پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

فلسطینی ها را رد کرد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید صلح خاورمیانه طرح به عنوان یک “توطئه”.

پیش بینی طرح یک دولت فلسطینی و به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت بر شهرک غرب بانک.

آقای ترامپ گفت اورشلیم باقی خواهد ماند و اسرائیل “میخواهد” سرمایه اما فلسطینی سرمایه خواهد “شامل مناطق شرق اورشلیم”.

در واکنش به شنبه اعلام رئیس جمهور فلسطین محمود عباس گفت: بیت المقدس بود “برای فروش نیست”.

“همه حقوق ما نه برای فروش و نه برای معامله,” او اضافه شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

هزاران نفر از معترضان فلسطینی برگزار شد “روز خشم” در نوار غزه در روز سه شنبه, در حالی که ارتش اسرائیل مستقر تشویقها در کرانه.

این طرح که با هدف حل یکی از طولانی ترین در حال اجرا درگیری فراخوانده شد و تحت نظارت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر.

ایستاده در کنار اسرائیل و نتانیاهو در کاخ سفید در روز سه شنبه آقای ترامپ گفت: پیشنهادات خود را “می تواند آخرین فرصت” برای فلسطینی ها.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

گزارش گفت که آقای نتانیاهو برنامه ریزی شده بود به مطبوعات پیش با الحاق 30 درصد از کرانه با یک کابینه رای به علت در روز یکشنبه.

اسرائیل به حل و فصل در حدود 400,000 یهودیان در شهرک غرب بانک با دیگر 200,000 زندگی در شرق اورشلیم ، این شهرک در نظر گرفته غیر قانونی تحت قوانین بین المللی اگر چه اسرائیل اختلافات این.

چه آقای عباس می گویند ؟

صحبت در روز سه شنبه گفت “غیر ممکن است برای هر فلسطینی عرب مسلمان یا مسیحی کودک به پذیرش” کشور فلسطین بدون بیت المقدس به عنوان پایتخت آن است.

“ما می گویند هزار بار, هیچ, هیچ, هیچ,” او گفت:. “ما رد این معامله از شروع و ما موضع درست بود.”

شبه نظامی فلسطینی حماس که کنترل نوار غزه و همچنین رد معامله که در آن گفت: با هدف “به نقد پروژه ملی فلسطین”.

سازمان ملل متحد گفت: از آن باقی مانده متعهد به راه حل دو دولت بر اساس مرزهای قبل از سال 1967 جنگ زمانی که اسرائیل در تصرف کرانه غربی و غزه.

و آقای نتانیاهو?

نخست وزیر اسرائیل توصیف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به عنوان “معامله قرن”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اسرائیل “را از دست ندهید این فرصت را” آقای نتانیاهو گفت.

“خدا تو را بیامرزد همه ما با امنیت و رفاه و صلح!” او اضافه شده است.

چگونه در مورد واکنش های بین المللی?

سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای صلح بر اساس قطعنامه های سازمان ملل, حقوق بین الملل و موافقت نامه های دو جانبه.

اتحادیه عرب گفت: این امر نشست اضطراری در روز شنبه.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab خواست فلسطینی ها را به برنامه های “واقعی و عادلانه بررسی و کشف اینکه آنها ممکن است اولین گام در راه بازگشت به مذاکرات”.

چه تهمت کلیدی پیشنهادات?

