مغلوب ساختن پیشی جستن پشت رول عمده حقوق محیط زیست برای پروژه های زیربنایی

رئیس جمهور تهمت چهارشنبه اعلام کرد که او عقب بنیادی نیکسون-عصر حقوق محیط زیست است که او گفت: خفه پروژه های زیربنایی است و اعتبار با نگه داشتن بزرگ پروژه های ساخت و ساز از رسوب تا محیط زیست و حصول اطمینان از وجود ورودی عمومی در پروژه های بزرگ.

“ما با هم در حال بازپس امریکا افتخار میراث به عنوان یک ملت از سازندگان و یک ملت است که می تواند کارها را انجام” آقای ترامپ گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آتلانتا اعلام تغییرات زیست محیطی ملی, سیاست, قانون مقررات چگونه و زمانی که مقامات باید رفتار زیست محیطی بررسی و آن را آسان تر برای ساخت بزرگراه ها و خطوط لوله مواد شیمیایی و گیاهان خورشیدی و پروژه های دیگر.

1970 تغییر قانون نظارت محیط زیست در ایالات متحده نیاز به آژانس های فدرال را در نظر بگیرید که آیا یک پروژه خواهد آسیب برساند و هوا و زمین و آب و یا حیات وحش و به مردم حق نقد و ورودی.

منتقدان به نام آقای تهمت حرکت بدبینانه تلاش برای محدود کردن توانایی های عمومی به بررسی و تاثیر پروژه های پیشنهادی در زیر یکی از این کشور شالوده حفاظت از محیط زیست ،

“این ممکن است بزرگترین سادگی به آلوده در 40 سال گذشته گفت:” برت Hartl, دولت, مدیر امور در مرکز تنوع زیستی, محیط زیست, گروه که با این نسخهها کار برای نجات گونه های در معرض خطر.

Donald Trump
رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در مورد دولت او قصد دارد زیرساخت در طول یک رویداد در فراز فرودگاه تسهیلات در آتلانتا و جورجیا در چهار شنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. جاناتان ارنست / ایسنا

آقای ترامپ ساخته شده است که کاهش مقررات دولتی مشخصه ریاست جمهوری برگزار شد و آن را به عنوان یک راه برای افزایش مشاغل. گروه های زیست محیطی می گویند نظارتی rollbacks تهدید بهداشت عمومی و آن را سخت تر برای محدود کردن گرمایش جهانی. با کنگره و دولت تقسیم بر سر نحوه افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت های رئیس جمهور است که با تکیه بر مقررات زدایی فشار برای نشان دادن پیشرفت است.

در میان تغییرات عمده ای در قانون جدید: محدود کردن زمانی که فدرال محیط زیست بررسی پروژه های در حال موظف و دربندی چگونه سازمان های فدرال و عمومی را برای بررسی و اظهار نظر در مورد هر گونه اثرات زیست محیطی از یک پروژه است.

“ما نمی خواهد برخی از پروژه ها از طریق به دلایل زیست محیطی. آنها باید سازگار با محیط زیست. اما شما می دانید چه ؟ ما در حال رفتن به می دانم که در یک سال است. ما در حال رفتن به می دانم که در یک سال و نیم. ما در حال رفتن به می دانم که در 20 سال” آقای ترامپ گفت.

NEPA نیاز به تمام سازمان های فدرال به منظور ارزیابی پتانسیل اثرات زیست محیطی پروژه های پیشنهادی, اما, کمتر از 1% درصد از کسانی که بررسی نوع پیچیده و دقیق بررسی که آقای ترامپ متمرکز — محیط زیست تاثیر اظهارات.

