مغلوب ساختن پیشی جستن “علاقه مند” در صحبت با چین در مورد تجارت

سازمان دیده بان بیش از کاترین Herridge مصاحبه با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در “فردا صبح” از 7 تا 9 a. m. ET.


واشنگتن — رئیس جمهور تهمت و گفت که او “علاقه مند” در درگیر شدن در دور دوم مذاکرات تجاری با چین پس از “فاز یک” معامله تجارت رسید و در ژانویه.

“من علاقه ای ندارم در حال حاضر در صحبت کردن به چین” آقای ترامپ گفت: CBS اخبار ارشد تحقیقی خبرنگار کاترین Herridge در یک مصاحبه پنج شنبه.

“ما ساخته شده است یک معامله تجاری. اما به محض این که توافق انجام شد, جوهر نیست حتی خشک و با آنها برخورد ما با طاعون” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه با اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروسکه دانشمندان می گویند سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال گذشته. رئیس جمهور بارها تبلیغ خود تصمیم به اعمال محدودیت های مسافرتی در چین در اواخر ماه ژانویه است.

او اعلام کرد او را امضا کرده بود یک بیل و یک فرمان اجرایی تحریم چین بیش از این وضعیت در هنگ کنگ در کاخ سفید در روز سه شنبه شب. او گفت که “هیچ برنامه ای برای صحبت با” شی جینگ پینگ رئیس جمهور چین.

در حالی که رئیس جمهور در ابتدا با تمجید از چینی پاسخ به همه گیر کرده پس مقصر این کشور برای عدم حاوی ویروس منجر به تیره و تار شدن روابط بین دو کشور و نور امید پیشرفت بیشتر ایران.

آقای ترامپ گفت: در ماه ژانویه که تعرفه بر کالاهای چینی باقی خواهد ماند تا زمانی که یک “فاز دو” موافقتنامه تجارت آزاد بین دو کشور طولانی تر شدن جنگ تجاری است که صدمه دیده است مصرف کنندگان ایالات متحده و به عنوان یک کشیدن در رشد اقتصاد جهانی قبل از رکود باعث این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de