ترامپ می گوید استیو جابز اپل ‘خوشحال نخواهد بود’ با روابط مجله بیوه

رئیس جمهور دونالد ترامپ در بیوه بنیانگذار فقید اپل استیو جابز- لورن پاول The Atlantic جابز، صبح روز یکشنبه، با انتقاد از دخالت او با مجله آتلانتیک و از هوادارانش می خواهد که “به او اطلاع دهند که چه احساسی داري.”

هفته گذشته The Atlantic روزنامه آتلانتیک مقاله ای منتشر کرد که ادعا می کرد ترامپ از جنگ جهانی اول آمریکا مرده به عنوان «بازنده» و سربازان آمریکایی به عنوان «مکنده» اشاره کرده است. ترامپ و کاخ سفید با عصبانیت این گزارش را که توسط چند خبرنگار دیگر تأیید شد، رد کردند.

ترامپ حملات خود را به این نشریه روز یکشنبه تجدید کرد و پس از آن که چارلی کرک بنیان گذار Turning Point ایالات متحده آمریکا اشاره کرد که ۵۰۰ هزار دلار به کمپین جو بایدن نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری اهدا کرده است، به جابز هدف گرفت.

جابز بنیان گذار سازمان سرمایه گذاری و بشردوستانه امرسون جمعی است که The Atlantic در ژوئیه ۲۰۱۷ مالک اکثریت آتلانتیک شد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

ترامپ نوشت: «استیو جابز خوشحال نخواهد بود که همسرش در حال هدر دادن پولی است که او را در یک مجله چپ رادیکال شکست خورده ترک کرده است که توسط یک مرد کان (گلدبرگ) اداره می شود و اخبار جعلی و نفرت را می چرخد.» ترامپ به سردبیر جفری گلدبرگ اشاره می کرد The Atlantic که از سال ۲۰۱۶ آتلانتیک را اداره می کند.

ترامپ از هواداران خواست تا با جابز در ارتباط باشند. رئیس جمهور نوشت: «به او زنگ بزن، بنویس، به او اطلاع !!! چه احساسی داري.»

این نشریه در طول زمان ریاست جمهوری اش منتقد ترامپ بوده است و در سال ۲۰۱۶ هیئت تحریریه آن هیلاری کلینتون نامزد دموکرات را به عنوان رئیس جمهور بعدی تأیید کرد. هیئت مدیره هشدار داد که ترامپ «هیچ سابقه ای از خدمات عمومی و هیچ صلاحیتی برای دفتر عمومی ندارد.»

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

“تاثیر او این است که از huckster infomercial; او ترافیک در تئوری های توطئه و نژادپرستانه invective; او به شدت جنسیت; او نامنظم، مخفی و بیگانه هراسی است؛ او از حاکمان استبدادی ابراز تحسین می کند، و خود گرایش های استبدادی را نشان می دهد.»

مقاله آن در مورد ادعای بی زاری ترامپ از جانبازان آمریکایی آخرین ضربه مجله به دولت است. رئیس جمهور این گزارش را به عنوان خبر جعلی در توییتر رد کرد.

او نوشت: «مجله آتلانتیک مانند اکثر مجلات در حال مرگ است، بنابراین یک داستان جعلی را تشکیل می دهند تا مقداری ارتباط به دست آورد.» “داستان در حال حاضر رد شده است، اما این چیزی است که ما در برابر. درست مثل پرونده تقلبي . شما می جنگید و می جنگید و می جنگید و بعد مردم متوجه می شوند که این یک تقلب کامل است!»

گزارشگران دیگر بعدها به طور کامل یا بخشی از ادعاهای آتلانتیکرا تأیید کردند. آن ها شامل روزنامه نگارانی بودند که برای آسوشیتدپرس، واشینگتن و حتی فاکس نیوز کار می کردند که عموماً برای رئیس جمهور و دولت او سرپیچی کرده است.

یک ترامپ خشمگین از فاکس نیوز خواست جنیفر گریفین خبرنگار امنیت ملی را که برای تأیید بخشی از گزارش آتلانتیک با دو مقام نظامی صحبت کرده بود،اخراج کند. رئیس جمهور در توییتر نوشت: جنیفر گریفین باید به خاطر این نوع گزارش دهی اخراج شود. “هرگز حتی ما را برای اظهار نظر تماس گرفت. @FoxNews رفته است!”

Laurene Powell Jobs, Donald Trump, The Atlantic این عکس فایل یک رک از مجلات از جمله آتلانتیک را نشان می دهد که در یک کتابفروشی در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا به نمایش گذاشته شده است. رابرت الکساندر / گتی تصاویر / گتی

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر