مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او انتظار اوج در coronavirus مرگ و میر خواهد بود در 2 هفته

رئیس جمهور تهمت و گفت: این قله در مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته تمدید دستورالعمل به سرعت گسترش این بیماری مرگبار برای 30 روز.

“بهتر است شما را سریع تر تمام این کابوس به پایان خواهد رسید” آقای ترامپ گفت: در طول یک جلسه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار. “ما خواهد شد گسترش دستورالعمل های ما به مارس 30 به سرعت گسترش یافته است.”

رئیس جمهور گفت دولت او خواهد بود نهایی اجتماعی فاصله دستورالعمل در روز سه شنبه. او گفت که او پیش بینی محدودیت خواهد بود و آرامش منطقه.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“این بسیار مهم است که همه به شدت به دنبال دستورالعمل,” او گفت:, و اضافه کرد که او معتقد است این کشور خواهد بود “و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1.

آقای ترامپ قبلا پیشنهاد او می خواهد به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده است که بروز شیوع کروناویروس, توسط, مارس 12. روز یکشنبه گفت که تاریخ شد “aspirational.”

Donald Trump coronavirus task force — Rose Garden
رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول یک Coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه 29 مارس سال 2020 است. گتی

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کاهش تلاش های در حال انجام در حال داشتن بر مبارزه با گسترش coronavirus و تمجید تصمیم به گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“تصمیم به … گسترش این کاهش روند تا پایان مارس من فکر می کنم بود و عاقلانه و محتاطانه تصمیم,” او گفت:.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به خواست آمریکایی ها به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات خود از جمله کار از خانه و محدود کردن گردهمایی های اجتماعی به بیش از 10 نفر. ساعت در کاخ سفید دستورالعمل که آمریکایی ها گفته شد به دنبال برای 15 روز به پایان می رسد دوشنبه ،

بیش از وجود دارد 135,000 تایید موارد به کروناویروس در آمریکا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 2400 نفر در آمریکا در اثر این بیماری از جمله یک نوزاد در ایالت ایلینوی به عنوان جوانترین مرگ و میر.

ایالات متحده در حال حاضر رتبه بالاتر از ایتالیا و اسپانیا بیشترین تعداد coronavirus موارد است.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ گوید مدل سازی نشان می دهد که بین 80,000 و 160,000 با 200000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus حتی با کاهش.

“ما امیدواریم که این مدل ها به طور کامل درست است که ما می توانید انجام دهید بهتر از آنچه پیش بینی می,” او گفت:.

علاوه بر اجرای اقدامات طراحی شده برای محدود کردن گسترش coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز تلاش برای گسترش تست و تامین تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم برای تحویل به ایالات متحده.

Trump coronavirus task force update Sunday, March 29
رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول یک Coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه 29 مارس سال 2020 است. گتی

آقای ترامپ گفت: غذا و دارو در روز جمعه مجاز جدید آزمون از Abbott Laboratories ارائه خواهد شد که coronavirus نتایج در اسرع وقت پنج دقیقه و گفت: ایالات متحده آغاز خواهد شد ارائه 50,000 آزمون های روزانه در این هفته است.

“ما انجام داده ایم تست بیشتر از هر کشور دیگری در جهان” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در این جلسه در باغ گل رز با اضافه کردن تعدادی از آزمایشات تجویز دلیل است که ایالات متحده بیشتر تایید coronavirus موارد است.

“استقرار سریع تست را بسیار سرعت بخشیدن به توانایی ما برای نظارت بر, ردیابی و حاوی ویروس” آقای ترامپ گفت. “ما خواهد شکست این ویروس است.”

رئیس جمهور همچنین جزئیات جدید درمان تجویز شده برای بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله هیدروکسی کلروکین که همراه با Z-Pak در حال اجرا به 1100 نفر در نیویورک. FDA همچنین اجازه می دهد به طور جدی بیمار بیماران برای دریافت تجربی نقاهت پلاسما درمان که شامل گرفتن خون از بهبود بیماران و transfusing آن را به کسانی که بیمار هستند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به سوال سربازان ارتش در تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی مانند N95 ماسک, درخواست اگر آنها “بیرون رفتن پشت درب؟”

متحده نیز هشدار داد کمبود هواکش برای کسانی که مبتلا به کروناویروس هر چند رئیس جمهور پیشنهاد بیمارستان زنجیر شد “احتکار” هواکش.

“بسیاری از کشورهای در حال نگردند” او گفت:. “برخی از آنها به آن اعتراف نمی. ما فرستاده اند فقط بنابراین بسیاری از چیزهایی که به آنها از جمله هواکش.”

دولت فدرال این است که نگه داشتن 10,000 هواکش استراتژیک ملی ذخایر “برای نگه داشتن در موارد اضطراری” آقای ترامپ گفت.

در علاوه بر این به دستورالعمل های فدرال ایالات متحده نیز اعمال خود را با اعمال محدودیت بر ساکنان آنها با عجله به متوقف کردن گسترش coronavirus از جمله سفارش غیر ضروری کسب و کار و ساکنان به ماندن در خانه های خود.

روز شنبه آقای ترامپ گفت: او با توجه به یک قرنطینه در منطقه متروپولیتن نیویورک که در حال حاضر کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده, اما او بعدا این ایده را رها.

به جای رئیس جمهور به کارگردانی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به موضوع “مشاوره سفر.”

مشاوره انگیزش ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به خودداری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز بلافاصله موثر. آن را نمی شود به ساکنان مشغول به کار در “زیرساخت های حیاتی صنایع” مانند حمل و نقل عمومی سلامت, خدمات مالی و تامین مواد غذایی.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: کارشناسان بهداشت عمومی پیشنهاد یک قرنطینه منطقه نیویورک اما او بر این باور بود که “بیش از حد به انجام” و دشوار برای به اجرا درآوردن.

برای کاهش اثرات اقتصادی از شیوع کروناویروس رئیس جمهور امضا و به قانون سه قوه مقننه بسته از جمله 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب هفته گذشته است. این قانون فراهم می کند پرداخت های مستقیم به کارگران آمریکایی و همچنین به عنوان وام به کسب و کارهای کوچک و صنایع بزرگ صدمه زدن به دلیل coronavirus.

آقای ترامپ نکرد یک چهارم امداد لایحه گفتن خبرنگاران او “آماده به انجام هر آنچه در آن طول می کشد برای صرفه جویی در زندگی می کند و به اقتصاد ما.”

رئیس جمهور همچنین گفت که یکی دیگر از coronavirus آزمون “اگر آن را مناسب” و گفت که او نه تجربه هر گونه علائم مرتبط با بیماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de