مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به میدان نبرد میشیگان در میان همه گیر

آخرین بار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته و به یک میشیگان, میشیگان, کارخانه تولید صدها استقبال ریاست جمهوری خود را به کاروان. معترضان فریاد به bullhorns ملبس به صورتی بافتنی “گربه در کلاه” و لاتکس, ماسک شبیه به تازگی افتتاح رئیس جمهور. نشانه های مطلب “حقایق ماده” و “از خواب بیدار امریکا” نقطه چین جاده ها است.

این زمان در اطراف وجود خواهد داشت کمتر سر و صدا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اجرای قانون محلی امید برای هیچ جمعیت تحت تمدید اقامت در خانه سفارش دهید. و هر کس خواهد شد به احتمال زیاد با پوشیدن ماسک از آنجا که آنها نیاز به دلایل بهداشتی.

پس از سه سال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازگشت به میشیگان به تور شرکت فورد موتور را تبدیل Rawsonville گیاه که شروع به تولید هواکش دقیقا یک ماه پیش. آقای ترامپ نیز دیدار با, محلی و ملی, سیاه, رهبران قبل از پرداختن به کارگران است. مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون یک دیترویت مادری ملحق خواهد شد آقای ترامپ برای گفتگو با رهبران سیاه و سفید. سیاه Michiganders نمایندگی از 31 درصد از تشخیص COVID-19 مورد و 40 درصد از مرگ و میر در کشور است, اما فقط 14 درصد از جمعیت آن است.

به عنوان ایالات متحده coronavirus زخمی گذشته 90,000 از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال برجسته کردن یک موفقیت: غیر منتظره مازاد هواکش. بازدید علائم رئيس جمهور در سفر سوم به نوسان در دولت به عنوان بسیاری از هفته یکی او برنده در سال 2016 کمتر از 11,000 رای تبدیل شدن به اولین جمهوری خواه برای پیروزی در میشیگان از سال 1988.

در عین حال بر خلاف سیاسی میدانهای از فلوریدا و یا کارولینای شمالی COVID-19 همه گیر ویرانگر تلفات در میشیگان گرفته شده بیش از 5000 زندگی می کند و در رتبه هفتم کشور در مرگ و میر سرانه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.7 میلیون Michiganders زمینه بیکاری از مارس 15 است که بیش از یک سوم از دولت نیروی کار بر اساس اعداد در ماه فوریه منتشر شد.

اهل Collins اجرا می شود دو تئاتر در مرکز شهر آن آربور عامل با یک اسکلت 18-عضو کارکنان و 120 furloughed پاره وقت کارگران او قصد دارد به پرداخت در پایان سال با کمک های مالی از یک PPP وام. بلیط شمارنده در هر دو حالت تئاتر و تئاتر میشیگان شده اند دوباره مجهز پلکسی گلاس و قوانین جدید نیاز به ماسک پس از ورود.

“این بسیار نگران کننده برای دیدن این فعال و پر رونق شهر را به یک مرده توقف” کالینز گفت: CBS News. “این به شما می دهد قابل تامل در مورد چه چیز را می خواهد و می یابند به این بیماری همه گیر فروکش. من مطمئن هستم که آن را, اما آن را قطعا باعث اضطراب میشود.”

زمانی که coronavirus آمار, مدیر اجرایی آشپز نشاط کدو تنبل صنعتگر اله و آشپزخانه مگی طولانی, تلاش برای پیدا کردن PPE از توزیع کننده محلی. “آنها از همه چیز” او بانگ زد. مجبور کردند نیمی از کارکنان خود کافه و آبجوسازی است که هنوز هم فروش مواد غذایی برای بایگانی اطلاعات بوده فروش مواد غذایی از کشاورزان منطقه. بیکن گندم و شیر پر نیاز رو به رشد در حالی که پرداخت صورتحساب.

نگرانی های طولانی رئیس جمهور گلگون زمین به بازگشایی امریکا ممکن است دیگران را تشویق به چشم پوشیدن به تازگی اقتباس بهداشتی و اجتماعی فاصله گرفته است. “من فکر نمی کنم کسی آماده برای بازگشایی به طور کامل. سعی کنید به فشار و این مرا می ترساند در سطح شخصی و این مرا می ترساند به عنوان رئیس” بلند گفت: CBS News. “این یک چیز را به رنگ یک تصویر. یکی دیگر از چیزی که در آن زندگی می کنند.”

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer آغاز شده است به آرامی بلند کردن دولت سخت پناهگاه در محل به جای کسانی که در آن زندگی می کنند. اگر چه سهشنبه رسمی کاخ سفید دیدار در واقع نقض یک حکم اجرایی نیاز به امکانات تولید به “تعلیق همه غیر ضروری در شخص بازدیدکننده داشته است از جمله تورهای” او هیچ برنامه ای برای جلوگیری از سفر.

“در حالی که بازدید رئیس جمهور است که بر خلاف فرماندار منظور این است که یک فرصت به نمایش گذاشتن چقدر مهم میشیگان است که برای پاسخ به COVID-19,” Whitmer ارتباطات مدیر زاک Pohl در بیانیه ای گفت.

جمهوری خواهان در مجلس شکایت کرد Whitmer بیش از استفاده از اورژانس قدرت در حالی که فعالان محافظه کار به طور منظم جمع در لنسینگ دامن زده توسط رئیس جمهور حساب توییتر. “آزادسازی میشیگان!” آقای ترامپ توییتی مارس 17 در پاسخ به اعتراضات. دو هفته بعد رئیس جمهور نوشت: “فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش. این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند.”

با وجود این نبرد مداوم آوریل فاکس نیوز نظرسنجی در بر داشت 63 درصد از Michiganders تصویب چگونه Whitmer به کار گرفته COVID-19 نسبت به 47 درصد که مورد تایید چگونه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شده همه گیر.

هر دو طرف به شدت در حال رقابت برای میشیگان 16 آرا در ماه نوامبر. پس از آقای تهمت 2016 پیروزی دموکرات ها به ثمر رساند برنده بزرگ در سال 2018 از جمله Whitmer را نزدیک به 10 نقطه پیروزی است که به این حزب کنترل از فرماندار عمارت برای اولین بار پس از سال 2010.

“میشیگان است زمین صفر” گفت: کنگره دبی Dingell که منطقه شامل میشیگان. “کسی که می داند سیاست می داند که این رقابتی است دولتی که آنها نمی چهار سال پیش. دموکرات ها من خندید که من گفتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند برنده شود.”

به اصلاح امور خارجه در ماه نوامبر Dingell می گوید دموکرات باید با انجام یک کار بهتر از صحبت کردن در مورد مشاغل تولیدی فرستاده شده در خارج از کشور بیشتر تقویت شده توسط COVID-19 همه گیر ویژه در برون سپاری پزشکی و زنجیره تامین.

مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شده است صحبت کردن در پشت یک لنز دوربین از اواسط ماه مارس چیزی حامیان سرسخت به نظر نمی رسد به ذهن است.

“من فقط فکر نمی کنم جو بایدن را که گفت:” کریس وحشی, صندلی از Washtenaw County دموکرات که در میشیگان واقع شده است. “من فکر نمی کنم او را برای رفتن به تظاهرات که در آن مقادیر زیادی از مردم جمع. من فقط فکر می کنم که آن را خطرناک برای یک چیز. آن می رود در برابر همه چیزهایی که ما در حال صحبت کردن در مورد است که به از هم جدا ماندن از هر یک از دیگر در حال حاضر.”

اما میشیگان GOP صندلی لورا Cox اعتماد به نفس در انتخاب آقای ترامپ ساخته شده است در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم این واقعا مهم است که مردم تشخیص دهند که قدرت خود است که قطعا چیزی است که ما نیاز داریم و ادامه خواهد داد به نیاز ما به عنوان آب و هوا این طوفان” کاکس گفت.

“اگر تنور از زمان کار نمی کند به نفع خود و سپس شما فقط باید برای تغییر موضوع گفت:” وینسنت Hutchings, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه میشیگان.

اما با تغییر موضوع کار آسانی نیست در این سن COVID-19. رئیس جمهور اخیر گشت و گذار در خارج از واشنگتن برانگیخت و پس از او تصمیم گرفتند به پوشیدن ماسک به PPE امکانات تولید در آریزونا و پنسیلوانیا است.

که می تواند تغییر در این هفته.

فورد سخنگوی راشل McCleery در بیانیه ای گفت که سیاست شرکت خواسته “هر کس می پوشد PPE برای جلوگیری از گسترش COVID-19” و افزود که فورد به اشتراک گذاشته بود آن پروتکل های ایمنی با کاخ سفید پیش از سفر. در پی بیانیه فورد گفت: “کاخ سفید خود ایمنی و تست سیاست در جای خود و خود را تعیین.”

جستوجو در تصمیم قریب الوقوع رئیس جمهور به خبرنگاران گفت که تصمیم خود را می پوشند و یا به پوشیدن یک ماسک را به وضعیت بستگی دارد. “من ایستاده درست در کنار همه یا من گسترش است ؟ و همچنین شما می دانید که – آن است که یک بیمارستان ؟ آن است که یک بخش? آنچه در آن است دقیقا ؟ من قصد دارم به یک گیاه است. بنابراین خواهیم دید.”

باله گومز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit