رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به لغو محدودیت های اعمال شده بر استقرار ضد-پرسنل مین توسط نیروهای آمریکایی.

تصمیم معکوس 2014 دولت اوباما ممنوعیت استفاده از چنین سلاح هایی که اعمال می شود در همه جا در جهان به جز در دفاع از کره جنوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آقای اوباما در سیاست قرار می تواند نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا “در یک نقطه ضعف شديد”.

هزاران نفر از مردم مجروح و کشته شده توسط مین های زمینی در هر سال است.

ما نیروهای خود را در حال حاضر رایگان برای استفاده از این سلاح در سراسر جهان “در شرایط استثنایی” کاخ سفید گفت.

  • که در آن جهان هستند ونزوئلا?

آمریکا نه یک امضا به سال 1997 معدن ممنوعیت پیمان که محدود توسعه و یا استفاده از ضد-پرسنل معادن زمین.

چه چیزی تغییر کرده است ؟

اوباما-دوران ممنوعیت اعمال شده به نظامی آمریکا در همه جا اما در شبه جزیره کره. که استثنا ساخته شده بود تحت فشار از برنامه ریزان نظامی برای محافظت از نیروهای آمریکایی مستقر در سراسر د-نظامی منطقه از کره شمالی نظامی.

آقای اوباما همچنین دستور تخریب مین در انبارها ساخته نشده به دفاع از کره جنوبی. اما برگ برنده دولت در حال حاضر اوراق که سیاست بیان کرد که رئیس جمهور شد “بازسازی” ارتش ایالات متحده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“وزارت دفاع تعیین کرده است که محدودیت های اعمال شده بر نیروهای آمریکایی با سیاست دولت اوباما می تواند محل آنها را در یک نقطه ضعف شديد در طول جنگ در برابر دشمنان ما” یک بیانیۀ کاخ سفید گفت: “رئیس جمهور تمایلی به پذیرش این خطر برای نیروهای ما.”

آقای ترامپ داده است همه روشن برای استفاده از “غیر مداوم” مین های زمینی است که می تواند خاموش از راه دور به جای مانده از دفن در زیر زمین.

چرا تهمت انجام این کار ؟

وزیر دفاع آمریکا علامت Esper گفت: مین های زمینی بودند و حیاتی برای ارتش خود را.

“مین های زمینی هستند یک ابزار مهم است که نیروهای ما نیاز به دسترسی به آنها به منظور اطمینان از موفقیت ماموریت و به منظور کاهش خطر ابتلا به نیروهای” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“که گفت: در همه چیز ما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که این اسناد در این مورد مین های زمینی نیز به حساب هر دو ایمنی اشتغال و ایمنی به شهروندان و دیگران پس از یک جنگ است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

راشل Stohl یک کنترل تسلیحات متخصص در Stimson مرکز اتاق فکر در واشنگتن به نام تصمیم “غیر قابل توضیح”.

“من هیچ نظری ندارم اگر این موضع گیری یا یک واقعیت است که ما ادعا به حق استفاده از مین های زمینی” او به بی بی سی گفت. “این غیر قابل توضیح داده شده همه ما می دانیم که در مورد این سلاح های مرگبار و مقدار پول ایالات متحده صرف ماین پاکی در سراسر جهان,” او اضافه شده است.

Ms Stohl گفت: این تصمیم قرار داده و زندگی در خطر بود و مثال دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “تعریف قوانین خاص خود را دارد و نادیده گرفتن استانداردهای جهانی از رفتار”.

یک خطر برای شهروندان وجود ویژگی های جادوگری?

در حالی که دولت اوباما حاضر به پیوستن به جهانی ممنوعیت ضد-پرسنل مین های زمینی آن را به طور گسترده sympathised با اهداف 1997 معدن Ban Treaty.

ارشد نظامی فرماندهان معتقد بودند اثر این سلاح ها – انکار یک منطقه به دشمن پیشرفت – می تواند تکرار توسط دیگر سلاح های کمتر خطرناک برای شهروندان یک بار در تعارض بود.

در حال حاضر ونزوئلا خواهد بود و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس ما فرماندهان این استدلال که عدم وجود آنها برگ های آنها را در یک نقطه ضعف در رابطه با احتمال دشمنان – شاید اشاره به این واقعیت است که نه روسیه و یا چین را ممنوع قرار داده و یا هر گونه محدودیت در چنین سلاح.

استفاده از antipersonnel مین توسط نیروهای ایالات متحده تنها در شرایط استثنایی می گوید پنتاگون و تنها “غیر مداوم انواع” – ie. نسخه های که خلع سلاح خود را پس از یک دوره استفاده خواهد شد. اما فعالان این را به عنوان قابل توجه در بین المللی هنجار outlawing این سلاح ها و استدلال می کنند که برای تمام ویژگی های جادوگری بسیاری از معادن هنوز هم ممکن است شکست باقی مانده زندگی می کنند و خطر آسیب به غیر نظامیان بی گناه.

چگونه مخرب هستند ونزوئلا?

استفاده از ضد-پرسنل مین های زمینی ممنوع شده 164 کشور و در عین حال آنها هنوز هم در حال استفاده در درگیری ها در سراسر جهان است. وجود حدود 110 میلیون ماین های ضد پرسونل هنوز هم در زمین با بیشتر بودن گذاشته هر سال است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در سال 2017 بیش از 7000 تلفات ناشی بودند معادن و دیگر مواد منفجره باقی مانده از جنگ از جمله حدود 2,800 مرگ و میر با توجه به سراغم نظارت بر.

بیش از 120,000 نفر کشته و یا مجروح توسط مین های زمینی بین 1999-2017 با توجه به همان گروه. تقریبا نیمی از این قربانیان کودکان هستند با 84% بودن پسران. غیر نظامیان را تا 87 درصد از تلفات.

از تعداد واقعی است که تقریبا قطعا بالاتر با توجه به موارد رفتن گزارش نشده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im