انفجار خودرو به سمت معترضان سپس شاخه های یک پلیس می گویند

مقامات می گویند یک مرد سوار یک ماشین در جورج فلوید معترضان در سیاتل یکشنبه شب به یک مانع سپس خارج شد خودرو brandishing یک تپانچه. حداقل یک نفر مجروح شد.

قربانی 27 ساله مذکر که به ضرب گلوله کشته شد و به یک بیمارستان در وضعیت با ثبات به Seattle Fire Department گفت.

ادعا مسلح بود و بعد گواهی CBS سیاتل وابسته KIRO-گزارش های تلویزیونی.

تصویری گرفته شده توسط یک خبرنگار برای سیاتل تایمز نشان داد بخشی از صحنه در شهر کاپیتول هیل محله که در آن صدها نفر از تظاهر کنندگان را جمع آوری کرده اند برای روز نزدیکی یک پلیس حوزه.

این دومین شب از ضرب وشتم در نزدیکی ایستگاه پلیس. شنبه شب پلیس با استفاده از فلش بنگ دستگاه ها و اسپری فلفل برای متفرق کردن معترضان در کاپیتول هیل. سیاتل اعضای شورای شهر به شدت انتقاد شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین ها را برای این اقدام پلیس.

— فردا/AP

 

مرد متهم در قتل بازنشسته لوئیس پلیس کاپیتان دیوید Dorn

24-year-old St. Louis شده با متهم درجه اول murder در حمله یک پلیس بازنشسته کاپیتان که فوت کرد در یک شب از تظاهرات خشونت آمیز در حالی که در تلاش برای محافظت از خود را در فروشگاه های شهر دادستان یکشنبه اعلام کرد

استفان توپ برگزار می شد بدون باند در درجه اول اتهام قتل به مرگ دیوید Dorn, 77 بود که به کشته شدن پنج شنبه در پیاده رو خارج لی پیاده و طلا و جواهر. Dorn در آخرین لحظات توانستند تصویری و ظاهرا ارسال شده در Facebook Live, هر چند این ویدئو شده است.

Dorn مرگ آمد در خشونت آمیز شب در سنت لوئیس که در آن چهار افسران شات افسران حلیم با سنگ و آتش بازی و 55 کسب و کار بودند burglarized و یا آسیب دیده از جمله یک فروشگاه که سوخته.

 

معترضان در انگلستان سرنگونی مجسمه تاجر برده ادوارد Colston به بندر

APTOPIX America Protests Global Britain
معترضان پرتاب یک مجسمه تاجر برده ادوارد Colston به بندر بریستول در طول یک زندگی موضوع اعتراض تجمع در بریستول, انگلستان روز شنبه 7 ژوئن 2020 در پاسخ به کشته شدن اخیر جورج فلوید توسط افسران پلیس در مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا که منجر به تظاهرات در بسیاری از کشورها و در سراسر ایالات متحده. (بن Birchall/PA طریق AP) بن Birchall / AP

یک مجسمه از تاجر برده ادوارد Colston تخریب شد و پرتاب به بندر بریستول در روز یکشنبه توسط معترضان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در انگلستان است. با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک, یک فرد دیده می شد با زانو خود را بر روی مجسمه را گردن اشاره به کشنده دستگیری جورج فلوید که مرگ در مینیاپولیس الهام گرفته از اعتراضات در سراسر جهان است.

برنز مجسمه بنا بود در سال 1895 بیش از 150 سال پس از Colston مرگ و 88 سال پس از بریتانیا لغو تجارت برده در سال 1807. Colston نقش کلیدی در رویال آفریقایی شرکت یک قرن 17 تاجر برده مسئول حمل و نقل در سراسر 80,000 قراردادی مردم به آمریکا.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

مینیاپولیس اعضای شورای شهر اعلام کرد قصد به تغییر ریشه ای شهرستان خود را در اداره پلیس

نه از 13 مینیاپولیس اعضای شورای شهر یکشنبه اعلام کرد قصد خود را به انحلال پلیس, CBS Minnesota گزارش.

