مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او نمی می خواهم به یک تاریخ برای بازگشایی اقتصاد

رئیس جمهور تهمت و گفت: او نمی می خواهم به یک تاریخ برای بازگشایی این کشور حتی به عنوان او ابراز تمایل برای که به اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آقای ترامپ قبلا ارائه شده عید پاک هدف برای آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و بازگشایی کسب و کار قبل از گسترش آن به مارس 30. فرمانداران در نهایت کنترل هنگامی که کسب و کار می تواند بازگشایی شده است.

“من نمی خواهم به تاریخ” رئیس جمهور گفت: در طول پنج شنبه شب Coronavirus نیروی کار جلسه.

رئیس جمهور گفت که او را تکیه “بسیار به شدت” بر مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx. در ضمن نخبگان محافظه کار مانند Laura Ingraham شده است درخواست از رئیس جمهور برای jumpstart اقتصاد در مارس 1.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“در برخی از نقطه, رییس جمهور در حال رفتن به مجبور به نگاه دکتر. Fauci و Birx و می گویند ما در حال باز کردن در آوریل 1. خود را به من بدهید بهترین راهنمایی در مورد پروتکل اما ما نمی تواند انکار کند ما مردم خود را از آزادی های اساسی دیگر هیچ” او توصیه رئیس جمهور در توییتر.

در طول چهار جلسه توجیهی روزانه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo به خبرنگاران گفت: ایالات متحده عودت 50,000 آمریکایی ها در صدها پرواز از ژانویه تاکنون است.

با این کشور هنوز از وضعیتی وخیم از اثرات اقتصادی از coronavirus قانونگذاران در کاپیتول هیل را شروع کرده اند گر چه اقدامات بیشتری به منظور کمک به کسب و کارهای کوچک و آمریکایی ها از کار به دلیل بحران است.

در روز سه شنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خواسته کنگره به تصویب یکی دیگر از $250 میلیارد برای چک حفاظت برنامه یک کلید ستون 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به قانون امضا شده در ماه گذشته. این برنامه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک به اطمینان حاصل شود آنها دراز نمی کردن کارگران و می توانید پرداخت صورتحساب خود را.


چگونه به سازمان دیده بان Coronavirus نیروی کار جلسه امروز


دموکرات کنگره در ضمن برای درخواست 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی و افزایش بودجه برای مواد غذایی تمبر علاوه بر کمک به کسب و کارهای کوچک.

پس از اورژانس کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک است که تصویب شده توسط کنگره, مجلس نمایندگان و سنا رهبران دموکرات می خواهم به یکی دیگر از بسته های قانونی برای ارائه کمک های بیشتر برای آمریکایی ها در بروز بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im