مغلوب ساختن پیشی جستن دیدم یک فرصت برای درخواست تجدید نظر به رای دهندگان و سپس او توییتی


U.S. President Donald Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ یک ماه تاریخ سیاه دریافت در شرق کاخ سفید فوریه 27, 2020, در واشنگتن, d. C. پیشرو روانپزشک است تصریح کرد: نگرانی های خود را در مورد تهمت بهداشت روان در پرتو coronavirus بحران است.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

دیدن یک فرصت برای دور تراشه در یک بسیار مهم رای گیری بلوک برای دموکرات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین pounced در سخن گفتن خود را رقیب جو بایدن ساخته شده در هفته گذشته در مورد سیاه و سفید رای دهندگان.

“اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما ain’t سیاه” بایدن کنایه آمیز در نزدیکی پایان یک مصاحبه با Charlamagne tha خدا در یک قسمت از صبحانه باشگاه محبوب در سراسر کشور-همزمان رادیو نمایش.

بنابراین تیم مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی یک وب سایت—YouAintBlack.com—با تصویری از بایدن ساخت تبصره اضافه کردن یک “نژادپرستانه” برچسب در سراسر پیشانی خود را. مبارزات انتخاباتی آغاز شد فروش #YouAintBlack تی شرت برای 30 دلار در هر کدام. و برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن بالا, سیاه, کمپین عملیاتی از جمله سناتور ایالات متحده ” تیم اسکات از کارولینای جنوبی ساخته شده دور در تلویزیون ملی به محکوم بایدن این اظهارات را در حالی که ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای تلاش های مانند عدالت کیفری اصلاحات آمریکایی آفریقایی رشد اشتغال و حمایت از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

“مسابقه-طعمه در قرن 21 است بی اثر ابزار برای جذب یکی از باهوش ترین رای گیری بلوک در کشور” اسکات به خبرنگاران گفت: در یک تماس سازمان با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در هفته گذشته.

که سخن گفتن باز یک پنجره را به یک پایه که تهمت تلاش کرده است برای جذب به عنوان 2020 انتخابات شدند.

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک بحث سخن گفتن از خود را که نگرانی در کمپین یک منبع متصل به کمپین گفت: نیوزویک بود که به نام چرا که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع.

در روز پنج شنبه تهمت اخراج نژادی متهم به صدای جیر جیر در مورد تظاهرات پس از وقوع یک مرد سیاه پوست کشته شد در دستگیری جرقه سریع واکنش.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد … هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” او نوشت: استناد به یک عبارت استفاده می شود demeaningly علیه مردم سیاه و سفید در طول 1960s جنبش حقوق مدنی.

توییتر سیلی سلب مسئولیت در توییت کرد که در آن نقض قوانین “مورد ستایش خشونت” و مسدود شدن کاربران از بودن قادر به پاسخ به طور مستقیم به صدای جیر جیر و یا ترجمه آن.

بدون نام بردن از مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن اظهار داشت که “هیچ وقت برای آتش زا توییتهایی هیچ وقت به تحریک خشونت” در طول پخش زنده از خانه اش در ایالت دلاور جمعه و چند تن دیگر برجسته دموکرات لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن ،

واکنش فرستاده رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود را به حالت دفاع از طریق پنج شنبه بعد از ظهر شروع با یک جفت از دقت پیگیری توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من نمی خواهم این اتفاق می افتد و این چیزی است که بیان قرار داده و از شب گذشته به این معنی است. آن صحبت شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه است. این بسیار ساده است هیچ کس باید هر گونه مشکل با این دیگر از آن متنفر و کسانی که به دنبال علت مشکل در رسانه های اجتماعی. افتخار حافظه جورج فلوید!” او نوشت: جمعه, مدت کوتاهی قبل از یک کنفرانس خبری در چین سیاست.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی فلوید مرگ و تظاهرات و یا پاسخ به فریاد سوال از خبرنگاران پس از کنفرانس خبری.

در حدود همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتشر تاول بیانیه ای که در زمان هدف دموکرات ها و رسانه ها برای چه تهمت اولیه “غارت” توییت دریافت شد.

“حقایق نشان می دهد که رئیس جمهور ابراز وحشت قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و دستور وزارت دادگستری درگیر” مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت:. “هنگامی که شورش در گرفت که در شهر و در جای دیگر او هشدار داد در توییتر که غارت می تواند به سرعت تبدیل به خشونت است. رسانه ها جو بایدن و دموکرات ها pounced, هدفمند بد نمایش دادن آنچه رئیس جمهور گفته بود و نشان یک بار دیگر که آنها ناتوان از مقاومت در برابر پایگاه خود را ضربه تقسیم آمریکایی ها تنها با هدف سیاسی و به دست آوردن رتبه بندی و کابل اخبار سود است.”

بایدن انتخاباتی نمی پاسخ به نیوزویک‘s درخواست برای اظهار نظر در Parscale ادعای.

حدود یک ساعت پس از بیانیه کمپین فرستاده شده بود بعد از ظهر جمعه تهمت افتتاح شد دیدار با رهبران کسب و کار در تلاش برای بازسازی اقتصاد از تاثیر مخرب این بیماری همه گیر کوروناویروس با اظهارات به خبرنگاران گفت که لرزاند تن های مختلف از اولیه خود را توییتهایی. او گفت که او ارائه شده “ملت ما عمیق ترین تسلیت و بیشتر صمیمی همدردی به خانواده جورج فلوید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: به او گفته بود به Floyd خانواده اما نمی آشکار هنگامی که تماس گرفت.

“این یک چیز وحشتناک به شاهد و به تماشای آن قطعا شبیه هیچ بهانه ای برای آن,” او گفت:.

و او گفت: تظاهرکنندگان نباید در نظر گرفته شود به عنوان یک کل.

“قطعا وجود دارد بسیاری از افراد مختلف است. وجود دارد خوب مردم بیش از حد” او گفت:. “آنها معترض بودند برای حق دلیل به افتخار جورج فلوید که در آن چیزی اتفاق افتاد که نباید رخ داده است.”

“او فوق العاده ای درد و بدیهی است که نمی توانستم نفس بکشم,” او اضافه شده است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها مورد انتقاد بازیکنان NFL که kneeled در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه مردم نمی به طور مستقیم پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا فلوید مرگ است او را وادار به تجدید نظر خود را برای حمایت از این نوع از اعتراض مسالمت آمیز.

“من فکر می کنم در حافظه آن باید صلح آمیز است. این وحشتناک است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به زودی قطع کردن سوالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de