مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش چین ‘قدرتمند مجازات اعدام برای قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر می گوید که وی مطمئن نیستید اگر امریکا ‘آماده برای’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن raved در مورد چین از سیاست های اجرای فروشندگان مواد مخدر در دیدار با آمریکا به دولت و استانداران در کاخ سفید در روز دوشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن این اظهارات را در کاخ سفید رویداد کسب و کار با فرمانداران که در واشنگتن دی سی برای ملی سالانه انجمن فرمانداران زمستان نشست. در پاسخ به یک سوال در مورد واردات از قدرتمند مخدر فنتانيل از چین, رئیس جمهور, قدردانی رییس جمهوری Jingping تصمیم به جرم مواد مخدر و اجرای مجرمین است.

“در حال حاضر آنها قرار داده ایم و آن را به جنایی خود بیافزایند. و کیفری در چین برای مواد مخدر راه به این معنی است که جدی آنها در حال گرفتن حداکثر مجازات” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “و شما می دانید آنچه که حداکثر مجازات در چین برای که و آن را بسیار به سرعت می رود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ستایش کشورهایی که اجرای فروشندگان مواد مخدر پس از “عادلانه اما سریع” محاکمات اگر چه او اضافه کرد که او مطمئن بود که اگر ایالات متحده بود “آماده” برای چنین طرح.

“جالب است. که در آن شما باید سنگاپور آنها بسیار کمی مشکل مواد مخدر. که در آن شما باید چین آنها بسیار کمی مواد مخدر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “متحده بسیار قدرتمند مجازات اعدام در فروشندگان مواد مخدر ندارد و یک مشکل مواد مخدر. من نمی دانم که کشور ما آماده است که برای, اما اگر شما نگاه در سراسر جهان کشورهای قدرتمند با مجازات اعدام… با منصفانه اما سریع محاکمه آنها بسیار کمی اگر هر گونه مشکل مواد مخدر.”

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در “کاخ سفید کسب و کار جلسه با ملت ما فرمانداران” رویداد در کاخ سفید در فوریه 10 سال 2020
الکس ونگ/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده به شدت از استفاده از مجازات اعدام برای جرائم مواد مخدر در گذشته است. قبل از چین تغییر قوانین مربوط به فنتانيل تهمت صحبت در حمایت از آنها اجرای فروشندگان و “قاچاقچیان” مواد مخدر.

“اگر چین ترک را در این وحشت به مواد مخدر,’ استفاده از مجازات اعدام برای توزیع کنندگان و قاچاقچیان نتایج باور نکردنی خواهد بود” نوشت مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر در 5 دسامبر سال 2018 است.

چند ماه بعد تهمت به یاد می آورد گفتگو با یازدهم گفت که او خواست رئیس جمهور چین به دنبال سیاست های است که اجازه می دهد آنها را برای اجرای مردم برای جرائم که درگیر فنتانيل.

“من گفت گوش ما باید مقدار زیادی از فنتانيل آمدن به کشور ما است. کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم من فکر می کنم به مراتب بیشتر از هر کسی ثبت و من دوست دارم شما به اعلام آن یک داروی کشنده و قرار دادن آن در جنایی خود را در لیست” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در تاریخ 15 فوریه 2019. “جنایی خود لیست بسیار سخت تر از ما جنایی لیست. جنایی خود لیست, یک قاچاقچی مواد مخدر می شود و چیزی به نام اعدام. ما جنایی, لیست, یک قاچاقچی مواد مخدر می شود و چیزی به نام ” چگونه در مورد جریمه?'”

اگر چه وجود نداشته است طرح های پیشنهادی برای اجرای مجازات اعدام برای جرائم مواد مخدر ایالات متحده دولت خود را منتشر مبارزه با مواد مخدر بودجه برای سال مالی آینده در روز دوشنبه که رز $94 میلیون دلار 35.7 میلیارد دلار است.

عصر ایران به خارج از کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de