  • ایالات متحده به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت بر swathes از بانک غرب از جمله شهرک های یهودی نشین و خیلی از اردن دره رودخانه
  • این حرکت را “بیش از دو برابر فلسطین و ارائه یک فلسطینی پایتخت در شرق بیت المقدس” که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما باز خواهد شد سفارت. سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) گفت: این طرح به فلسطینی ها کنترل بیش از 15 ٪ از آنچه آن را به نام “تاریخی فلسطین”
  • بیت المقدس “باقی خواهد ماند و اسرائیل میخواهد سرمایه”. فلسطینی ها اصرار شرق بیت المقدس به عنوان پایتخت خود را از دولت آینده
  • “هیچ فلسطینی یا اسرائیلی ها خواهد بود کنده شده از خانه های خود” – نشان می دهد که موجود شهرک های یهودی نشین در اسرائیل و کرانه باقی خواهد ماند
  • اسرائیل با اردن برای اطمینان از وضعیت موجود حاکم بر کلیدی سایت مقدس در اورشلیم شناخته شده به یهودیان به مسجد الاقصی و الحرام al-Sharif برای مسلمانان حفظ شود. اردن اجرا مذهبی اعتماد که اداره سایت
  • خاک اختصاص داده شده به فلسطینی ها در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نقشه “باز باقی خواهد ماند و توسعه نیافته برای یک دوره چهار سال”. در آن زمان فلسطینی ها می توانید مطالعه معامله مذاکره با اسرائیل و “رسیدن به معیارهای استقلال”
  • می توانید یهودی حل و فصل مسئله را حل کنید ؟
  • وجود دارد جایگزین به یک راه حل دو کشور?

آقای ترامپ نیز نشان داد که غرب بانک نمی تواند به نصف کاهش دهد تحت این طرح است.

“ما نیز کار خواهد کرد برای ایجاد یک هم پیوسته خاک در آینده فلسطین برای زمانی که شرایط برای استقلال در حال ملاقات از جمله شرکت رد تروریسم” او گفت:.

یک برنامه است که لبنان فلسطین آرمان

تا به حال همه از سخت ترین جنبه های اسرائیل-فلسطین و مذاکرات صلح – به اصطلاح وضعیت نهایی مسائل – مانند مرزهای; آینده از شهرک سازی اسرائیل در کرانه; های طولانی مدت وضعیت بیت المقدس و سرنوشت آوارگان فلسطینی بودند به سمت چپ به صورت چهره به چهره مذاکرات بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها خود را.

نه دیگر هیچ. معامله پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور تهمت و شوق و تایید شده توسط نخست وزیر نتانیاهو در اصل فریم تمام این مسائل در اسرائیل به نفع.

فلسطینی ها نه تنها غایب این جلسه آنها را تحریم تهمت و دولت همیشه از آن به طور یک جانبه نقل مکان کرد سفارت خود به اورشلیم. اما آنها اساسا ارائه شده با یک اولتیماتوم – قبول تهمت پارامترهای یا دیگری آنها داده شده است برخی از چهار سال آمده است در سراسر.

در حالی که رئیس جمهور تهمت ارائه شده است فلسطینی ها دولت آن خواهد بود بسیار کوتاه یک. هیچ مهاجران یهودی خواهد بود بی خانمان و اسرائیل حاکمیت ظاهرا تمدید شود به حل و فصل بلوک و دره اردن. فلسطینی ها ممکن است یک سرمایه در شرق بیت المقدس حومه. این “آن را و یا ترک آن را ارائه می دهند” را وحشت زده شدن بسیاری از دیرینه دانش آموزان منطقه است. حال سؤال این است که خیلی سود این معامله ممکن است به ارمغان بیاورد اما چقدر آسیب آن را ممکن است انجام بیش از تبدیل فلسطین و آرمان.

چه پس زمینه ؟

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

فلسطینی ها قطع تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دسامبر 2017 و پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت و انتقال سفارت آمریکا به شهر تل آویو.

از آن زمان ما به پایان رسیده است هر دو دو جانبه برای کمک به فلسطینی ها و کمک های سازمان ملل متحد امداد و کار سازمان برای پناهندگان فلسطین (حماس).

در ماه نوامبر وزیر خارجه مایک Pompeo گفت: ما را به حال خود رها شده آن چهار ده ها سال است که شهرک های یهودی نشین در کرانه بودند و مغایر با قوانین بین المللی است.

