز سه شنبه.

اواخر ماه گذشته دادگاه خواسته وکلای هر دو طرف به ارائه اضافی حقوقی دادخواستها پرداختن به اینکه آیا موارد افزایش یک سوال سیاسی است که نباید از ظهر توسط دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>