مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کروناویروس “خواهد رفت” و به “آرامش”

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور تهمت است اصرار آمریکایی ها را به آرامش در برابر ترس در مورد گسترش کروناویروس در آمریکا “آن را دور خواهد رفت فقط آرامش” آقای ترامپ گفت: از coronavirus شنبه. او افزود: “آرام می شود. واقعا کار کردن. و بسیاری از چیزهای خوب می رویم به اتفاق می افتد.”

او به کنگره رفت همراه با معاون رئیس جمهور پنس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و مشاور اقتصادی لری Kudlow برای دیدار با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به بحث در مورد چگونه به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی از گسترش coronavirus.

آقای ترامپ است که خوش بینانه در مورد جمهوریخواه قصد دارد برای مقابله با تاثیر اقتصادی از کروناویروس که باعث شده است که بازار به جست و خیز کردن و ایجاد عدم اطمینان برای میلیون ها نفر از کار آمریکایی است. شعار “بزرگ وحدت در حزب جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: “شما خواهید بود از شنیدن در مورد آن زود است.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

اما جمهوری خواه و دموکرات اعضای کنگره به طور یکسان به نظر می رسد تردید یکی از دولت های پیشنهادی, ایده مالیات بر حقوق برش به آدرس هر منفی اقتصادی اثرات کروناویروس در آمریکا

“من نمی دانم اگر حقوق و دستمزد کاهش مالیات حق محرک اما ما نیاز به چیزی” کارولینای جنوبی ایران سناتور لیندزی گراهام گفت: فقط قبل از اینکه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به کنگره.

گراهام پیشنهاد کرد که پرداخت را برای مردم در صنایع مانند هواپیمایی و هتلداری ممکن است هدفمند و موثر اندازه گیری.

“شما واقعا باید برای حفظ اقتصاد از قفل بودن پایین می آید به سفر” گراهام گفت. “تمام کسانی که در مشاغل مرتبط با صنعت سفر من فکر می کنم بیشتر در معرض خطر است.”

سناتور اورگان Ron Wyden بالا دموکرات در کمیته امور مالی نیز فکر می کند یک مالیات حقوق و دستمزد تعطیلات خواهد بود ناکافی است.

“با احترام به حقوق و دستمزد کاهش مالیات به طور خاص, آن را فقط نمی زیادی برای افرادی که در حال از دست دادن در شیفت افرادی که دریافت راهنمایی به عنوان یک بخش از خود را به خانه پرداخت. مردم که اصلا مرخصی استعلاجی روز” Wyden به خبرنگاران گفت:.

در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید دوشنبه شب رئیس جمهور گفت: کاخ سفید در حال همکاری با کنگره و کسب و کار برای اطمینان از ساعتی کارگران “هرگز از دست یک چک” را به عنوان به خوبی به عنوان با صنعت مهمان نوازی و کروز شرکت هواپیمایی. آقای ترامپ همچنین گفت دولت او را در بالا بردن احتمال مالیات حقوق و دستمزد را کاهش دهد.

آقای ترامپ تست شده است برای coronavirus با وجود های اخیر در تماس با اعضای کنگره که در معرض یک بیمار مبتلا به ویروس است.

“رئیس جمهور دریافت کرده است COVID-19 تست چرا که او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید COVID-19 بیماران و نه هر گونه علائم. رئیس جمهور تهمت باقی مانده در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او” گریشام گفت.

آلن او و کاترین واتسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>