مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید FDA اضطراری تصویب Remdesivir برای COVID-19 درمان است چرا که آن را ‘داغ ترین چیزی که در رسانه ها

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با شوق و ذوق تبلیغ داروی ضد ویروسی است که مجاز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای استفاده در درمان رمان coronavirus توصیف آن به عنوان “دختر” در رسانه ها.

Remdesivir اعطا شده است یک اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) پس از نتایج امیدوار کننده در آزمایش های بالینی که در آن تقریبا یک سوم از کسانی که در زمان مصرف دارو بهبود سرعت بیشتری نسبت به کسانی داده می شود دارونما اگر چه آن را به طور قابل توجهی بهبود بقاء. کارشناسان هشدار داده اند که آن را یک “گلوله سحر و جادو” درمان است.

در کاخ سفید در روز جمعه تهمت بود در کنار دانیل o’day مدیر اجرایی شرکت داروسازی جلعاد است که ارائه 1.5 میلیون ویال از این دارو به اندازه کافی برای درمان حدود 140,000 بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این شرکت شده است در اخبار و از آن یک شرکت آمریکایی است که انجام باور نکردنی در زمینه اچ آی وی و هپاتیت C” اضافه کردن “چه اتفاق می افتد با هپاتیت بزرگ—بزرگ پزشکی داستان.

U.S. President Donald Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در شرق کاخ سفید در واشنگتن DC در 30 آوریل سال 2020 است. او اعلام کرد که مواد مخدر remdesivir می تواند به عنوان یک درمان برای coronavirus.
مندل فا نگن/گتی ایماژ

“من خوشحال تا اعلام کند که جلعاد در حال حاضر یک EUA از FDA برای remdesivir. و شما می دانید آنچه که است زیرا که داغ چیز نیز در مقالات و در رسانه ها به گذشته کمی در حالی که او گفت:” توصیف آن به عنوان “مهم برای درمان در بیمارستان بستری coronavirus بیماران است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت: “این واقعا بسیار امیدوار کننده وضعیت” و ستایش جلعاد برای “ساخت یک سهم… مردم که انجام می دهند و افرادی که بیمار هستند افرادی که این وحشتناک طاعون که مجموعه ای به کشور ما و این که ما در حال خلاص شدن از شر.

“ما قصد داریم به برخی از واقعا باور نکردنی, نتایج” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

O’day گفت: در این نشست که حرکت می کند به ارائه remdesivir “اولین گام” در درمان COVID-19 و که تجربه درمان ویروس های دیگر نشان داده است که “راه به واقع حتی نتایج بهتر است به اضافه کردن دارو در بالای یک ضد ویروس.

Gilead logo
یک جلعاد لوگو نمایش داده شده بر روی یک گوشی هوشمند در کنار یک صفحه نمایش coronavirus گرافیک در 25 مارس سال 2020 در آرلینگتون ویرجینیا.
اولیویه DOULIERY/گتی ایماژ

“که واقعا چگونه ما قادر به دریافت HIV به یک بیماری مزمن—با ترکیبی از روش های درمانی.

“در بسیاری از شرکت های خارج وجود دارد که در حال کار در این است که ما در حال همکاری با همکاران من در صنعت. و ما همه با هم کار برای انجام همه چیز ما می توانیم” او اضافه شده است.

همچنین در این نشست بود FDA کمیسر Stephen هان که در ستایش سرعت گرفتن آن از کارآزمایی بالینی به FDA مجوز.

“این مهم بالینی پیشرفته که معناداری کاهش زمان بهبودی برای بیماران مبتلا به COVID-19. و آن را اولین بار مجاز درمانی برای COVID-19” او گفت:.

Remdesivir است که توسط داده های داخل وریدی تزریق شد و در اصل برای درمان ابولا توضیح داده شده است در جلعاد وب سایت به عنوان یک “نوکلئوتید آنالوگ با broad-spectrum فعالیت های ضد ویروس.”

آن است که قادر به تداخل با ویروس ژنوم و می تواند اخلال در توانایی خود را به تکرار.

با این حال این شرکت تاکید کرد که این دارو تایید شده است هر نقطه جهان برای هر گونه استفاده کرده است اما نشان داده شده است نتایج امیدوار کننده ای در برابر پاتوژن های ویروسی ابتال به بیماری مرس و سارس است که ساختاری شبیه به COVID-19.

“محدود اطلاعات بالینی در remdesivir در ابتال به بیماری مرس و سارس نشان می دهد که remdesivir ممکن است بالقوه فعالیت علیه COVID-19” شرکت گفت: توصیف آن به عنوان “تجربی و پزشکی است که در تاسیس ایمنی و اثر بخشی برای درمان هر بیماری است.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im