مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار نذر به شکست “رادیکال چپ” در جولای چهارم سخنرانی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه قول داد که به شکست “چپ رادیکال” در یک روز استقلال سخنرانی خود در کاخ سفید که محکوم اخیر تظاهرات در برابر بناهای تاریخی ارقام به عنوان تلاش برای از بین بردن, ایالات متحده است.

آقای ترامپ ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که 99 درصد از coronavirus موارد در ایالات متحده شد “کاملا بی ضرر”. در واقع بسیاری از کشورهای مشخص شده تعداد رکورد جدید Covid-19 موارد است. در تگزاس به تنهایی 7,890 بیماران بستری پس از 238 جدید پذیرش بیش از 24 ساعت گذشته.

آقای ترامپ که مواجه شده است و انتقاد او از دست زدن به همه گیر گفت: چین باید “پاسخگو” برای عدم مهار این بیماری است.

دولت برگزار شد از یک صفحه نمایش آتش بازی بیش از بازار ملی که از شب سقوط کرد و پس از Mr تهمت سخنرانی علی رغم واشنگتن شهردار موریل Bowser خود هشدار که جرم تماشاگر رویداد را سرپیچی مقامات بهداشتی’ ارشاد در طول این بیماری همه گیر.

فقط قدم از جایی که آقای ترامپ صحبت مسالمت آمیز تظاهرات و راهپیمایی کردن, مسدود کردن خیابان های اطراف کاخ سفید, سیاه زندگی ماده پلازا و یادبود لینکلن. آنها در مواجهه با ضد معترضان شعار “ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!” اما وجود دارد هیچ گزارشی از خشونت است.
آتش بازی منفجر پشت کاخ سفید در نزدیکی بنای یادبود واشنگتن در جولای 4


اعتبار: گتی

میلیون ها آمریکایی شده است, نشان دادن در برابر خشونت پلیس و نژادی و نابرابری از آنجا که ممکن است 25 کشتن جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. علاوه بر دستیابی به پلیس اصلاحات در برخی از شهرهای, برخی از معترضان را حذف کرده مؤتلفه مجسمه ها و نمادهای دیگر آمریکا را به میراث برده داری.

“همیشه بوده اند کسانی که به دنبال به دروغ در مورد گذشته به منظور به دست آوردن قدرت در حال حاضر کسانی که در حال دروغ گفتن در مورد تاریخ ما, کسانی که می خواهند ما را شرمنده که ما” آقای ترامپ گفت: در روز شنبه. “هدف آنها تخریب شده است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای دو برابر سخنان را در سخنرانی شب قبل در کوه راشمور در داکوتای جنوبی که در آن او را متهم به “اوباش خشمگین” تلاش برای پاک کردن تاریخچه و نقاشی خود را به عنوان سدی در برابر جناح چپ افراط گرایی است.

تنها چند ماه قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری, نظر سنجی در کلید متحده نشان می دهد آقای ترامپ انتهایی خود را دموکرات و رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. آقای بایدن نوشت: یک چهارم جولای نظر قطعه که زده متضاد توجه داشته باشید با رئیس جمهوری جمهوریخواه و او را متهم کرد از پیدا کردن “راه های جدید برای لکه دار کردن و از بین بردن دموکراسی ما” هر روز.
یک فعال سیاسی در سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا در نزدیکی کاخ سفید در طول سالانه روز استقلال آتش بازی


اعتبار: گتی

در یک نامه جداگانه به اهداکنندگان آقای بایدن گفت: “ما یک فرصت در حال حاضر به حاشیه رانده های شرور و اهریمن را جدا مظلومان پر از رویای آمریکایی است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود همچنین گفت که ایالات متحده را یک واکسن یا درمانی راه حل به ویروس “قبل از” پایان 2020. چنین موفقیت می تواند کمک به اقتصاد ایالات متحده و آقای ترامپ شانس مجدد انتخابات است.

روز پنج شنبه یک گزارش رسمی بهداشت گفت او خوشبین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت واکسن-شتاب برنامه “عملیات پیچ و تاب سرعت” تولید خواهد شد امن و واکسن موثر برای Covid-19 تا پایان سال.

جدا از آتش بازی تماشاگران در واشنگتن فعالان مختلف راه راه نیز به نظر می رسد مایل به بی اعتنایی به هشدارهای بهداشتی.

غرش Deplorables یک دوچرخه سواران گروه گفت: از طریق رسانه های اجتماعی است که آنها برنامه ریزی برای جمع آوری در اعتراض به آنچه که آنها را “ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم” و جشن تولد ملت.
کاخ سفید غرق در قرمز و سفید و آبی نور به عنوان بخشی از جشن چهارم جولای


اعتبار: گتی

مبارزان آزادی DC یک گروه فعال که به دنبال تجمع قومی متنوع حامیان به خصوص سیاه, جمعیت, واشنگتن, یکی از ضد نژادپرستی گروه نادیده گرفتن شهردار توجه به خودداری از جمع آوری.

“سیاه مردمی هستند و نه از زنجیر ظلم و ستم بنابراین ما نمی تواند به راستی جشن روز استقلال” گفت: Kerrigan Williams, 22 یکی از بنیانگذاران این گروه که برنامه ریزی شده به میزبان مارس و هنر تظاهرات در بعد از ظهر شنبه.

“ما در حال راهپیمایی امروز به نمایش گذاشتن که سیاه مردمی هنوز در حال مبارزه برای ساده آزادی که در قانون اساسی گفته شده است را فراهم کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im