چه مسائل در خطر است ؟

از تمام درگیری ها در خاورمیانه است که بین اسرائیل و فلسطینی ها بوده است و مقاوم. اگر چه دو طرف امضا یک توافق صلح در سال 1993 بیش از یک چهارم از یک قرن بر آنها مسلما به دور از هم بوده است.

قدس: اسرائیل و فلسطینی ها برگزاری رقابت ادعا می کند به شهر. اسرائیل که به اشغال قبلا اردن برگزار شرقی در سال 1967 با احترام تمام از بیت المقدس به عنوان پایتخت آن است. فلسطینی ها اصرار دارند در شرق بیت المقدس – صفحه اصلی به حدود 350,000 از جامعه خود – خود را به عنوان سرمایه آینده

فلسطینی: فلسطینی ها می خواهند یک دولت مستقل خود متشکل از کرانه غربی و شرق اورشلیم ، نخست وزیران را علنا پذیرفته مفهوم یک دولت فلسطینی در کنار اسرائیل – اما چه شکل باید آن را. بنیامین نتانیاهو گفت: هر دولت فلسطینی باید demilitarised با قدرت به حکومت خود را اما نه به تهدید اسرائیل است.

شناخت: اسرائیل اصرار دارد که هر توافقی باید شامل به رسمیت شناختن فلسطین از آن به عنوان “ملت-دولت از مردم یهودی” با این استدلال که بدون این فلسطینی ها ادامه خواهد داد به مطبوعات ملی خود را ادعا می کند به زمین باعث این درگیری به تحمل. فلسطینی ها می گویند آنچه اسرائیل تماس خود را کسب و کار خود را, اما به رسمیت شناختن آن به عنوان دولت یهودی را در برابر تبعیض اسرائیل به ساکنان عرب فلسطینی مبدا که مسلمانان مسیحیان و دروزی.

مرز: هر دو طرف باید اساسا ایده های مختلف به عنوان به که در آن مرزهای بالقوه دولت فلسطینی باید باشد. فلسطینی ها اصرار دارند در مرزهای مبتنی بر آتش بس که خطوط از هم جدا اسرائیل و شرق اورشلیم و کرانه غربی و غزه بین سال 1949 و در سال 1967. اسرائیل می گوید کسانی که خطوط نظامی غیرقابل دفاع و هرگز قرار نبود به طور دائم. آن است که در آن مرزها باید از ساخت روشن خود را در مرز شرقی باید در امتداد رود اردن.

شهرک: از سال 1967 اسرائیل ساخته شده و حدود 140 شهرک سازی در مناطق اشغالی کرانه باختری و شرق بیت المقدس و همچنین 121 پایگاه – شهرک ساخته شده است و بدون دولت مجوز. شهرک سازی غیر قانونی در نظر گرفته شده توسط بسیاری از جامعه بین المللی هر چند اسرائیل اختلافات این. فلسطینی ها می گویند همه شهرک ها باید برداشته شود برای یک دولت فلسطینی شود قابل دوام. آقای نتانیاهو قول داد نه تنها هرگز به ریشه کن کردن هر گونه شهرک ولی آنها را تحت حاکمیت اسرائیل.

پناهندگان سازمان ملل متحد می گوید آن سازمان حمایت حدود 5.5 میلیون پناهندگان فلسطینی در خاورمیانه (تشکیلات خودگردان فلسطینی می گوید وجود دارد تا 6 میلیون) از جمله فرزندان افرادی که فرار کرد و یا اخراج شدند و توسط یهودی نیروها از چه شد اسرائیل در سال 1948-49 جنگ. فلسطینی ها اصرار بر حق خود برای بازگشت به خانه های سابق خود اما اسرائیل می گوید که آنها مجاز به ذکر است که این حرکت را پایمال آن جمعیتی و منجر به پایان خود را به عنوان یک دولت یهودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im