جایگزین ارائه تا به حال با در نظر گرفتن واحد پول و قرار دادن آن به سوی طرح های جامعه است که تقویت ایمنی, CBS Minnesota اشاره می کند. بتن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به انجام این کار از بین بردن MPD کمتر تعریف شده اگر چه عضو شورای فیلیپ کانینگهام گفت: آینده بودجه یک محل عالی برای شروع است.

“ما قصد داریم برای فردا همه ناگهانی هیچ کس برای شما به برای کمک تماس بگیرید. وجود دارد خواهد بود متفکر و عمدی در کار است که انجام تحقیقات نامزدی, یادگیری اتفاق می افتد که در یک انتقال است که اتفاق می افتد در طول زمان” کانینگهام گفت.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری با صدور بیانیه ای روز شنبه پرداختن نیاز به اصلاحات اما گفت که او را پشتیبانی نمی کند انحلال اداره پلیس.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

آمریکا به پرده پلیس لایحه اصلاحات در میان تظاهرات در سراسر کشور

آمریکا را به پرده قوانین صبح روز دوشنبه به ارائه طرح برای اصلاح سیاست های پلیس در آنچه که انتظار می رود به یک لایحه با تمرکز بر برگزاری مأموران اجرای قانون پاسخگو برای هر گونه سوء رفتار و افزایش شفافیت. این لایحه می آید در سراسر کشور در میان تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید.

این لایحه به رهبری کنگره, سیاه, کمیته های پارلمانی اعلام خواهد شد در یک کنفرانس مطبوعاتی با مجلس نانسی پلوسی سناتور کوری بوکر و کامالا هریس و دیگر دموکرات کنگره در صبح روز دوشنبه. این لایحه 136 صفحه و شامل اصلاحات به آن را آسان تر به محاکمه افسران پلیس برای سوء رفتار در دادگاه مدنی است. متن این لایحه به نام عدالت در پلیس قانون سال 2020 ارائه شد به رادیو فردا با یک خانه دموکراتیک کارمند.

این لایحه اصلاح نیاز از قصد فدرال جنایی اساسنامه به تعقیب پلیس سوء رفتار با تغییر استاندارد دادستان از “willfulness” به “بی مبالاتی.” این امر همچنین اصلاحات واجد شرایط ایمنی به این معنی است که افراد قادر خواهد بود برای بازیابی خسارت زمانی که قانون اساسی خود حقوق نقض شده توسط مأموران اجرای قانون.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

 

میت رامنی می گوید “Black Lives Matter” در سی اعتراض

سناتور میت رامنی از یوتا با حضور در یک راهپیمایی در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه گفتن خبرنگار واشنگتن پست که او راهپیمایی “به مطمئن شوید که مردم درک سیاه زندگی مهم است.”

رامنی گرفته نشده است اما سخنگوی توییتی تصویری از او در اعتراض.

 

شهردار شیکاگو اعلام پایان حکومت نظامی

شهردار شیکاگو لری Lightfoot یکشنبه اعلام کرد که سراسر شهر بود حکومت نظامی برداشته شده است بلافاصله موثر. حکومت نظامی قرار داده بود و به اثر پس از خشونت و غارت فوران پس از تظاهرات در اوایل این هفته.

“من می دانم که این زمان در شهر ما و کشور ما مشکل است برای همه ما و ممنون میشم به ما ساکنان برای همکاری با یکدیگر برای حرکت این چالش در زمان” Lightfoot توییتی.

هزاران نفر از معترضان انتظار می رود روز شنبه پس از تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه, CBS Chicago گزارش شده است.

