مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: Ginsburg و ستمیر باید recuse خود

رئیس جمهور تهمت می گوید دیوان عالی کشور اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor باید recuse خود را از هر دیوان عالی کشور در موارد مربوط به او و یا دولت او. آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه در هند است که او فکر می کند هر دو قضات باید گفت چیز بدی در مورد او.

رئیس جمهور برای اولین بار ساخته شده و این پیشنهاد در توییتر به نقل از یک همشهری بخش مورد ستمیر گفت: اکثریت محافظه کار دادگاه تسکین می دهد بیش از حد به سرعت به دولت فدرال است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی پناه ناکامی در مورد Ginsburg که در سال 2016 به نام نامزد یک “faker.” ستمیر نویسنده مخالفان در یک 5-4 تصمیم گیری اجازه می دهد دولت قانون محدود کردن منافع عمومی برای مهاجران گفت: بالاترین دادگاه شده است بیش از حد سریع به اعطای “وضعیت اضطراری” کمک به دولت فدرال است.

“ستمیر متهم عربستان منصوب قضات بودن مغرضانه به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن” آقای ترامپ توییتی یک شب.”این یک چیز وحشتناک می گویند. تلاش برای ‘شرم’ برخی به رای گیری او راه ؟ او هرگز با انتقاد عدالت Ginsberg هنگامی که او به من به نام ‘faker’. هر دو باید recuse خود را … در همه تهمت یا تهمت مرتبط به مسائل! در حالی که انتخابات باید عواقب’ من فقط درخواست برای عدالت به خصوص وقتی که می آید به تصمیم گیری ساخته شده توسط دیوان عالی ایالات متحده!”

روند اخبار ”

رئیس جمهور دو برابر کردن ادعای خود را در طول دهلی نو کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه هنگامی که از او خواسته شده بود برای منطق پشت خود را صدای جیر جیر.

“به خوبی آن را بسیار آشکار است منظورم این است که من همیشه فکر می کردم رک و پوست کنده که عدالت Ginsburg باید آن را انجام دهد چرا که او رفت در طول مبارزات انتخاباتی زمانی که من در حال اجرا بود” آقای ترامپ گفت. “من نمی دانم که او برای, شاید او برای هیلاری کلینتون اگر شما می توانید آن را باور. اما او گفت: برخی از چیزهایی که بدیهی است که بسیار نامناسب او بعد از مرتب کردن بر اساس از عذرخواهی من نمی خواهم بگویم این یک عذرخواهی است اما او به نوعی عذرخواهی کرد. و پس از آن عدالت ستمیر گفت: آنچه او دیروز گفت: “شما به خوبی می دانیم که او چه گفت دیروز این یک داستان بزرگ و من فقط نمی دانند که چگونه آنها می توانند نه recuse خود را برای داشتن هر چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا مغلوب ساختن پیشی جستن-مرتبط است.”

فشرده آنچه در ستمیر گفت که آنقدر نامناسب رئیس جمهور ادعا کرد که او در تلاش بود به “شرم” مردم برای دیدن چیزهایی که راه های مختلف و بدون روشن شدن آنچه او گفته بود که پس unfitting برای دادگاه عالی عدالت.

ستمیر گفت: “دادگاه انقلاب “تا حدودی مقصر” برای شکست در فرایند استیناف به این دلیل که دادگاه شده است “خیلی سریع” به کمک مالی دولت — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — امداد هنگامی که آن را می پرسد برای آن است.

“دولت به دنبال کمک های اضطراری از این دادگاه درخواست آن را به اعطای اقامت که در آن دو دادگاه های پایین ندارد. دولت اصرار دارد—حتی اگر بررسی در دادگاه تجدید نظر قریب الوقوع است—که آن را دچار آسیب های جبران ناپذیر اگر این دادگاه نیست و اعطای اقامت. و دادگاه بازده” ستمیر نوشت.

“این دادگاه است که تا حدودی مقصر شکست در استیناف روند. چرا که دادگاه در این مورد نیویورک موارد و بسیاری دیگر—شده است و همه خیلی سریع به کمک مالی دولت ‘reflexiv[e]’ درخواست. اما اشتباه نکنید: چنین تغییر در خود دادگاه رفتار می آید در هزینه. من از ترس است که این اختلاف در درمان کارائی عادلانه و متعادل فرایند تصمیم گیری است که این دادگاه باید در تلاش برای محافظت از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im