مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش COVID-19 مرگ و میر طرح به 100,000

در حال حاضر که آمریکا پیشی گرفته است 60,000 COVID-19 مرگ پایان پایین تر از آنچه رئیس جمهور تهمت گفته بود او فکر کرد که ایالات متحده می تواند دیدن او در حال حاضر پیش بینی تا 100,000 خواهد مرد. در اواخر ماه گذشته گفت: “اگر شما نگاه کنید در چه اصلی پیش بینی شد — 2.2-میلیون — احتمالا ما در حال رفتن به 60,000, 70,000.”

در یک شهر مجازی سالن توسط فاکس نیوز سهشنبه شب آقای ترامپ گفت: “ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75-و 80 – به 100,000 نفر است. این یک چیز وحشتناک” اگر او احساس می کند آمریکا پیش بینی ها در پایان پایین تر در مقایسه با کشورهای دیگر است.

و او گفت: “نگرش ما در حال رفتن به آن را تعطیل کند.”

رئیس جمهور گفت: کشور باید به زودی بازگشایی و می توان آن را با خیال راحت انجام می شود. “ما می توانید آن را هر دو راه و بازگشایی” او اصرار داشت.

آمریکایی های قدیمی تر باید تماشا و محافظت او گفت: اما اگر مردم در عمل اجتماعی فاصله “من واقعا معتقدم که شما می توانید رفتن به پارک شما می توانید به سواحل. شما در حفظ و گسترش شما دور ماندن یک مقدار مشخصی. و من واقعا فکر می کنم تا باور نکردنی است.”

او همچنین خواست مدارس و دانشگاه ها برای شروع دوباره به طور معمول در پاییز. “من می خواهم آنها را به بازگشت” او گفت:. “ما به کشور ما برگشت. آره من نمی خواهم به انجام این کار برای همیشه.”

آقای ترامپ انتقاد از فرمانداران که در حال بدست گرفتن یک محتاط رویکرد به بازگشایی کشورهای خود را. او ناودان ویرجینیا برای برنامه های بسته باقی می ماند تا اواسط ماه ژوئن. او همچنین با انتقاد فرماندار میشیگان گرچن Whitmer متهم او را از درخواست برای هیچ چیز در طول کنفرانس تلفنی او با فرمانداران و سپس بعد از شکایت علنی در مورد دولت او.

“هر فرماندار وجود دارد ما خواسته آنها چه نیاز دارید؟’ یکی نیست فرماندار مورد نیاز هر چیزی. در حال حاضر همه ناگهانی شما او را در روز شنبه — من آن را تماشا,” او گفت:. “‘ما باید این و ما باید که. او باید به عقب بر گردیم به در حال اجرا دولت خود را به درستی. چرا که او باید آن را آورده اند تا در این تلفن تماس بگیرید.”

پرداختن به سوال در مورد سرعت که با دولت او در واکنش به این ویروس آقای ترامپ گفت دولت او خواهد بود با انتشار یک گزارش دوشنبه یا سه شنبه با شرح آنچه که او گفته بود در جلسات در اوایل ژانویه در مورد COVID-19.

تحت فشار قرار دادند آنچه که او معتقد است که اتفاق افتاده است در ووهان چین و اینکه آیا این ویروس را قادر به گسترش به دلیل اشتباه و یا عمدی اقدام او گفت که او معتقد است که آن را “یک اشتباه وحشتناک” است که چین و سپس تلاش برای پوشش دادن همه چیز. او گفت: بینندگان او را رد نکرده لذا اعمال تعرفه ها در چین به عنوان مجازات, خواستار تعرفه “بزرگترین ابزار مذاکره.”

او گفت که او فکر می کند وجود خواهد داشت یک واکسن تا پایان سال سریعتر جدول زمانی از 12 تا 18 ماه فدرال کارشناسان پیشنهاد کرده اند.

در اقتصاد آقای ترامپ وعده داده شده وجود دارد خواهد بود “بیشتر کمک به آینده” اما نمی ارائه جزئیات هر چند او گفت: وجود دارد را نمی توان در یک “فاز 4” بسته امداد بدون مالیات بر حقوق او قطع شده است هل دادن. او افزود که دولت فدرال خواهد بود نه نجات متحده برای آنچه که او به نام خود را قبل از سوء مدیریت.

معاون رئیس جمهور پنس که همچنین به نظر می رسد در مجازی تاون هال در حال حاضر اذعان می کند او باید پوشیده, ماسک, زمانی که او در بازدید از کلینیک مایو در هفته گذشته. پنس توضیح داد که چرا او و آقای ترامپ تست شده هستند و اغلب “CDC روشن ساخته است که شما پوشیدن ماسک برای جلوگیری از انتقال coronavirus به افراد دیگر” او فکر نمی کنم با پوشیدن یکی لازم بود.

اما او اذعان کرد: “من باید پوشیده ماسک در کلینیک مایو. و من عینک آن زمانی که من در بازدید از یک کارخانه در ایندیانا است.”

کریستین براون, نیکول Sganga سارا کوک و ساده لوح Ake کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر