مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “مردم نمی میری’ از مصرف هیدروکسی کلروکین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت فضائل دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus عصر روز سهشنبه گفتن میزبان Sean Hannity که مردم نمی میرند اگر آنها مواد مخدر است.

بیش از 29 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین که در درجه اول تجویز شده است برای درمان مالاریا و لوپوس اضافه شده اند به فدرال ذخایر. در حالی که این دارو شده است رسما تایید شده توسط سازمان غذا و داروی هیدروکسی کلروکین شده است اجازه داده می شود به برخی از coronavirus بيماران تحت شرایط اضطراری.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال نه دیده می شود هر گونه گزارش منفی در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus و گفت که او آن را خود.

“من را دیده اند بد!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من دیده نمی شود بد است. یکی از چیزهایی که ما می بینیم این است که مردم not gonna die از آن است. بنابراین اگر کسی دچار مشکل است شما را از آن فکر می کنم. من خواهد بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ترکیب هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین بود “بسیار شگفت انگیز” اگر چه او موضوع یک هشدار در مورد مصرف داروهای دو با هم.

“مردم نمی دانند اما این ممکن است یک مشکل با قلبی که در این صورت شما نمی را آزیترومایسین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “که برای عفونت است. اما این ترکیب و اضافه کردن برخی از مردم روي.”

نیوزویک رسیده به FDA برای نظر.

donald trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مردم می میرند اگر آنها در زمان هیدروکسی کلروکین یک دارو است که ممکن است کمک به تسکین علائم کروناویروس.
تراشه Somodevilla/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد که مناطقی که مالاریا یک تهدید ثابت نداشته زیادی شیوع کروناویروس به دلیل هیدروکسی کلروکین. هیچ منابع داده شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن نظر.

“آنها در حال پیدا کردن که مردم مانند مالاریا در کشور به نظر نمی رسد که این کشورها را مختل کرده است چرا که مردم آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما باید کشورهایی که عظیم مالاریا و مشکلات آنها را هیدروکسی کلروکین و آنها به نظر نمی رسد به داشتن مشکل با ویروس است که همه کشورها ، شما می دانید, آن را در 182 کشور از این لحظه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن است برای coronavirus در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات. روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق به استفاده از این دارو گفت: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

این متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci گفت: CBS اخبار برنامه چهره این کشور در روز یکشنبه وجود دارد که اثبات مطلق که هیدروکسی کلروکین موثر است در برابر coronavirus.

“از نظر علم من فکر نمی کنم ما می توانیم قطعی آن می گویند آثار” Fauci گفت. “داده ها واقعا فقط در حد پیشنهاد است. شده اند وجود دارد موارد که نشان می دهد ممکن است وجود داشته باشد یک اثر و دیگران وجود دارد را نشان می دهد هیچ اثر.”

راهنمایی برای هیدروکسی کلروکین استفاده و بالقوه دیگر داروها برای coronavirus حذف شد از CDC سایت سه شنبه.

“وجود دارد هیچ دارو یا دیگر داروهای تایید شده توسط سازمان غذا و دارو برای جلوگیری و یا درمان COVID-19” در سایت بخوانید. “دستورالعمل موقت برای مدیریت پزشکی از COVID-19 ارائه خواهد شد به زودی توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی COVID-19 دستورالعمل درمان پنل.”

Michigan State نماینده کارن Whitsett گفت: هیدروکسی کلروکین ساخته شده اند ممکن است صرفه جویی در زندگی تفاوت برای او. عصر روز دوشنبه Whitsett گفت: او در زمان دارو پس از درد و رنج سریع شروع علائم کروناویروس. Whitsett گفت که نشانه های او متوقف شد “در عرض چند ساعت.”

“من واقعا می خواهم برای دیدن است که شما باید به این فرصت” Whitsett گفت. “برای من این زندگی من را نجات داد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان Whitsett داستان خود را در طول پنج شنبه مصاحبه. “او ممکن است یک دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اما او به شما رای من شاید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im