Anti-Racism Protests Held In U.S. Cities Nationwide
معترضان شعار و موج علائم در CPD در طول یک تظاهرات در ژوئن 06, 2020 در شیکاگو, ایلینوی. این 12th بعد از اعتراضات پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. ناتاشا سبیل / گتی ایماژ
 

شهردار نیویورک اعلام حکومت نظامی به پایان رسیده یک روز جلوتر از برنامه

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio یکشنبه اعلام کرد که سراسر شهر بود حکومت نظامی به پایان رسیده است موثر بلافاصله پس از وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از بازداشت و احضار صادر شده پس از یک روز تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه. منع رفت و آمد در ابتدا برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در 5 صبح جمعه همان روز که این شهر آغاز خواهد شد بازگشایی پس از coronavirus shutdown.

“New York شهرستان: ما از لغو مقررات منع رفت و آمد موثر بلافاصله. دیروز و شب گذشته ما شاهد بهترین شهر ما” د Blasio توییتی. “فردا ما را اولین گام بزرگ به راه اندازی مجدد. حفظ و ایمن ماندن. نگه داشتن به دنبال هر یک از دیگر.”

جزئیات بیشتر در اینجا.

Anti-Racism Protests Held In U.S. Cities Nationwide
تظاهرکنندگان با محکوم کردن نژادپرستی نظاممند و پلیس قتل سیاه آمریکایی ها را به خیابان ها در محله بروکلین در 6 ژوئن سال 2020 در شهر نیویورک است. این 12th بعد از اعتراضات پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25. اسکات Heins / گتی ایماژ

 

بایدن برای دیدار با فلوید خانواده در هوستون

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد برای سفر به هوستون در روز دوشنبه برای دیدار با خانواده جورج فلوید امید بستن برای یک جلسه خصوصی به جای به طور بالقوه اخلال در جمعه مراسم تشییع جنازه خدمات با اقدامات امنیتی اضافی.

“معاون رئیس جمهور بایدن سفر خواهد کرد به هوستون شنبه برای ابراز تسلیت خود را در شخص به فلوید ، او همچنین ضبط یک پیام ویدئویی برای تشییع جنازه خدمات” سخنگوی گفت.

یک مشاور آشنا با برنامه گفت که بایدن نمی خواهند خود را در سرویس مخفی حفاظت به پیچیده خدمات مراسم تشییع جنازه اما می خواستم به او تسلیت در فرد است.

هفته گذشته بنیامین Crump یک وکیل به نمایندگی از فلوید خانواده گفت: رادیو فردا که بایدن خوش بود به حضور اما گفت که او نمی باید تایید نهایی از معاون سابق رئیس جمهور را حضور و غیاب.

 

گوتلیب هشدار سنبله در coronavirus موارد پس از تظاهرات

گوتلیب می گوید وجود دارد “هیچ سوال” تظاهرات افزایش خواهد یافت coronavirus گسترش

دکتر اسکات Gottlieb, رئیس سابق سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در یکشنبه وجود دارد “هیچ سوال” تظاهرات منجر به افزایش عفونت کروناویروس.

“ما مطمئنا به دیدن انتقال بیرون آمدن از این تجمعات. هیچ سوالی وجود دارد که در مورد” گوتلیب گفت: “چهره ملت” و اضافه کرد که در ایالات متحده شيوع عفونت کرونا ويروسی است که در حدود یک در هر 200 نفر است. “من فکر می کنم این ایده از کاهش خطر از این اعتراضات یک مسئولیت مشترک است. وجود مراحل است که معترضان می توانید و شما می بینید بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک در این اعتراضات و درک خطرات.”

این تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس ماه گذشته آمده در زمینه این بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده به زندگی نزدیک 110,000 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است در بسیاری از مناطق و ایالات متحده را آغاز کرده اند که مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد خود را, اجازه می دهد تا خرده فروشان و رستوران ها و سالن شروع به پذیرش مشتریان یک بار دیگر. اما Gottlieb گفت: در مکان هایی مانند شهر نیویورک است که گزارش کاهش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان وجود دارد به احتمال زیاد خواهد بود سنبله در coronavirus موارد برانگیخته توسط تظاهرات.

