مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ناوارو نباید نوشته اند op-ed کوبیدن Fauci

واشنگتن — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه chided کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو برای یک op-ed او نوشت محکوم Dr. Anthony Fauci و ادعا پیشرو بیماری های عفونی متخصص اشتباه شده است در موارد متعدد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“او ساخته شده بیانیه ای به نمایندگی از خود” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از ترک کاخ سفید برای آتلانتا. “او نباید انجام است. نه من رابطه بسیار خوبی با آنتونی.”

رئیس جمهور افزود که “ما همه در همان تیم از جمله دکتر Fauci.”

آقای تهمت پوش بک از ناوارو قطعه می آید پس از کاخ سفید در تلاش برای فاصله خود را از op-ed که منتشر شد توسط ایالات متحده آمریکا امروز سه شنبه عصر.

“پیتر ناوارو op-ed نمی رفتن را از طریق عادی کاخ سفید فرآیندهای ترخیص کالا از گمرک است و از نظر پیتر تنهایی” کاخ سفید مدیر یا ارتباطات استراتژیک الهام فرح توییتی اضافه کرد که آقای ترامپ “ارزش های تخصص پزشکی حرفه ای ارائه مشاوره به دولت او.”

وقتی پرسیده شد که در مورد ناوارو را op-ed در طول یک رویداد در دفتر بیضی اوایل روز چهارشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من همراه بسیار خوبی با دکتر Facui.”

“که پیتر ناوارو اما من رابطه بسیار خوبی با دکتر Fauci” او تکرار کرد.

ناوارو انتقاد Fauci در op-ed و ادعا مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی “بوده و اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او است.”

Op-ed است که تقریبا یکسان به یک بیانیه ناوارو مشترک با ایسنا در روز یکشنبه به عنوان برترين مقامات کاخ سفید با انتقاد Fauci را بلانت هشدار در coronavirus بحران میان تلاش برای به حاشیه محترم بیماری های عفونی متخصص. همچنین آینه کاری برخی از رئيس جمهور در انتقاد از Fauci.

تجارت مشاور می رود به لیست موارد که در آن او و Fauci واگرا, چگونه بهترین برای رسیدگی به کروناویروس همه گیر از جمله استفاده از ماسک و بسته شدن مرزهای ایالات متحده به اتباع خارجی سفر از چین که در آن شیوع نشات گرفته است.

“هنگامی که شما از من بپرسید که آیا من گوش دادن به دکتر Fauci مشاوره پاسخ من این است: تنها با شک و تردید و احتیاط” ناوارو نوشت.

هفته گذشته Fauci گفته شد برای حضور در یک نشست خبری با کاخ سفید coronavirus نیروی کار که او یک عضو در وزارت آموزش و پرورش. او, با این حال به نظر می رسد در پس از آن نیروی کار جلسه جمعه.

در یک سری از مصاحبه با آتلانتیک منتشر چهارشنبه Fauci گفت: هر گونه تلاش های کاخ سفید برای تضعیف او هستند “کمی عجیب و غریب است.”

“هنگامی که به کارکنان اجازه می دهد تا از چیزی شبیه به آن و کل علمی و مطبوعاتی جامعه فشار بر روی آن, آن لطمه می زند و در نهایت رئیس جمهور,” او گفت:.

Fauci گفت: تلاش هستند “تنها بازتاب منفی بر روی آنها است.”

“من نمی تواند توضیح دهد که پیتر ناوارو,” او گفت: اطلس. “او در جهان خود را. بنابراین من حتی نمی خواهم برای رفتن وجود دارد.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است vocalized او در زمینه مخالفت با Fauci, از جمله بیش از اثر از ماسک در مبارزه با گسترش coronavirus و محدودیت های مسافرتی. رئیس جمهور گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity هفته گذشته Fauci “است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.”

روز دوشنبه رئیس جمهور گفت که او می یابد Fauci به “یک فرد بسیار خوب” و یک “رابطه بسیار خوبی” اما اذعان کرد که آنها همیشه موافق نیست.

در حالی که نیاز به آمریکایی ها به پوشیدن ماسک ذکر شده به عنوان یک نمونه که در آن Fauci نمایش منتقل کرده اند, دیگر مقامات دولت ارائه شده متناقض ارشاد به مردم در مورد استفاده از ماسک یا پوشش صورت.

جراح عمومی جروم آدامز در ماه مارس گفت که “ماسک انجام کار برای عموم مردم” اما گفت: “چهره ملت” در مصاحبه روز شنبه که برگ برنده دولت در حال حاضر “تلاش برای اصلاح” آن اوایل توصیه در ماسک.

آدامز که عینک ماسک در طول مصاحبه بارها و بارها خواست مردم آمریکا به پوشیدن صورت پوشش به سرعت گسترش coronavirus.

پائولا رید کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im