مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهد به نگه داشتن مردم هواکش به نفع اثبات نشده ترکیب دارو


Trump briefing screengrab 4-4-20
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول 4 آوریل سال 2020 نشست خبری (screengrab)
اندرو فینبرگ/کاخ سفید تصویری خوراک screengrab

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت: اثبات نشده ترکیب دارو او را به عنوان یک coronavirus درمان می تواند بهتر از قرار دادن آمریکایی ها مبتلا به COVID-19 روی هر یک از 10,000 هواکش متحده درخواست کرده اند از فدرال ذخایر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که هیچ آموزش پزشکی است و برای چند هفته metioned ترکیبی از یک ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین به عنوان یک پتانسیل درمانی برای این ویروس است که سازمان بهداشت جهانی است به عنوان یک طبقه بندی جهانی همه گیر.

در حالی که تعدادی در حال انجام آزمایش های بالینی تست اثربخشی آن و دیگر داروها برای دیدن اگر هر گونه موثر خواهد بود در برابر SARS-CoV-2 coronavirus کارشناسان پزشکی هشدار داده اند در مقابل استفاده از هر گونه دارو درمان شده اند که به کار ثابت در یک کنترل ،

روز جمعه دولت فدرال را بالا virologist موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci, به طور خاص هشدار داد چه بیشتر مطالعات مورد نیاز برای تعیین اینکه آیا داروهای تبلیغ شده توسط رئیس جمهور را در برابر COVID-19

“ما هنوز هم نیاز به انجام قطعی مطالعات برای تعیین اینکه آیا هر گونه مداخله نه فقط این یکی واقعا بی خطر و موثر” Fauci گفت: در طول یک ظاهر در فاکس نیوز.

اما در طول روز شنبه در کاخ سفید نشست خبری تهمت شدت به میکروفون unprompted به مرجع دارو ترکیب دوباره چند لحظه پس از Fauci خطاب به سوال خبرنگار در مورد تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر این انتظار می رود هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در ادامه به پاسخ به یک سوال از او خواسته شده است قبل از آن در آن است که آیا “زمان به سطح با مردم آمریکا” در مورد تعداد فن های موجود برای درمان بیمارانی که ریه ها ساخته شده اند بیش از حد ضعیف به تابع توسط ویروس.

طول اولیه خود را تلاش برای پاسخ به این سوال گفت: دولت فدرال خواهد بود “سعی کنید” به اطمینان حاصل شود که آمریکا با تعداد زیادی از موارد کافی بود تعداد هواکش “هر جا که ما احتمالا می تواند” — اما نشان می دهد که رهبران ایالات آمریکا مانند نیویورک شد مسئول کمبود زیرا آنها “تا به حال شانس انباشت بسیاری از طرفداران” مدتها قبل از ظهور SARS-CoV-2 اما این کار را نکرد.

بازگشت به موضوع از طرفداران رئیس جمهور گفت که یکی از دلایلی که او را نگه می دارد touting اثبات نشده دارو ترکیبی است که به دلیل گزارش می دهد که تعداد قابل توجهی از COVID-19 بيمار که قرار داده شده در هواکش نیست دوباره به اندازه کافی عملکرد ریه به پنکه خارج شود.

“یکی از دلایلی که من به خاطر صحبت کردن در مورد هیدروکسی کلروکین است که سوال این است که هیچ کس تا کنون می پرسد و این سوال که من بیشتر نفرت پاسخ به این است که چه اتفاقی می افتد اگر شما یک ونتیلاتور,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“اما زمانی که شما یک ونتیلاتور… و این کار به زیبایی من نمی خواهم جواب این به خاطر آن است که درصد بسیار بالایی” او ادامه داد.

“بنابراین من می خواهم به نگه داشتن آنها را از هواکش من می خواهم به نگه داشتن آنها را — اگر این دارو کار می کند, از آن خواهد شد یک تعویض بازی چرا که نه به اندازه کافی خوب مدت است. از آن خواهد شد فوق العاده آن خواهید بود تا آن را هدیه ای از بهشت, اگر کار می کند زیرا زمانی که مردم به کسانی که هواکش, شما می دانید, پاسخ, و من خوشحالم که شما لازم نیست در مورد آن بنویسید.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به نیوزویک‘s درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im