مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت فدرال ‘اعتماد به نفس’ Coronavirus واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال 2020

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت دولت او این است که “اعتماد به نفس” است که امریکا باید یک coronavirus واکسن در دسترس تا پایان سال 2020 است.

در هفته های اخیر رهبران ایالات متحده برنامه ریزی شده اند فشار شدید برای ایجاد و تولید انبوه یک COVID-19 واکسن. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت پروژه به نام “عملیات پیچ و تاب سرعت” در نظر دارد به شدت کوتاه شدن زمان مورد نیاز برای توسعه یک واکسن در حالی که همچنین حفظ یک خط تولید است که به مقادیر کافی برای همه آمریکایی ها است که باید آن را تا پایان سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در خلال بحث و گفتگو در مورد remdesivir در فاکس نیوز ” آمریکا با هم بازگشت به کار تاون هال در این شب ، “ما در حال هل دادن آن بسیار سخت” رئيس جمهور گفت: در مرجع به دارو است که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مجاز برای استفاده در بیماران مبتلا به کروناویروس در اوایل این هفته.

“ما نیز در حال هل دادن چیز دیگری: واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان سال است.”

هنگامی که پرسیده شده توسط Fox News, میزبان, Bret Baier برای روشن شدن بیانیه ای خود را رئیس جمهور تصریح کرد که دولت او معتقد است “ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان این سال است.”

“ما در حال هل دادن بسیار سخت است. ما در حال ساخت تامین خطوط در حال حاضر ما حتی نمی باید نهایی واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد. “اگر شما نگاه کنید در جانسون و جانسون, آنها در حال انجام آن است. بسیاری از شرکت ها فکر می کنم ، من در ملاقات با سران آنها و پیدا کردن من آن را یک موضوع بسیار جالب, به دلیل آن را بسیار مهم است.”

رئیس جمهور همچنین اضافه کرد که او شخصا معتقد است که جدول زمانی درست می شود. “ما در حال انجام کارهایی در FDA است که هرگز اتفاق افتاده است قبل از. ما در حال گرفتن مصوبات بسیار سریع,” او گفت:.

نیوزویک رسیده به کاخ سفید و FDA برای کسب اطلاعات بیشتر.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امواج به عنوان او راه می رود از دریایی یکی به کاخ سفید در آوریل 3 سال 2020 در واشنگتن پس از بازگشت از کمپ دیوید.
اندرو Caballero-رینولدز/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im