مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مزرعه کمربند میانه و تگزاس می توانید دوباره باز اول از Coronavirus خاموش کردن به عنوان آنها باید آن را تحت کنترل’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تصریح کرد که او می خواهد آمریکا برای بازگشت به کار به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است شروع با بخش هایی از کشور که تا کنون کمترین تایید موارد COVID-19.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست کسب و کار برای بازگشایی با عید پاک و اجتماعی فاصله اقدامات کاسته شده تلقی غیر واقعی توسط برخی از کارشناسان علمی. اما در روز پنج شنبه تهمت دو برابر در آرزوی گفتن فاکس نیوز’ لنگر Sean Hannity به اعتقاد او می تواند شروع در کمتر مناطق آسیب دیده از ایالات متحده قبل از نورد از سراسر کشور است.

“این یک وضعیت بد ما دیده نمی شود هر چیزی شبیه به آن اما نتیجه نهایی این است که ما به عقب بر گردیم به کار و من فکر می کنم ما می توانید شروع با باز کردن بخش های خاصی از کشور, شما می دانید, مزرعه کمربند نقاط خاصی از میانه جاهای دیگر.

“من فکر می کنم ما می تواند باز کردن بخش های ربع و پس از آن فقط نگه داشتن آنها را تا زمانی که کل کشور را باز کرد اما ما باید برای باز کردن به خاطر از مردم می خواهم به عقب بر گردیم به کار.. که راه ما مهندسی” رئیس جمهور گفت: در روز پنج شنبه در این مصاحبه تلفنی.

Sean Hannity versus U.S. President Donald Trump
Sean Hannity (L) مصاحبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از یک کمپین تجمع در مرکز کنوانسیون لاس وگاس در 20 سپتامبر سال 2018 در لاس وگاس, نوادا. مغلوب ساختن پیشی جستن به 45 دقیقه مصاحبه به Hannity در پنج شنبه شب.
اتان میلر/گتی ایماژ

او گفت که “به عنوان مثال… وجود دارد در تگزاس… که نیست نهفته این است.”

“شما را به برخی از ایالت ها مانند آیووا شما یک نگاهی به آیداهو شما یک نگاهی به نبراسکا…و شما یک نگاهی به برخی از کشورهای… آنها باید آن را تحت کنترل… آنها در حال تماشای آن… آنها بلافاصله با قرار دادن مردم در قرنطینه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی در تقابل با مشاور متخصص Dr Anthony Fauci گفت که سی ان ان نیز روز پنج شنبه که در 19 نفر از 50 ایالت که در آن وجود دارد کمتر از 200 مورد هر یک از پرسنل پزشکی هنوز هم به “تهاجمی” در شناسایی جداسازی و تماس با ردیابی برای جلوگیری از گسترش آن.

او افزود که رئیس جمهور مایل به بازگشایی با عید پاک بود “aspirational طرح به مردم برخی از امید است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را محدود اختیارات قانونی به طور مستقیم یک بازگشایی. به تعطیلی مدارس و رستوران ها و مکان های تجمع دستور داده شد توسط دولت و مقامات محلی که نمی خواهد بود موظف به دنبال ریاست جمهوری در یک سفارش.

رابرت Tsai, قانون اساسی, کارشناس و استاد حقوق در دانشگاه آمریکایی گفت: تپه “رئیس جمهور نمی تواند به سادگی به سفارش مدارس محلی و یا کسب و کار به بازگشایی شده است. او نمی تواند countermand دولت و دولت های محلی است که باید قابل توجهی در مذاکرات قدرت به مقابله با آن سلامت شهروندان رفاه و اخلاق,” او اضافه شده است. نیوزویک در تماس است کاخ سفید برای نظر.

ایالات متحده پیشی گیرد و چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد تایید COVID-19 موارد در بیش از 85000. شده اند وجود دارد تقریبا 1300 کشته و بیش از 750 بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega, نشان می دهد تعداد تایید COVID-19 موارد و بهبود از مارس 26.

Number of COVID-19 cases compared to recoveries.
تعداد COVID-19 موارد نسبت به بهبود.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im