مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرماندار است “مجبور” کنوانسیون جدید محل برای RNC

رئیس جمهور تهمت توییتی سه شنبه شب که در کارولینای شمالی فرماندار روی کوپر “مجبور” او به دنبال یکی دیگر دولت برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه. کوپر گفت شنبه که احتمال این که این کنوانسیون برگزار خواهد شد در شارلوت بستگی به این حزب تمایل به مقیاس آن رویداد.

“روی کوپر و نمایندگان حاضر به تضمین می کنند که ما می توانیم با استفاده از طیف عرصه,” او گفت:, و اضافه کرد که کوپر است که هنوز هم در “پناهگاه در محل mode.” آقای ترامپ گفت که این کنوانسیون را در “میلیون ها دلار” و “را نمایش زیبا کارولینای شمالی به جهان است.”

کوپر به اطلاع کمیته ملی حزب جمهوری خواه در نامه ای که آن را “بسیار بعید” ایران قادر خواهد بود به میزبان “کامل کنوانسیون” در ماه اوت است. در جریان حماسه بین RNC و کوپر دولت این دو در تضاد هستند بیش از ایمنی و بهداشت اقدامات و اندازه جمعیت است که می تواند جایگزین.

“آنها خواستار کامل 19,000 نفر جمعیت در داخل آرنا در شارلوت. ما در ادامه می گویند ما می خواهیم به بحث با شما در مورد یک مدرج به پایین کنوانسیون اما ما نمی توانیم به شما تضمین می کنند که در پایان ماه اوت, شما می توانید کامل آرنا” کوپر گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “و ما هنوز در انتظار پاسخ از ما, سلامت, سوال در مورد چگونه آنها را مراحل برای محافظت از مردم در مورد اجتماعی فاصله و ماسک و ما شنیده در پاسخ از آن است.”

کنفرانس مطبوعاتی آمد دقیقه پس از RNC رئیس Ronna McDaniel منتشر شد بیانیه ای گفت که RNC دارای “تعهد” به نمایندگان و رئیس جمهور برای بازدید از “چندین شهرها و ایالات متحده” که ابراز علاقه به میزبانی “یک رویداد تاریخی است.”

“ما در حال حاضر به ابلاغ فرماندار کوپر را چندین بار است که ما می خواهم به نمایش گذاشتن شارلوت و فوق العاده در ایالت کارولینای شمالی به جهان با میزبانی کنوانسیون ما قرارداد برای نزدیک به دو سال پیش توییتی McDaniel. “این مایه تاسف است که فرماندار است که با کشیدن پاهای خود را بر ما هر راهنمایی که چگونه به حرکت به جلو با برنامه های ما با خیال راحت انجام ميشود.”

یک RNC رسمی گفت: بعد از آقای تهمت توییتهایی که “با توجه به این بخشنامه از فرماندار که ما کنوانسیون نمی تواند به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان مورد نیاز توسط ما قوانین جشن رئیس جمهور پذیرش جمهوری خواه نامزدی برگزار خواهد شد در یکی دیگر از شهرستان. باید فرماندار اجازه می دهد بیش از 10 نفر در یک اتاق ما هنوز امیدواریم که به انجام کسب و کار رسمی کنوانسیون در شارلوت.”

اما سابق جمهوریخواه به مقامات بگویید CBS اخبار RNC می تواند چالش های قانونی اگر آن را بسته تا کنوانسیون و آن را بیرون می کشد از کارولینای شمالی است. حزب امضا قرارداد با شهر شارلوت پس از پذیرش پیشنهاد خود را برای میزبانی کنوانسیون در جولای 2018.

در مارس شارلوت شورای شهر پذیرفته شده و 50 میلیون دلار کمک هزینه امنیتی از وزارت دادگستری. شارلوت-مکلنبورگ اداره پلیس در حال حاضر شروع مدیریت پول برای امنیت آماده سازی برای کنوانسیون.

ایسنا تایید کرده است که مقامات جمهوری خواه خواهد بود و بازدید از نشویل در پایان هفته به احتمال زیاد شنبه یا جمعه. سفر هماهنگ بودن توسط GOP فرماندار بیل لی با توجه به نشویل شهر مقامات. در حالی که جزئیات شده اند مستحکم مقامات برنامه ریزی برای دیدار بریجستون عرصه در منطقه مرکز شهر. یک سخنگو از نشویل دفتر شهردار گفت: این شهرستان در حال حاضر “هیچ برنامه ای برای استفاده ما محدود بودجه عمومی به استخدام این کنوانسیون در این زمان است.”

چند تنسی ایران با مقامات شگفت زده شدند که گزارش خود را در شهر در نظر گرفته شده به عنوان یک جدید, محل برگزاری این کنوانسیون. تنسی اوباما رئیس اسکات طلایی می گوید که در حالی که این شهر را “خوش آمدید” کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه بسیاری به دنبال به جلو به شارلوت کنوانسیون. بسیاری از تنسی نمایندگان در حال حاضر خرید بلیط هواپیما به شارلوت طلایی گفت: CBS News.

کشورهای دیگر مانند گرجستان و فلوریدا نیز ابراز علاقه به میزبانی جمع آوری شده است. در حالی که فرماندار فلوریدا ران DeSantis خارجه آن نیست صحبت با RNC مقامات و یا مقامات محلی در مورد آوردن این کنوانسیون به اورلاندو DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته که تیم او “اجازه دهید مردمی در کاخ سفید می دانند” فلوریدا با استقبال از ایده.

پس از آقای تهمت صدای جیر جیر در سه شنبه شب گرجستان فرماندار برایان کمپ توییتی “امیدوارم که تو گرجستان در ذهن خود RealDonaldTrump!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im