Donald Trump rally — New Jersey
رئیس جمهور تهمت صحبت می کند به حامی را در یک شب “نگه داشتن امریکا تجمع بزرگ” در ویلدوود مرکز کنوانسیون در روز سه شنبه 28 ژانویه سال 2020 در نیوجرسی. گتی

رئیس جمهور تهمت برگزار شد تجمع در نیوجرسی ساعت پس از تیم حقوقی به این نتیجه رسیدند آن دفاع از او در مجلس سنا استیضاح دادگاه در واشنگتن است. این تجمع در پی گزارش نیویورک تایمز گفت که آقای تهمت سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون نوشت: در عین حال-به-می شود-انتشار کتاب که رئیس جمهور به صراحت گفته بولتون از تمایل خود برای توقف اوکراین کمک تا زمانی که اوکراین کمک کرد با تحقیقات از Bidens. آقای ترامپ را تکذیب کرد در یک صدای جیر جیر است که او تا کنون گفته بولتون که کمک در ارتباط بود به پروب از دموکرات “از جمله Bidens.”

رئیس جمهور تهمت بود نه معرفی شده قبل از مصرف این مرحله اما هدر رفته هیچ زمان در کوبیدن روسیه تحقیقات به عنوان یک جادوگر هانت و به نام استیضاح تحقیق جعل که باعث شد جمعیت به فوران در به سلامتی.

“در حالی که ما در حال ایجاد شغل و کشتن تروریست ها و کنگره دموکرات هستند با وسواس مجنون مضر دیوانه جادوگر شکار و آشفته حزبی های صلیبی,” او گفت:. که همه آنها می دانند که چگونه به انجام.”

روند اخبار

آقای ترامپ نیز نامیده می شود نیوجرسی کنگره جف ون درو به مرحله تگرگ به او رای مخالف مقالات استیضاح در برابر رئیس جمهور و حزب او سوئیچ از حزب دموکرات به جمهوریخواه پس از استیضاح رای دادن در خانه.

ون درو مورد ستایش قرار داد به عنوان رئيس جمهور “مردی که خود را نگه داشته کلمه به اطمینان حاصل شود که چشم از جهان هستند در جنوب نیوجرسی و همه ما است.”

در دسامبر رئیس جمهور استقبال ون درو به کاخ سفید گفت او حمایت او. ون درو یک حریف در مذاکرات اولیه تا کنون. و شش نفر دیگر در حال اجرا در مقدماتی حزب دموکرات برای دومین منطقه صندلی.

نیوجرسی بومی و کاخ سفید مشاور کلیان کانوی بود که ضمن خیر مقدم به روی صحنه اعلام کرد: “آقای رئیس جمهور من فکر می کنم جرزی است تهمت کشور” و او ستایش رئیس جمهور دستاوردهای تا کنون با اشاره به اقتصاد, تجارت, تخفیف, دیوان عالی کشور و کشته شدن دو تن از تروریست ها.

آقای ترامپ مورد بحث پناهگاه شهرستانها در نیوجرسی گفت: “هنگامی که مجموعه ای سست جنایی این بیگانگان رایگان به ادامه خود را به جرم ولگردی و قانونی شکنی در برابر بی گناهی آمریکایی است.”

اوایل روز دوشنبه آقای ترامپ حامیان انتظارنشسته بودند در خارج از Wildwoods مرکز کنوانسیون با توجه به CBS فیلادلفیا واقع است که در کیپ مه شهرستان. آن را شناخته شده برای آن گسترده سواحل تفریحی-صف مرور و بسیاری از رنگارنگ متل آسوشیتد پرس گزارش. وجود دارد و دموکراتیک ضد تجمع درست کردن boardwalk اما تعدادشان کمتر توسط حامیان آقای ترامپ که heckled آنها.

پیتر مارتینز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net