“ما به احتمال زیاد برای دیدن موارد بالا برود. من فکر می کنم تلاش برای اذیت کردن چه سهم است از تظاهرات در مقابل سهم فقط کلی بازگشایی رفتن به سخت خواهد بود,” او گفت: با توجه به آن خواهد شد چند هفته قبل از اثرات روشن شده.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

بر دفاع دست زدن از پاسخ به اعتراضات

Barr می گوید سربازان وظیفه فعال تنها باید مستقر در داخل ایالات متحده “به عنوان آخرین چاره”

دادستان کل ویلیام Barr روز یکشنبه در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به فعال-سربازان وظیفه در آماده به پاسخ به تظاهرات در واشنگتن گفت: نظامی تنها باید اعزام به ایالات متحده و شهرستانها به عنوان “آخرین راه چاره است.”

“موضع ما مشترک بود که این بود که آنها تنها باید مستقر به عنوان آخرین چاره” بر ” روز “چهره ملت” با اشاره به موضع او وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley در زمان مورد استفاده از active-سربازان وظیفه در آمریکا برای سرکوب معترضان در پایتخت کشور است.

در اوایل این هفته به عنوان هزاران نفر نشان داد در منطقه و در شهرستانها عمده ایالات متحده در سراسر کشور رئیس جمهور تهمت و تهدید به بسیج نظامی اگر مقامات محلی انجام نداده و بیشتر به توقف خشونت است که تا به حال رخ داده است در بعضی از نقاط.

ایسنا گزارش داد که در ستیز دفتر بیضی نشست روز دوشنبه رئیس جمهور خواستار استقرار نظامی 10,000 سربازان وظیفه فعال به آمریکا در خیابان ها پس از تظاهرات علیه خشونت پلیس در گرفت از ساحل به ساحل. اما برخی از آقای تهمت مقامات بالا از جمله Barr, Esper و Milley, اعتراض به رئیس جمهور تقاضای یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به اخبار CBS. در تلاش برای رسیدگی به آقای تهمت درخواست Esper و Milley خواست ملت حکام که روز به فعال کردن گارد ملی در کشورهای خود را.

Barr مورد مناقشه است که خواص از دفتر بیضی جلسه به عنوان “کاملا نادرست” در روز یکشنبه انکار رئیس جمهور خواستار فعال-سربازان وظیفه در خیابان بلافاصله به جای داشتن آنها را در حالت آماده به کار. “رئیس جمهور هرگز خواسته یا پیشنهاد کرد که ما نیاز به استقرار منظم نیروهای نظامی که در آن نقطه,” او گفت:.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

تهمت می کشد گارد ملی از سی زیر راه پیمایی آخر هفته

رئیس جمهور تهمت یکشنبه گفت که او دستور داد گارد ملی شروع به بیرون کشیدن از پایتخت کشور پس از تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه.

“من فقط سفارش داده برای ما گارد ملی به شروع روند خروج از واشنگتن دی سی در حال حاضر که همه چیز را تحت کنترل کامل. آنها در جریان خواهد بود اما می تواند به سرعت بازگشت در صورت نیاز. به مراتب کمتر معترضان نشان داد تا شب گذشته بیش از پیش بینی!” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

این سی گارد ملی فعال شد در اوایل این هفته و فرمانداران از حداقل 10 متحده فرستاده خود را سربازان گارد ملی و نیروی هوایی برای کمک به پاسخ به تظاهرات در واشنگتن است.

 

آتلانتا آسانسور مقررات منع رفت و آمد

آتلانتا در روز شنبه برداشته آن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی بود که در جای خود قرار داده و در پاسخ به اعتراضات مداوم. “شهر آتلانتا نمی خواهد که یک حکومت نظامی, امشب, شنبه, ژوئن 6 از طلوع آفتاب صبح روز یکشنبه” این شهرستان گفت: در توییتر.

حکومت نظامی بود و برای اولین بار تصویب آخر هفته گذشته آغاز شد و در 9 بعد از ظهر حکومت نظامی منتقل شد تا یک ساعت در روز جمعه و در ابتدا مجموعه به اجرا از طریق مانده از این آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de