در مصاحبه با Sean Hannity در ساعات پر بیننده فاکس نیوز نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یکی از دلایلی است که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را در انتخابات ریاست جمهوری شکست خورده است چرا بلومبرگ به حال “بد سیاسی غرایز” و این که او “احاطه شده توسط بازنده است.”

تهمت هم مقصر بلومبرگ است بحث اجرای گفته بلومبرگ کردم “ضرب و شتم بسیار بد” توسط ماساچوست سناتور الیزابت وارن.

پس از underwhelming عملکرد در سه شنبه مقدماتی که در آن بلومبرگ تنها برداشت تا شش نمایندگان از ساموآ آمریکا پس از صرف میلیون ها پول خود را در تبلیغات بلومبرگ به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه و به تایید خود را به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

بلومبرگ اعلام کرد خروج خود را از این مسابقه در یک شنبه در بیانیه ای گفت: “نماینده ریاضی تبدیل شده است تقریبا غیر ممکن است—و ماندگار مسیر به نامزدی دیگر وجود ندارد.”

“و بنابراین در حالی که من نمی خواهد به نامزد” بلومبرگ افزود: “من نمی خواهد راه رفتن به دور از سیاسی مهم ترین مبارزه زندگی من است. من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن.”

donald trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار را “بد سیاسی غریزه” و خود را فقیر بحث اجرای برای بلومبرگ شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری در Sean Hannity را, فاکس نیوز, برنامه چهارشنبه.
درو Angerer/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می دانست که بلومبرگ انتخاباتی شد به عنوان به زودی به عنوان او شروع به بحث اما است که عوامل دیگر بازی های برگزار شده به مهر خروج از حزب دموکرات مسابقه.

“[بلومبرگ است] یک مرد هوشمند در یک راه خاص در یک نوع متفاوت از راه اما نه در یک راه سیاسی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او بسیار بد سیاسی غریزه. او را احاطه شده توسط مردم که من می دانم که در برخی موارد من می دانم که خیلی خوب است. آنها بازنده است. او واقعا احاطه شده توسط بازنده است.”

“اما تبدیل شدن آنها به برندگان زیرا آنها پاره پاره [ایسنا] برای مقدار زیادی از پول” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “آنها واقعا او را به پاک کننده ها. اما برخی از این بچه ها واقعا سوم رای مردم است. و آنها می خواستند او را به نگه داشتن رفتن و شما می دانید که دیگر او می رود و پول بیشتری به آنها را. همین دلیل است که آنها آن را انجام داد زیرا آنها می دانستند که آن را برای او.”

آن مهر را بسیار شایع درگیری با وارن که مهر و موم سرنوشت خود را به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“او در این بحث که بسیار معنی او بسیار معنی فرد شما می توانید بپرسید برنی ساندرز به دلیل آنچه که او انجام داده برای او وحشتناک است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هنگامی که الیزابت وارن رفت و پس از او به او گفت:” من این مرحله رو اینجا سریع است.’ او ضرب و شتم بسیار بد توسط الیزابت وارن. این یک منظره زیبا را تماشا کنید. و این بود پایان او است.”

“منظورم این بود که باور نکردنی” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “این خیلی بد آن را به پایان بود از او. آن را به پایان رسید در سمت راست وجود دارد و او قادر به بازیابی از بحث عملکرد به خصوص در یکی از اولین.”

michael bloomberg
سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ آدرس کارکنان خود و رسانه ها اعلام کرد که پس از او خواهد شد پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه در شهر نیویورک است.
اسپنسر پلات/گتی

نیوزویک رسیده به رادیو فردا برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

وارن در زمان فوری هدف در بلومبرگ در فوریه نهم بحث دموکراتیک در نوادا فشار دادن بلومبرگ در استفاده از عدم افشای توافق نامه به سکوت ادعای آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسیتی در درون شرکت خود را.

“هیچ یک از آنها من را متهم به هر چیزی به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:,” بلومبرگ گفت. بعد از بلومبرگ گفت که او نمی خواهد آزادی آن دسته از زنان از خود NDAs.

“آنها به امضا توافق نامه” بلومبرگ گفت: “و این چیزی است که ما قصد داریم زندگی می کنند.”

وارن یک معلم سابق از قانون قرارداد به نظر می رسد در ماه فوریه سی ان ان تاون هال با یک پتو انتشار فرم او خودش را کشیده بودند تا به ارائه و ارسال آن به بلومبرگ.

“همه که شهردار بلومبرگ انجام دهد این است که دانلود آن را” وارن گفت. “من شما را به متن آن است. آن را امضاء و پس از آن زنان یا مردان رایگان خواهد بود به صحبت می کنند و داستان های خود را بگویید.”

بلومبرگ تسلیم به زودی پس از آن گفت که او را با سه زن به رایگان آنها را از خود NDAs و این شرکت دیگر نمی خواهد با استفاده از اتصال توافق نامه.

“من انجام داده ام بسیاری از تأمل در این موضوع طی چند روز گذشته و من تصمیم گرفتم که تا زمانی که من در حال اجرا شرکت ما موفق به ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل ادعای آزار و اذیت جنسی یا سوء رفتن به جلو” بلومبرگ نوشت: در ماه فوریه در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de