رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در یک فاکس نیوز تاون هال او قصد ندارد به جای معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان دو دوست بودند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام پنس به عنوان یکی از نزدیکترین دوستان خود را در یک فاکس نیوز تاون هال نشست در اسکرانتون پنسیلوانیا در روز پنج شنبه. او همچنین گفت که جایگزین کردن پنس در جمهوری بلیط در این سال انتخابات آینده به دلیل خواهد بود که یک “بزرگ عمل می کنند بی وفایی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات پس از سی ان ان تحلیلگر سیاسی Paul Begala ساخته شده و پیش بینی روز دوشنبه که برنده خواهد “کمپرسی” پنس و جایگزین کردن او با نیکی هیلی سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد.

Begala به نام پنس جایگزینی یک “یقین” دوشنبه در نظرات به the American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) در طول یک پانل بحث و گفتگو.

“در روز پنج شنبه, جولای 16—که تاریخ دموکرات به خود و یا پذیرش به آدرس” Begala گفت: “در آن روز به قطع که روایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بگیرید یک کنفرانس مطبوعاتی در Mar-a-Lago. او برای رفتن به تخلیه مایک پنس قرار داده و نیکی هیلی در بلیط به سعی کنید به کسانی که در حومه مادران است.”

“تهمت قرار داده پنس مسئول coronavirus به پرتاب او را تحت اتوبوس” Begala اضافه شده است.

هنگامی که پرسیده شده توسط Fox News, میزبان, Bret Baier پنج شنبه شب که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نزدیک ترین دوست در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا demurred.

“من نمی خواهم بگویم چرا که من بسیاری از دوستان نزدیک من واقعا نمی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من همراه با معاون رئیس جمهور ما. من می شنوم من جای او. او انجام یک کار فوق العاده. او یک مرد بزرگ و یک مرد وفادار و او با این نسخهها کار خیلی سخت است.”

“من هر روز بخوانید, ‘او جاوا قرار داده و این یکی او تو قرار داده که یکی از'” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “اگر من خواهد بود که یک شعر بی وفایی چرا که او بزرگ شده است. من به او صحبت زیادی است.”

donald trump, mike pence
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او “همراه بزرگ” با معاون رئیس جمهور مایک پنس و هیچ برنامه ای برای جایگزینی او در بلیط برای این سال آینده گشتند.
الکس ونگ/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او همچنین به سناتورها و اعضای کنگره از جمله برخی از سمت دیگر راهرو.

“من صحبت می کنند به دموکرات ها نیز آن را باور یا نه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما باید مردم در واشنگتن بسیار هوشمند مردم در واشنگتن و آن را به گرد هم می آیند. آن را به گرد هم می آیند و آن را برای رفتن به زودتر از شما فکر می کنم.”

نیوزویک رسیده به کاخ سفید اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

هیلی حال اختلافات با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دوره تصدی خود را در دولت او اما گفت که در سال 2018 که او با نزدیک شدن به کسانی که تفاوت مستقیم مد.

“من موافق نیستم با رئیس جمهور در همه چیز” هیلی نوشت: در یک op-ed قطعه برای واشنگتن پست. “هنگامی که وجود دارد اختلاف نظر وجود دارد یک راه درست و یک راه غلط به آن آدرس. من انتخاب کنید تا به تلفن و تماس با او و یا با او ملاقات در فرد است.”

هیلی از استعفای او ambassadorship به نظر می رسید به عنوان یک شگفتی آمده برای برخی از ناظران اما او در سمت چپ و موقعیت خود را در شرایط خوب با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او برای انجام یک کار فوق العاده و ما به انجام یک کار فوق العاده با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از هیلی در طول یک سال 2018 کنفرانس مطبوعاتی. “ما همه شاد را برای شما در یک راه اما ما نفرت را به شما از دست دادن.”

اما هیلی پس از استعفای داوود شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) نامیده می شود برای رسیدگی به برخی از هیلی هزینه های سفر از جمله پذیرش هفت پرواز جت خصوصی ارائه شده به هیلی رایگان.

“با پذیرش هدیه لوکس خصوصی پروازهای سفیر هیلی به نظر می رسد در حال سقوط در خط با دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت که برداشت شخصی از مزایای عمومی خود را در موقعیت” نوشت خدمه مدیر اجرایی نوح Bookbinder در اکتبر 2018 بیانیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im