مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ساندرز خواهد بود ‘سخت’ حریف از بایدن: من ذهنی تمام مجموعه’ به صورت او

نیوزویک | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مخاطبان در رادیو فردا تاون هال پنج شنبه شب که او معتقد است ورمونت سناتور برنی ساندرز خواهد بود “سخت تر” به ضرب و شتم حریف در این سال انتخابات ریاست جمهوری از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

donald trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد تا شست او به عنوان پیاده روی به دریایی یکی در جنوب چمن کاخ سفید روز پنج شنبه در واشنگتن, DC.
درو Angerer/گتی

بایدن انتخاباتی دیده می شد به عنوان متزلزل قبل از پیروزی خود را در روز سه شنبه که در آن او به دست آورد نه متحده است. ساندرز تنها برنده چهار کمتر از مبارزات انتخاباتی خود انتظار بود. بایدن نیز جلوتر در زمان نماینده با تعداد 595 به ساندرز’ 526. به منظور برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات نامزد باید متراکم کردن 1,991 نمایندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آماده بود به اجرا در برابر ساندرز “از آنجا که من فکر کردم آن را به اتفاق می افتد. بنابراین ذهنی من همه را برای برنی. ‘کمونیست!’ من تا به حال همه چیز را. “او یک کمونیست.'”

با پنج شنبه خروج از ماساچوست سناتور الیزابت وارن از مشاجره مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای مشاهده اپوزیسیون دموکراتیک به عنوان دو فرد مسابقه.

“من آماده بود برای برنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر همه از ناگهانی آن را یک معامله دو بسیار متفاوت از مردم. من فکر می کنم در یک راه خاص برنی خواهد بود دشوار است چرا که او یک پایه. آن را بسیار کوچکتر پایه از پایه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او فکر آن خواهد بود “بسیار سخت” برای دعوت به بازگشت پس از سه شنبه شکست.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>