پایگاه نیروی هوایی دوور دلاور — رئیس جمهور تهمت سفر روز دوشنبه در اینجا به پرداخت جهات به دو سرباز امریکایی کشته شدند روز شنبه در افغانستان زمانی که یک سرباز در لباس پوشیدن در افغانستان یونیفرم ارتش آتش گشودند با یک مسلسل است.

وزارت دفاع مشخص مرده سربازان آمریکایی به عنوان گروهبان خاویر جگوار Gutierrez, 28, از سن آنتونیو و گروهبان Antonio Rey رودریگز نیز 28, لاس Cruces ، شش سرباز آمریکایی زخمی شدند در این حمله.

آقای ترامپ ادای احترام کردند و معاون رئیس جمهور مایک پنس قرار داده و دست خود را بر قلب او به عنوان انتقال موارد حاوی باقی مانده انجام شد از یک هواپیما و انتقال به یک وسیله نقلیه حمل و نقل.

U.S. President Donald Trump salutes the transfer cases holding the remains of U.S. Army sergeant Gutierrez during a dignified transfer at Dover Air Force Base, in Dover, Delaware
رئیس جمهور تهمت سلام و معاون رئیس جمهور پنس نگه می دارد و دست بر قلب خود را در وقار انتقال در پایگاه نیروی هوایی دوور در ایالت دلاور در فوریه 10 سال 2020 از باقی مانده از دو ایالات متحده solidiers کشته شده در افغانستان دو روز قبل: گروهبان. خاویر جگوار Gutierrez 28 و Sgt. Antonio Rey رودریگز نیز 28. جاناتان ارنست / ایسنا

به عنوان رئیس جمهور و پنس بود در آسفالته در سقوط غبار یک زن در میان عزاداران تلاش برای رسیدن به هواپیما شیب دار کشیدن اصحاب او با او به عنوان آنها سعی در نگه داشتن او را به عقب. او wailed به عنوان درب در انتقال وسیله نقلیه بسته شده است.

روند اخبار

خبرنگاران گفته شد این اولین بار از سال 2009 است که یک رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور حضور داشتند از جمله انتقال با هم.

وانت بودند استراتژیک قرار داده شده برای محافظت از خانواده های حریم خصوصی.

Dignified Transfer of U.S. Army soldiers SFC Javier Jaguar Gutierrez and SFC Antonio Rey Rodriguez
اعضای نیروهای مسلح سلام در طول وقار انتقال باقی مانده از سربازان ارتش ایالات متحده SFC خاویر جگوار گوتیرز و SFC Antonio Rey رودریگز در دوور پایگاه نیروی هوایی در دوور دلاور در فوریه 10 سال 2020 است. مایکل مک کوی / ایسنا

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به خبرنگاران گفت: سفر با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی یکی که رئیس جمهور پیچیده یک انتخاب مجدد کمپین تجمع در نیوهمپشایر کمی زود بنابراین او می تواند در دیدار با خانواده های سربازان. اوبراین توصیف چنین لحظات به عنوان “احتمالا سخت ترین چیزی که او به عنوان رئیس جمهور” همراه با بازدید از سربازان مجروح در والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

“این وحشتناک فداکاری برای خانواده ها است. و این بچه ها هستند که قهرمانان آنها واقعی رزمندگان و انجام یک کار بزرگ برای مردم آمریکا” اوبراین گفت. “این بار دشوار است. آن را دشوار برای رئیس جمهور اما او فکر می کند که این مهم به وجود داشته باشد برای خانواده ها و آنها را تشخیص دهد.”

یک شب جمعه آقای ترامپ پرسیدم فقط بازگشت به کاخ سفید از دوور. بسیار غم انگیز!”

combo-rodriguez-gutierrez
(L) گروهبان 1st Class Antonio Rey رودریگز, 28, از لاس Cruces, New Mexico; (R) گروهبان 1st Class خاویر جگوار گوتیرز, 28, سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. وزارت دفاع

گوتیرز متولد شد و در جکسون ویل ، او همچنین خدمت در عراق است. رودریگز متولد لاس Cruces ، او مستقر هشت بار در حمایت از عملیات آزادی نگهبان آغاز شد که در سال 2015. هر دو نفر پس از مرگ ارتقا به گروهبان کلاس اول و اهدا ستاره برنز مدال و بنفش قلب است.

شش متحده خدمات اعضای کشته شده اند در افغانستان را پس از سال 2020 از جمله چهار تن رسیده است. در سال گذشته 20 متحده پرسنل خدمات درگذشت در مبارزه وجود دارد و وجود دارد و دو غیر مبارزه با مرگ و میر.

این حادثه در آمد که واشنگتن به دنبال پیدا کردن پایان دادن به جنگ در افغانستان است.

واشنگتن صلح فرستاده زلمای خلیل زاد شده در جلسه با نمایندگان طالبان در خاورمیانه وزارت امور خارجه قطر در هفته های اخیر. او به دنبال یک توافق برای کاهش خصومت به یک توافق صلح امضا شده که شروع مذاکرات میان افغان ها در هر دو طرف جنگ است.

در خود دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه گذشته آقای ترامپ اشاره به مذاکرات صلح گفت: سربازان ایالات متحده نیست به معنای خدمت به عنوان “سازمان های اجرای قانون” برای کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im