مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید Coronavirus نیروی کار خود ادامه خواهد داد “نامحدود” اما تغییر تمرکز

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید Coronavirus نیروی کار خود ادامه خواهد داد و کار خود را “نامحدود” اما تغییر تمرکز خود را به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در مورد چهره می آید که یک روز پس از کاخ سفید اذعان داخلی, بحث در مورد خاموش کردن نیروی کار در دسترس نباشد.

در یک رشته از سخنان رئیس جمهور منادی این کار از نیروی کار برای انجام یک “کار فوق العاده گرد هم آوردن وسیع و بسیار پیچیده منابع است که باید در تنظیم یک استاندارد بالا برای دیگران به دنبال در آینده است.”

“از آنجا که این موفقیت نیروی کار خود ادامه خواهد داد و در به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و بازگشایی تا کشور ما دوباره” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ما ممکن است اضافه کردن یا تفریق مردم به آن به عنوان مناسب است.”

رئیس جمهور افزود که این نیروی کار را نیز تمرکز بر روی واکسن و درمان برای مبارزه با کروناویروس.

نیروی کار منجر شده است دولت فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 71,000 زندگی در آمریکا اما متحده شروع به سهولت و محدودیت های اعمال شده برای کاهش گسترش ویروس — حتی به عنوان تعدادی از موارد در بسیاری از ایالت ها همچنان به افزایش — معاون رئیس جمهور مایک پنس به خبرنگاران گفت: روز شنبه که “مکالمات هستند که تا به حال در مورد سیم پیچ کار از نیروی کار است.”

معاون رئیس جمهور گفت: کاخ سفید به دنبال بود در روز یادبود به عنوان یک پنجره برای انحلال پانل.

“من فکر می کنم ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح” پنس به خبرنگاران گفت:.

اما دکتر Anthony Fauci, یکی از برجسته کشور کارشناسان بیماری های عفونی و یکی از وظیفه نیروی قابل رویت ترین, اعضای, گفت, CBS News قبل از پنس نظرات که او غافل از بحث در مورد شکستن نیروی کار.

“من در هر وظیفه نیروی نشست و این چیزی است که آنها انجام می دهند,” او گفت:.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به خبرنگاران گفت: در طول سفر به آریزونا به تور Honeywell گیاهی است که “ما باید چیزی در فرم های مختلف” که ترکیبی است از “ایمنی و بازگشایی” اقتصاد ایالات متحده است که آورده شده است را متوقف کند.

زمانی که فشار بر چرا نیروی کار باید حل شود در حال حاضر با کارشناسان هشدار یکی دیگر از شیوع کروناویروس می تواند رخ دهد در پاییز رئیس جمهور گفت: “از آنجا که ما نمی تواند نگه داشتن کشور ما بسته برای پنج سال آینده.”

کاخ سفید تشکیل نیروی کار در ماه ژانویه که 68 مورد تأیید در بیش از ده کشور جهان است. از آن پس این ویروس به 187 کشور با بیش از 3.6 میلیون نفر در سراسر جهان است.

به عنوان coronavirus اپیدمی گسترش به تمام 50 ایالت و تعداد موارد در ایالات متحده آمریکا نصب شده نیروی کار برگزار روزانه جلسات با اعضای مطبوعات به ارائه به روز رسانی در تلاش خود را. کسانی که در جلسات اما متوقف در اواخر ماه گذشته. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است پس شروع با تمرکز بر جنبه های اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر