مغلوب ساختن پیشی جستن میاد سرویس مخفی پس از تظاهرات در خارج از کاخ سفید

رئیس جمهور تهمت ستایش سرویس مخفی ایالات متحده خود را برای پاسخ به یک شبه تظاهرات در برابر کاخ سفید گفته معترضان شده اند ملاقات با “سگ باطل” و “شوم سلاح” اگر آنها تا به حال موفق به نقض نرده ها.

ناآرامی آمد و به عنوان تظاهرات فوران در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در واکنش به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر سفید پوستی خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه.

“کار بزرگ شب گذشته در کاخ سفید ایالات متحده @SecretService. آنها نه تنها کاملا حرفه ای اما بسیار سرد است. من در داخل, تماشای هر حرکت و نمی توانست احساس امن تر” آقای ترامپ گفت: در یکی از چندین توییتهایی دربارهی تظاهرات.

“آنها اجازه دهید ‘از معترضان فریاد & بیهوده گویی تا آنجا که آنها می خواستند اما هر زمان که کسی … بیش از حد شاد و خرم و یا خارج از خط آنها را به سرعت پایین آمده و بر آنها سخت نمی دانستم چه ضربه آنها را. خط مقدم جایگزین شد با عوامل مانند سحر و جادو.”

“جمعیت بزرگ حرفه ای سازمان یافته اما هیچ کس نزدیک به نقض حصار. اگر آنها به حال آنها خواهد…شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند. این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل” آقای ترامپ ادامه داد.

او گفت: سرویس مخفی افسران “فقط در حال انتظار برای عمل” گفت: به او گفته شد: “ما با قرار دادن آنهایی که جوان در خط مقدم, آقا, آنها آن را دوست دارم و…خوب عمل است.”

“را به عنوان شما را دیدم شب گذشته آنها بسیار سرد و بسیار حرفه ای است. هرگز اجازه دهید آن را از دست. با تشکر از شما! در طرف بد, the d. C. شهردار @MurielBowser است که همیشه به دنبال پول و کمک نمی خواهد اجازه دهید سی پلیس درگیر کنید. ‘نمی کنند.’ خوب!” آقای ترامپ نوشت: در یک چهارم نهایی یک صدای جیر جیر.

سرویس مخفی خطاب به تظاهرات در برابر کاخ سفید با بیانیه ای در توییتر اعلام کرد که ماموران لباس شخصی ساخته شده بود شش دستگیری.

“تظاهرکنندگان بارها و بارها در تلاش برای دست کشیدن بیش از موانع امنیتی در خیابان پنسیلوانیا” در بیانیه ای گفت:. “نه افراد عبور کاخ سفید حصار و هیچ سرویس مخفی protectees بودند همیشه در خطر است.”

این بیانیه گفت که برخی از تظاهرکنندگان خشونت و ضرب و شتم ماموران با “آجر سنگ و بطری آتش بازی و موارد دیگر” و در نتیجه “متعدد” افسران حفظ صدمات. همچنین گفت که اداره پلیس شهری و ایالات متحده در پارک پلیس در صحنه تناقض آقای تهمت توییتهایی.

“سرویس مخفی جهات مناسب برای جمع آوری و خواست ما این است که افراد انجام مسالمت آمیز برای ایمنی از همه” اعلام شد.

کاخ سفید قفل شده بود عصر روز جمعه به حدود 200 نفر با تجمع در مقابل کاخ سفید است. معترضان کشیده و دور از موانع که آنها را از هم جدا از کاخ سفید است. سرویس مخفی ترمیم موانع بازگشت در محل خود را هنگامی که آنها زدم اما تقریبا یک بازی, CBS News’ فین گومز گزارش شده است.

هزاران نفر از معترضان جمع جاهای دیگر در واشنگتن دی سی با توجه به CBS واشنگتن وابسته WUSA.

TOPSHOT-US-POLITICS-POLICE-JUSTICE-RACISM
معترضان با پلیس در خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی در اوایل مه 30 سال 2020 در طول یک تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید. اریک BARADAT/خبرگزاری گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net