مخالفان می گویند که تغییرات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته خواهد شد که بی اندازه تاثیر عمدتا جوامع اقلیت. بیش از 1 میلیون آمریکایی های آفریقایی تبار زندگی می کنند در یک نیم مایل از گاز امکانات و خطر ابتلا به سرطان بالاتر از سازمان حفاظت محیط زیست سطح نگرانی از سموم ساطع شده از آن امکانات با توجه به یک سال 2017 مطالعه توسط هوای پاک نیروی کار و انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دور گرفتن آخرین خط دفاع به خط مقدم جوامع و همچنان به نشان می دهد در مجموع بی توجهی به محیط زیست ما و برای کسانی که خواستار نژادی و زیست محیطی و عدالت” گفت: رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-نیویورک.

مصطفی سانتیاگو علی سابق, همکار مدیر در دولت اوباما سازمان حفاظت محیط زیست زیست محیطی عدالت اداری گفت: سیاه و دیگر جوامع اقلیت “خواهد پرداخت با سلامت خود و در نهایت زندگی خود را” برای تغییرات قوانین است.

گروه های کسب و کار به طور کلی تغییرات پشتیبانی.

“نوسازی و روشن NEPA نمی تواند در یک زمان بهتر برای کشور ما به عنوان ما در دوره نقاهت بعد از COVID-19” گفت: آن بردبری مدیر عامل شرکت آمریکایی اکتشاف و تولید شورای گروه تجارت نفت و گاز کاشفان.

خود را برای اعلام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب گرجستان نوسان دولت در انتخابات عمومی ، او برنده جمهوری خواه-تکیه دولت 5 درصد در سال 2016 اما برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد او را انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد. این خواهد بود که آقای تهمت نهم سفر به گرجستان و ششمین سفر به آتلانتا در طول ریاست جمهوری خود.

سفر رئیس جمهور غنی را نیز می آید به عنوان دولت دیده می شود coronavirus موارد افزایش و در حال حاضر اندکی بیش از 12000 مورد تأیید و بیش از 3000 مرگ و میر.

کاخ سفید گفت: دولت تلاش خواهد تسریع گسترش ایالتی 75 در نزدیکی آتلانتا مهم حمل و نقل در مسیر که در آن ترافیک اغلب می تواند آهسته به خزیدن. دولت ایجاد خواهد شد دو ایالتی خطوط طراحی شده تنها برای کامیون های تجاری است. دولت اعلام کرد در پاییز گذشته قبل از کاخ سفید پرده برداری از آن قانون پیشنهاد شده که آن را در حال حرکت بود تا این مهلت قابل ملاحظه ای در تکمیل این پروژه به 2028.

آقای ترامپ که صحبت می کرد در یک یو پی اس تسهیلات گفت: این پروژه صرفه جویی خواهد شد شرکت و درایور آن فوق العاده ای تعداد ساعت در سال است. خیلی از جمعیت عینک, ماسک, اما نه همه. تهمت نمی پوشیدن ماسک.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره تحسین در قانون جدید گفت: یک به روز رسانی شد دیر شده است.

“ما می تواند به حفاظت از محیط زیست و حرکت اقتصاد ما رو به جلو در همان زمان. این قانون می شود که انجام شود” گفت: سناتور. جان Barrasso رئیس کمیته محیط زیست و عمومی این نسخهها کار میکند.

آقای تهمت سفر به گرجستان آمد یک روز پس از بایدن اعلام کرد یک طرح زیرساخت است که مکان های سنگین تاکید بر بهبود بهره وری انرژی در ساختمان و مسکن و همچنین ترویج حفاظت از محیط زیست و تلاش در صنعت کشاورزی. در این طرح بایدن متعهد به صرف 2 تریلیون دلار بیش از چهار سال به ترویج انرژی خود را پیشنهاد.

مت هیل یک بایدن سخنگوی کمپین گفت: آقای تهمت نظارتی تلاش شد تلاش برای “از بین بردن هر دو حزب, سنگ بنای قانون برای منحرف کردن اذهان از این واقعیت است که زیرساخت های هفته” هرگز اتفاق افتاده است و هرگز اتفاق خواهد افتاد تا زمانی که او رئیس جمهور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net