رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که در صورت نیاز او را به اعمال تعرفه های واردات نفت در تلاش برای محافظت از آمریکایی شرکت های انرژی و هزاران تن از کارکنان.

در طول کنفرانس مطبوعاتی خود در کاخ سفید با کروناویروس نیروی کار رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد یک دستور در حال انتظار توافق بین روسیه و عربستان سعودی که در نهایت می تواند درایو کردن قیمت نفت به 10 دلار در هر بشکه خواهد بود که به شدت تحت تاثیر قرار دهد آمریکایی-شرکت های مبتنی بر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر چه کاهش قیمت گاز به نفع آمریکایی ها که هنوز هم می تواند رانندگی اتومبیل خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس برای قیمت بسیار پایین به او گفت: آن را “آسیب بسیاری از مشاغل” در ایالات متحده است.

“ما در حال شماره یک تولید کننده در جهان در حال حاضر,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از پرداختن به روسیه در انتظار توافق با عربستان سعودی و کشورهای عضو اوپک است. “من نمی خواهم آن را به یک دلیل مختلف به دلیل آن را رفتن به صدمه زدن به بسیاری از مشاغل در کشور ما در این قیمت. آن را برای رفتن به صدمه زدن به بسیاری از مشاغل است.

“ما در حال رفتن به مراقبت از ما انرژی کسب و کار. و اگر من باید تعرفه ها در روغن از خارج و یا اگر من مجبور به انجام کاری برای حفاظت از هزاران یا ده ها هزار نفر از کارگران انرژی و بزرگ ما شرکت های که تولید همه این شغل من انجام آنچه من انجام دهید.”

President Donald Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک میزگرد با انرژی بخش اجرائی در کابینه در کاخ سفید آوریل 3 سال 2020 در واشنگتن, DC. شرکت های نفتی شده اند و منفی نهفته در هر دو اثر از coronavirus و از فشارهای خارجی ناشی از روسیه و عربستان سعودی در بازار نفت است.
عکس توسط داگ میلز-استخر/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه در ملاقات با رهبران از اکسون شورون, Occidental, نفت و دوون انرژی به بحث در مورد سیاست انرژی.

Fracking فناوری در ایالات متحده آمریکا برای استخراج نفت شیل است و بدبختانه این کشور به یک تولید کننده نفت در جهان است. یک توافق جدید بین روسیه و عربستان سعودی خواهد شد درایو هزینه پایین است که می تواند فلج آمریکا در بخش انرژی.

کلی جرثقیل, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دره نپا مدیریت ثروت گفت: تیز شیب خارجی قیمت به معنی وابستگی به نفت خارجی که می تواند منجر به رکود اقتصادی در زمانی که شغل در حال حاضر در حال از دست داد و بازار سهام در تلاش برای شناور ماندن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما شیل تولید کنندگان نمی توانیم پول های زیر 40-50 دلار در هر بشکه و اگر تولید داخلی تعطیل, ما در حال بازگشت به توجه به تامین کنندگان خارجی برای نفت” جرثقیل گفت.

که زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن پا در روز شنبه می گویند تعرفه خواهد بود اعمال این نفت است. تهمت نیز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در اوپک آنها خواستار یک کارتل و “غیر قانونی است.”

“نگاه من شده است در برابر اوپک تمام زندگی من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “از آنجا که آنچه در آن است? آن را غیر قانونی شما می توانید آن تماس بگیرید, یک کارتل شما می توانید تماس بگیرید و آن را در انحصار دارد و بسیاری از نام های مختلف برای آن است. اما این شکست بسیار با خشونت بسیار به شدت. بنابراین من نمی مراقبت در مورد اوپک من واقعا نمی. من نمی تواند مراقبت کمتر در مورد اوپک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روسیه و عربستان سعودی احتمال رسیدن به یک راه حل از آنجا که “آنها در حال رفتن به از بین بردن خود را اگر آنها نمی کنند.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و عربستان سعودی و او معتقد است که وجود خواهد داشت یک کاهش 10 میلیون بشکه نفت در قرارداد.

“آنها به من گفت که آنها در حال بحث و گفتگو است. عربستان سعودی و حتی بیشتر رفت که او فکر می کند یک معامله است که ساخته شود در 10 میلیون بشکه کاهش و شاید حتی بیشتر از آن. او در واقع نشان داد آن را به احتمال زیاد بیشتر از آن خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

عربستان سعودی پیشنهاد کرده بود قابل ملاحظه ای برش روسیه عرضه که منجر به مقامات مسکو به تغییر سیاست های انرژی خود را و شاید حتی تغییر به آمریکا برای رسیدن به نفت شیل. بن بست اتفاق افتاده است در مورد همان زمان COVID-19 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان coronavirus خود را آغاز کرد عفونت در مقیاس جهانی است. پس از دو هفته پیش در بازارهای جهانی شروع به نازل شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im