مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او هرگز مورد بحث ادعا روسی نعمت در تماس با پوتین

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت نشان داد که در طول سال های اخیر از تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه او را افزایش نمی دهد این گزارش اطلاعاتی در مورد یک نظامی روسیه جاسوسی واحد ارائه مستقیم به طالبان وابسته به داعش برای کشتن ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان است.

“هیچ بود که یک تماس تلفنی به بحث در مورد چیزهای دیگر” آقای ترامپ گفت: “Axios در HBO” در مصاحبه روز سه شنبه گفت: “من هرگز در مورد آن با او است.”

رئیس جمهور گفت: گزارش روسیه عملیات “مسئله ای است که بسیاری از مردم گفت: خبر جعلی” و با اشاره به “برخی از فوق العاده مردمی از دولت بوش” به عنوان شک هوش.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و پوتین صحبت با تلفن جولای 23 و رئیس جمهور گفت: “Axios در HBO” آنها در مورد تکثیر سلاح های هسته ای. یک بازخوانی از تماس توزیع شده توسط کاخ سفید گفت: دو رهبران جهان همچنین صحبت در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان “بحرانی دو جانبه و مسائل جهانی.” کاخ سفید گفت: آقای ترامپ “خود را تکرار کرد امید اجتناب از گران قیمت سه راه مسابقه تسلیحاتی بین چین و روسیه و ایالات متحده است.”

رئیس جمهور بستری می آید پس از او حاضر به فاش کردن که آیا او در مورد روسیه طرح با پوتین در مورد تماس شنبه. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول سفر به Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی در کارولینای شمالی است که “ما نمی بحث در مورد آنچه که ما در مورد” اما به نام گفتگو با رئیس جمهور روسیه “بسیار سازنده است.”

گزارش های مطبوعاتی در روسیه ارائه پرداخت نقدی به طالبان مرتبط سربازان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان برای اولین بار پدید آمده در اواخر ماه ژوئن و سوالاتی از کاپیتول هیل در مورد اینکه آیا آقای ناروا می دانست و اطلاعاتی در مورد تلاش.

اما برگ برنده دولت را بالا امنیت ملی و مقامات امنیتی از جمله مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe گفت: نه رئیس جمهور و نه معاون رئیس جمهور در جریان شدند روسیه فضل اطلاعات به دلیل آن را نه تایید شده توسط جامعه اطلاعاتی. نیویورک تایمز و آسوشیتدپرس این گزارش اطلاعات موجود در آقای تهمت نوشته شده هوش جلسات.

آقای ترامپ تصریح کرد: به Axios که هوش “هرگز رسیده میز من” از آنجا که از سوالات در مورد آن صحت و گفت: اگر آن را به حال” من انجام داده ام چیزی در مورد آن.”

وقتی پرسید که آیا او می خواند و خود در جلسه کتاب شناخته شده به عنوان رئیس جمهور روزانه مختصر گفت: “می خواند زیادی” و حضور فرد در هوش جلسات حداقل دو بار در هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de